Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

nedir bu herkes beni

blazkowicz

Öne çıkan mesajlar

Bella said:

barbu kızlarda da vardır genel olarak insanları rahatsız edici birşey bu.
yani azcık adab-ı muaşeret kurallarını bilen adam,kibar olan adam böyle yapmaz yani.
benim bahsetttiğim şey farklı.
ben hiç bi erkeğe laf atan kız görmedim?
bir erkeği taciz eden kız görmedim?
bir erkeği otobüste sıkıştıran görmedim?
bir erkeği kalabalıktan faydalanıp kötü bir tabir olcak ama elleyen kız görmedim?

ama anlamamanız normal.
ve nasıl inanılmaz kötü bir duygu olduğunu biraz empati kurarark anlamak da zor değil bence.
başıma böyle birşey gelmedi en fazla resmimi çekip laf attılar ama gelip biri taciz etse cidden kendımı ne kadar kötü hissederim bilemiyorum.
Dediklerini anlıyabilmemle birlikte bu konuda aşırı hassas olduğunu söylemeden geçemiyecem hayır yani küçükkün başından kötü bi tecrübe mi geçti nedir :>
Sosyal ağlarda paylaş

Devokai said:

Modern olmak: sokakta gelen seks teklifine gülümseyerek hayır diyebilmektir.

Bence kafanızın en derin yerine boardmarkerla yazın bunu.

bambaşkasın sen ya cidden.

emin ol böyle hiç tanımadığın adamın gelip sana saçma sapan şeyler söylemesi ruhumuzda küçük esintiler yaratıyor.
böyle içimiz pır pır oluyor.
gülümseyerek ve aynı anda yanağını sıkarak " ah tatlım,çok şekersin ama teşekkür ederim sağol.." deriz artık.
Sosyal ağlarda paylaş

Genç nesli bilmiyorum belki bazı şeyler aşılmıştır çok sanmasamda ancak Türk kadınlarının cinsellik konusunda acınacak durumda olduğu ortada. kendinizi çok kandırmayın. Istisnalar var ama kişiliği çok kuvvetli olanlar haricinde çoğu ya ege bölgemizin nadide ve sevgili ürünleri ya da toplum baskısı yüzünden kafayı yemiş/yemek üzere. bu konuda garip, iğrenç bir toplumumuz var.

kızın bu olayda verdiği tepki de biraz bu toplum yapısından kaynaklanıyor sanırım. etek isyan olarak giyilmiş belki ama toplum ne der baskısı yüzünden abuk tepkiler çıkıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Bella said:

bir erkeği kalabalıktan faydalanıp kötü bir tabir olcak ama elleyen kız görmedim?

valla ben laf atan kiz cok gordum cok basima geldi
sozlu taciz edende oldu
skstrilmaya fizik yetmez
ellenmedim ama elleyende biliyorum club ortaminda kiz tarafindan pipisi avuclanmis tanidigim var
Sosyal ağlarda paylaş

Bella said:

yani azcık adab-ı muaşeret kurallarını bilen adam,kibar olan adam böyle yapmaz yani.

ama anlamamanız normal.
ve nasıl inanılmaz kötü bir duygu olduğunu biraz empati kurarark anlamak da zor değil bence.
başıma böyle birşey gelmedi en fazla resmimi çekip laf attılar ama gelip biri taciz etse cidden kendımı ne kadar kötü hissederim bilemiyorum.

ben gördüm. ben ettiler bi kere. gerçekten
Sosyal ağlarda paylaş

Devokai said:
Evet sokaktan geçen kıza sorarım, ne olacak? Ne değişecek? İstemiyorsa hayır der biter. Niye komplike yapıyorsunuz anlamadım.

