Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

geliyor

proggorp

Öne çıkan mesajlar

dün akşam ps kafeye gittik modern warfare 2 oynadık biraz, sıkıldı, street fighter oynayalım dedim, O NE dedi...şaka sandım aldım oyunu taktım oynuyoruz falan, gerçekten bilmiyo adam ne olduğunu. ADUKET FALAN dedim. yok bilmiyor. neyse sonra nba 2k9 oynamaya başladık, onu oynuyomuş zaten bilgisayarda oynuyomuş, ben hiç oynamamıştım bir iki maçtan sonra yenmeye başladım bunu, çirkeflik yaptı, yok kamera değiştirdi yok kontrolleri değiştirdi, kolu beğenmedi takılıyor dedi. ama yine de 3 saat kadar oynadık. eve gelince bilgisayarı ona verdim, en son "alo ben vahit oğlumu bulana veya getirene hede hödö" şeysini dinliyodu, çok gülüyodu bi de. kıyamam... uyudum sonra. sabah erkenden abimle beraber kafeye gitmişler. annem benim de gitmemi istiyor. DERS ÇALIŞÇAM BEN dedim.
Sosyal ağlarda paylaş

o diilde şöyle bi özet geçsen

hani bi senin foton altına yapmaktan hoşlandıkların gibi bi liste, bi de onun fotosu ve yaptıkları fln. böyle bi karşılaştırma açısından. tabii " sanane " de diyebilirsin de işte öyle merak ettim ne bileyim. ayrıca çocuk s. fighter bilmiosa öğret mw2 den sf den zevk almadıysa bi de hipnoterapi ye götür sorunun kaynağına inin bi yerlerde bi problem var zira demek ki :D
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

o diilde şöyle bi özet geçsen

hani bi senin foton altına yapmaktan hoşlandıkların gibi bi liste, bi de onun fotosu ve yaptıkları fln. böyle bi karşılaştırma açısından. tabii " sanane " de diyebilirsin de işte öyle merak ettim ne bileyim. ayrıca çocuk s. fighter bilmiosa öğret mw2 den sf den zevk almadıysa bi de hipnoterapi ye götür sorunun kaynağına inin bi yerlerde bi problem var zira demek ki :D

henüz çok ayrıntılı inceleyemedim çocuğu, zaten dün geldi ve oyun oynadık işte. akşam eve gelicek heralde. "kızlarla aran nasıl çakal? ehere mehere" yapabilirim. ama muhtemelen beceremem. zaten durumu benden daha iyi heralde. sürekli mesaj geliyor telefonuna.

ha bu arada şey acayipti. eve ilk geldi bursadan (ben çanakkaledeyim) elinde gazete var. haber türk. evde de vardı aynı gaste. baktı gazeteye sizinkinin ilk sayfası parlak değil mi? neden öyle? falan diye yarım saat bunun muhabbetini yaptı. aslında garip bişey hakkaten bizdeki habertürkün ilk sayfası parlak değildi. ama çocuk böyle benle biyerden muhabbet kurmak istercesine çabalardaydı ve ben beceremedim. bu başlığı açtığımdan beri sorunun aslında bende olduğundan şüphelenmeye başladım. benden 8 yaş büyük olan abim çocukla gayet iyi ilişki kurdu zira.

aynı şehirde yaşadığım akrabalarımla ilişkilerim daha normal. bu çocukla çok görüşmediğimizden oluyor heralde. bi de ben hep akrabalar arasında en küçük insandım yaşça. ilk defa benden küçük kuşakla zaman geçiriyorum. yani daha önce de geçirmiştim tabi ama o zaman hepimiz küçüktük. bu çocukla mesela oynadığımızı hatırlıyorum (çok oyuncağı vardı şerefsizin) (çuval çuval, öyle böyle değil)

alkolle arası nasıl acaba diyorum. bi içirsem açılır muhabbet. ha bi de bugün unutmazsam fotoğrafını çekicem. ilk sayfadaki fotodan daha değişik. bıyıkları çıkmış biraz, bi de yüzü değişmiş.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...