Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

nedir bu herkes beni

blazkowicz

Öne çıkan mesajlar

becermek istiyor tribi türk kızında?

bu sabah 07.15'de otobüse bindim, okula gidiyorum. hatunun biri mini etek giymiş oturuyor karşıda. otobüs de tıka basa dolu, kafanı çeviremiyorsun, balık istifi adeta. ben de bunun oturduğu tarafa doğru duruyorum ayakta. 15 dakika kadar sonra ne bakıyon yarım saattir demez mi bu mal hatun. sen de bana bakıyorsun o zaman anladığına göre dedim. ukala şımarık diye fısıldandı, kes sesini diyip ana avrat sövecektim ki yanımdaki 1-2 tip sakin ol diyip telkin etti.

nedir bu KÜFÜR YASAK dünya benim bacaklarımın arasında dönüyor tribi türk hatununda anlamadım.

1 yıl danimarka, 1 yıl kanada ve yaklasık 1 yıl abd'de bulundum , sık sık yurtdışına çıkıyorum. bir sürü ülkeye gittim, böyle özgüven pompalayan dişi cinsi görmedim. sanki dünyada kalan son dişiler bizim milettekiler.
Sosyal ağlarda paylaş

bir kere anlatış üslubun çok yanlış
daha kibar bir şekilde anlatabilirdin (aranızda bayanların da olduğunu varsayarak).

neyse

bunun nedeni ise hiç bir ülkede olmadığı kadar çok KIRO'nun bizim ülkemizde mevcut olması ve, toplu taşıma araçları banka kuyrukları gibi insanların çok olduğu yerde karşı cinsi taciz etmesidir.

her erkek yapar/yapıyo demiyorum
ama Türk erkeği dedikleri kavramda abaza oranı %80ler de gezdiği için bu gibi ortamlarda kadınlar ister istemez tedirgin oluyolar.

o kadar ülke gezmişsin bilirsinde
hangi otobüste erkek kadına arkadan pandik atıyo gördün mü hiç
ama eminim Türkiye'de görmüş ve duymuşsundur

yurtdışında da hiç olmuyo/olmaz da demiyorum ama Türkiye'ye oranla çok düşüktür
Sosyal ağlarda paylaş

Bende geçen gün minibüsteyim bir tane 100 kiloluk obez ama kokoş bir kadın önümdeki koltuğun cam kenarında oturuyor(aramızda bir kişi var) , ben öyle dalmışım müzik dinliyorum , bana birden biraz ileri gider misin demez mi ?! Dedim pardon müzikten mi yoksa benden mi rahatsız oldunuz dedim , senden dedi ukala bir şekilde. Bir 50 kilo ver ondan sonra gel bana bunu söyle dicektim zor tuttum kendimi oda ukala ve g.tü kalkmış bir şekilde önüne döndü .
Sosyal ağlarda paylaş

Böjeek said:

bir kere anlatış üslubun çok yanlış
daha kibar bir şekilde anlatabilirdin (aranızda bayanların da olduğunu varsayarak).

neyse

bunun nedeni ise hiç bir ülkede olmadığı kadar çok KIRO'nun bizim ülkemizde mevcut olması ve, toplu taşıma araçları banka kuyrukları gibi insanların çok olduğu yerde karşı cinsi taciz etmesidir.

her erkek yapar/yapıyo demiyorum
ama Türk erkeği dedikleri kavramda abaza oranı %80ler de gezdiği için bu gibi ortamlarda kadınlar ister istemez tedirgin oluyolar.

o kadar ülke gezmişsin bilirsinde
hangi otobüste erkek kadına arkadan pandik atıyo gördün mü hiç
ama eminim Türkiye'de görmüş ve duymuşsundur

yurtdışında da hiç olmuyo/olmaz da demiyorum ama Türkiye'ye oranla çok düşüktür

evet düşüktür. yurtdışında pandikle uğraşmıyorlar. direk kaçırıp tecavüz ediyorlar. tecavüz suç oranları

# 1 United States: 95,136
# 2 South Africa: 52,425
# 3 Canada: 24,350
# 4 Australia: 15,630
# 5 India: 15,468
# 6 Mexico: 14,373
# 7 United Kingdom: 13,395
# 8 Germany: 8,615
# 9 France: 8,458
# 10 Russia: 6,978
# 11 Korea, South: 6,139
# 12 Peru: 5,968
# 13 Spain: 5,664
# 14 Zimbabwe: 5,567
# 15 Thailand: 4,020
# 16 Argentina: 3,036
# 17 Venezuela: 2,931
# 18 Italy: 2,543
# 19 Belgium: 2,436
# 20 Japan: 2,357
# 21 Poland: 2,345
# 22 Sweden: 2,184
# 23 Colombia: 1,861
# 24 Netherlands: 1,801
# 25 Chile: 1,402
# 26 Indonesia: 1,372
# 27 Jamaica: 1,304
# 28 Papua New Guinea: 1,295
# 29 Turkey: 1,260
# 30 Romania: 1,253
Sosyal ağlarda paylaş

fede said:

bana da öyle geliyo
herkes benimle sevişmek istiyomuş gibi geliyo hep
hele saçları kestirdikten sonra libidom tavan yaptı, dün gece yolda yürüyorum, bişey geliyo bana doğru aha dedim seks var. meğerse ağaç gölgesiymiş
ahahahahahahahaha sabah sabah iyi güldüm hehehe + repi bastım aga
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...