Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

3.3.2 Patch Notes

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

wrathgate questinin sonunda alexstraszaya questi vermeye geçtiğimizde şöyle bir diyalog geçiyordu.

Korialstrasz says: My Queen, do they know?
Alexstrasza the Life-Binder says: No, my beloved.
Alexstrasza the Life-Binder says: [Draconic] Ashj zila gul kirasath lok ante il lok buras danashj Gul gul
Korialstrasz nods.
Korialstrasz says: They will not.
Alexstrasza the Life-Binder whispers: Come to me, .

buradaki draconic konuşmanın açıklamasında aslında bulvarın ne olacağını anlamış oluyorduk "They must not discover the fate of the young paladin"

Gangren said:
Bolvar iyi kelam ediyor ama orada, "dragonun ateşi kaderimi belledi" gibilerinden :p

vay be..

Sosyal ağlarda paylaş

Lind3r0th said:

Olmam ama unique karakterlerinde ölmesini istemiyorum yoksa kesin Lee van cleefleri önemi yok =)

+1

Adamlar algalonu öldürttürmedi illidanı öldürttürdü. İllidanda o kadar bekledim sonunda ölmesin, swe bebelerin rplerinde maskara olmasın, "You are not prepared!" dediğinde raiddeki 16 yaşındaki veletten gelen "O'RLY ROFLMAO? EMO LOLOL" yellerinin altında kalmasın, %1 hpde "yeter lahn çoluk çocukla mı uğraşacam ben her hafta böyle, alın epixlerinizi ben başımı alıp gidiyorum bu diyarlardan" diye bir emote çakıp arkasında bir sandık bırakıp gitsin diye, olmadı, tombaladan çıkan ghostcrawler beyin bir de postu vardı üstüne millet officiallara abanınca "LOLOL GUISE ILLIDAN WAS ONLY A FANTASY CHARACTER, GET OVER WITH IT YOU NERDZ ROFL" imasında ta o zamandan gıcık kaptıydım gc beye.

edit: araya kaç mesaj girmiş quote ekledim sdf :p
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...