Gerici dinci kültürle yoğrulmuş bir Türkiye'de yaşadığının farkında mısın? Newyork ya da Amsterdam değil burası, sokaktan çevirecekmiş direk ha oldu.
O ülkeler bile Protestan devrimi 300 senede yaşamış, zart diye insanların önyargıları, düşünce kalıpları değişmez.
Sosyal ağlarda paylaş

fede said:

Bella said:

ama anlamamanız normal.

ben gördüm. ben ettiler bi kere. gerçekten

Gerçek olduğu fedenin o anı bir kez daha yaşayıp "beni ettiler" yerine elleri titreyek "ben ettiler" yazmasından anlaşılabilir (:P)
Sosyal ağlarda paylaş

Devokai said:

Dynun said:

Seksi kadının erkeğe bir lütfu olarak gören arkadaşlar var aramızda.
Yanlış yapıyorsunuz dostum

Hahahaha hakikatten ha.
hahahaha
Dinan abi bu bellaya bişey de ya,
DAHA ÇOK ZEVK ALIYOR ALLAHSIZLAR Bİ DE

ya sen manyak mısın nesin?
sen tanımadığın etmediğin adamın tekinin sokakta gelip sana sevişelim mi demesinden bahsedıyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

QueenofSpades said:

Anelor said:

yada sormiyacam vazcaydim banane

belli etmesine gerek yok zaten kafasının bi tarafında onun olduğunu biliyorsun :)

istemeyen çıkar mı allasen :)

edit: silmeden yakaladım sorunu duyrulur :P

busted :(

ama su altini cizdigim kisim beni gercekten cok rahatsiz ediyor bi kizla konusrken ya bole dusunmeyin
Sosyal ağlarda paylaş

"Tatar Ramazan" said:

Devokai said:
Evet sokaktan geçen kıza sorarım, ne olacak? Ne değişecek? İstemiyorsa hayır der biter. Niye komplike yapıyorsunuz anlamadım.

Gerici dinci kültürle yoğrulmuş bir Türkiye'de yaşadığının farkında mısın? Newyork ya da Amsterdam değil burası, sokaktan çevirecekmiş direk ha oldu.
O ülkeler bile Protestan devrimi 300 senede yaşamış, zart diye insanların önyargıları, düşünce kalıpları değişmez.

Ya onu biz de biliyoruz hocam, kız rahatsız oluyosa bu onun sorunudur onu demeye çalışıyorum ben. Rahatsız olunacak bişey değil. Aynı şekilde, elinde bi konser biletiyle random kız çevirip sorduğunda da rahatsız mı oluyor yani? Oluyorsa aynı problem.
Sosyal ağlarda paylaş

abi benim bi arkadaşa kızlar iki kere tecavüz etti . Trendeydik bu uyukluyordu (bende yarı uyur gibiydim) Bu geniş belli pantalon giyiyodu biraz düşmüştü belinden.Turist bi kızın biri gelip buna blowjob yapmaya başladı , çocuk uyanıncada gülümseyip gitti. (Ben uyuyormuş gibi yapıyorum bu sırada sdf)
Sosyal ağlarda paylaş

Bella said:

Devokai said:

Dynun said:

Seksi kadının erkeğe bir lütfu olarak gören arkadaşlar var aramızda.
Yanlış yapıyorsunuz dostum

Hahahaha hakikatten ha.
hahahaha
Dinan abi bu bellaya bişey de ya,
DAHA ÇOK ZEVK ALIYOR ALLAHSIZLAR Bİ DE

ya sen manyak mısın nesin?
sen tanımadığın etmediğin adamın tekinin sokakta gelip sana sevişelim mi demesinden bahsedıyorsun.

Hayır yani, eee? Üstüne yürürse, tehdit ederse, tecavüz ederse bunlar başka şeyler. Sormasında bir sakınca göremiyorum. Sen görüyorsan, kafanın içine elektrikli süpürge tut da örümcek ağlarını bi temizletiver.

Tabular oturmuş yani gitmiyor, otur bi objektif düşün bakalım bunu sormanın nesi yanlış.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...