Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

nedir bu herkes beni

blazkowicz

Öne çıkan mesajlar

Xaenin said:

Bunun kız-bacak arası ilişkisiyle bir alakası yok ki. Çoğu erkek sekse aç demeyelim de çoğu erkek HAYVAN. O yüzden bakıyorlar yani. Sadece erkekler mi hayvanlık yapıyor tabii ki hayır. Ama genelde rahatsız olanlar kızlar olur.

İşte sırf bu yüzden herkes toplu taşıma araçlarınad bir şeyler okumalı.

Ben şahsen birisi bütün yol boyunca periyodik olarak kafasını çevirip bakınca "toplu taşımada insanların suratına bakılmayacağını sana kimse öğretmedi mi?" diyorum gayet nazik bir şekilde sdfaf.

//sesu
Abi çok pardon ya Kaan açık bırakmış acc unu farkında değildim.

tam diycektim kaan daha dayak yemedin mi otobüste diye sdfgsdg
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:

Bunun kız-bacak arası ilişkisiyle bir alakası yok ki. Çoğu erkek sekse aç demeyelim de çoğu erkek HAYVAN. O yüzden bakıyorlar yani. Sadece erkekler mi hayvanlık yapıyor tabii ki hayır. Ama genelde rahatsız olanlar kızlar olur.

İşte sırf bu yüzden herkes toplu taşıma araçlarınad bir şeyler okumalı.

Ben şahsen birisi bütün yol boyunca periyodik olarak kafasını çevirip bakınca "toplu taşımada insanların suratına bakılmayacağını sana kimse öğretmedi mi?" diyorum gayet nazik bir şekilde sdfaf.

evet çok çok doğru bir tespit olmuş şesu

ya taciz veya asılma olarak olmasa bile karşındaki tanımadığın insanın böyle boş boş sana doğru bakması bile çok aptalca bişey
Sosyal ağlarda paylaş

Sevgili Herkes,

Bakın, kadının ihtiyacı yok demedik. Kadının sizden daha çok ihtiyacı var çünkü onun her ay dürtülenen bir doğurma içgüdüsü var. Üremek istiyor kadın, ama bunu bastırıyor, ya da bastırması öğretiiliyor, mecbur bırakılıyor.

Ya ben size bi hikaye anlatayım.

Annanem, teyzemi küçükken banyoda kukusuna bakarken yakalıyor. Amanın bu kız ırıspı olacak diye gidiyor mutfaktan kibriti kaptıgı gibi geliyor. Çakıyor kibriti, bunun kukusuna tutarak "sakın bunu bi daha yapma, orası mübarek, ellenmez, gösterilmez, sıkı sıkı koruman lazım" diye bağırıyor. Ufacık çocuk lan, nasıl korktu kim bilir.

Sonra nooldu, teyzem evlenene kadar kimse ile birlikte olamadı, üniversiteyi şehir dışında okudu falan ama bildigin erkek arkadası ile evin kapısından girmiyordu. Evlenince de bir hafta sonra birlikte olabildi eşi ile, her zaman korku ve acı hissediyor, halbuki seks zevkli bir şey, kadın bunu kocası ile yapıyor bir ahlaksızlık da yok ortada, ama bakarsan onu bile yapamamış.

İşte bu zihniyeti aşabilirsek, bizim kadınlarımız da bu kadar "korumacı" olmazlar.
Sosyal ağlarda paylaş

cimaci said:

Türk kadınını sekse kim doyuruyor onu da ben merak ediyorum.

kimse doyurmasa bile az önce dediğimiz gibi yetiştiriliş tarzından olsa gerek Türk kadınlarının çoğu bunu bir ihtiyaç olarak görmüyolar.

ee görmedikleri içinde doyurulmaya ihtiyaçları kalmıyo
Sosyal ağlarda paylaş

Of, çok kötü lan. Ama tabii şöyle de bir şey var. Yani kadınlar evlenmeden önce de seks yapmalı diye bir kaide yok. Ben zannetmiyorum ki teyzen anneannenin kafa yapısına dayalı şekilde evlenene kadar bekaretini saklamış olsun. Tabii ki aile yetiştirmesinin etkisi vardır ama bir yandan da kendi kararıdır.
Sosyal ağlarda paylaş

Ilkokul mezunu olmakla alakasi yok onun. Cahillik yobazlik egitimle bi nebze alakali sadece. Gari kalani o kisinin insanligina kalmis bisey.

Okuz gelince okuz gideceksin diye bi kaide yok cunku. Adam olan nasil bi halt yedigini gayet guzel anlayip gayet guzel duzeltiyor kendini zamanla.
Sosyal ağlarda paylaş

Böjeek said:

cimaci said:

kimse doyurmasa bile az önce dediğimiz gibi yetiştiriliş tarzından olsa gerek Türk kadınlarının çoğu bunu bir ihtiyaç olarak görmüyolar.

tamam da "doğal" bi ihtiyacı "sen" göz ardı ediyosan başkaları napsın. doğal ihtiyaç diye ben demiyorum bilim diyor
Sosyal ağlarda paylaş

Bunun düşünebilmekle bir alakası yok canım. Bir "Türk kadını"ndan Mary Wollstonecraft'lık yapmasını bekleyemezsiniz. Toplumundan öyle görmüş onu benimsemiş kadın ne yapsın. Ki seksten bahsediyorsunuz yani, normun dışına çıktığı an bir kadının en fazla tepki alacağı konu.
Sosyal ağlarda paylaş

Yahu Cem Yilmaz diyor ya "tum mahalle tren yapmissiniz, sonra biz marjinal olan biz oluyoruz" diye. O hesap iste. Hepsi gayet haberdar durumdan.

Bu tip baskilardan kaynakli, psikolojik bi rahatsizlik olan vajinusmus vakalari Turk kadinlarinda bile 10'u gecmiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Dynun said:

Böjeek said:

cimaci said:

tamam da "doğal" bi ihtiyacı "sen" göz ardı ediyosan başkaları napsın. doğal ihtiyaç diye ben demiyorum bilim diyor

ee iyide gene başa döndük

diyorumki Türk kadınlarının çoğu bunu bir ihtiyaç olarak görmüyolar çünkü yetiştirilme tarzları bu.
ailesi kızım seks senin ihtiyacın ilk erkek arkadaşınla yapabilirsin demiyolar ya

yukarıda anlatılan hikayeler gibi çoğu zaman yobaz tavırlarla karşılaşıyo kız cocukları ve korkutuluyolar
ya ben 2 kişi tanıyorum ilk gece korkusundan kocası ile ilişkiye giremeyip tedavi oldular. daha neleri var
namus gibi bir kavrama sığdırdıkları için böyle şeyler yüz kızartıcı utanç verici şeyler çoğu kadınlar için
Sosyal ağlarda paylaş

Kızlara soruyorum: Biri gelip size pardon benimle birlikte olur musunuz falan gibi bir cümle kursa, nasıl tepki verirsiniz. Ya da böyle bir olay yaşadınız mı.

Geçen birine bu cümlenin aşırı yumuşatılmış ve imalı halini sordum bana manyak misin ay git dedi yakındakilerin duyabileceği bir şekilde. Nedir bu yani şimdi di mi.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...