Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

nedir bu herkes beni

blazkowicz

Öne çıkan mesajlar

@sesu

ya sesu, o ayrı bi durum. benim dediğim ayık kafayla, düzgün bi adam gelip bunu sorabilir, sen de hayır diyebilirsin. ne mahsuru var bunun? zaten türkiyedeyiz madem, sen desen devhochi bana şurda tecavüz etti, polis o dayakla itiraf ettirecek zaten bana onu, bi de öyle bi durum var.

@zaugna

abi lütfen, yapma. ciddiyim, yapma.

@vanille

hayır bunun nerede olup olmadığı değil anlatmak istediğim, çiftleşmek ayıp bir şey değil, olmamalı da. bunu söylüyorum ve diğer el falan abazan falan benzetmeleriniz için kişisel ayrıntıya da gireyim, merak eden varsa öğrenir hem;
1 yıldır çok ciddi bi ilişkim var, öncesinde yılda ortalama 1-2 sevgilim falan olurdu, onlar da ilgisizlik nedeniyle terk ettiler hep çünkü evet, kadınlara genel olarak saatlerce mesaj at, istediği yere git, şunu al bunu yap tarzında kendimden ödün vermem. şimdiki sevgilim ile ortak düşünce yapısında ve mutluyuz. godoş diyecekler için, aldatmıyorum, aldatmıyor(bi kaç zeki çıkıp akşam simidi der şimdi), başka kadınlarla beraber olmayı da düşünmüyorum. ha dip not, selam ben sevişiyorum. haftada 3-4 kez az gelebilir size ama bana yetiyor ve hatta çok bence.
Sosyal ağlarda paylaş

Gkgokhan said:

"Tatar Ramazan" said:

Bella said:

ben hiç bi erkeğe laf atan kız görmedim?
bir erkeği taciz eden kız görmedim?
bir erkeği otobüste sıkıştıran görmedim?
bir erkeği kalabalıktan faydalanıp kötü bir tabir olcak ama elleyen kız görmedim?

Çok acımasızsın erkeklere karşı, biz de tacize uğruyoruz:)
Laf yeme zaten çok erkeğin başına gelmiştir, ama minibüste az yanımda dikilen kızın benim bacağımı yengeç misali bacaklarıyla kavramasından rahatsız olan teyzenin 8-10 dakka gözünü olaya dikmesini unutamam mesela, sonunda teyzeden rahatsız olan kız ve kankası çekildi geriye, ben olayın komikliğinden kalakaldım anca. Al işte direk erkeğe taciz, minibüste sıkıştırma sana canlı kanıtı.

Hangi minübüs hatta ve saat kaç? Lütfen söyle ihtiyacım var :(

Çok derin yaralar açtı bende o olay, lütfen lütfen tekrar yaşamak istemiyorum o anı anlattırma bana, böhüü böhüü kendimi çok zavallı hissetmiştim bacağımı çekemedim valla nerdeyse 10 dakika. Sonunda yanımdaki teyzenin kararlı keskin gözleri beni kurtardı o vahşi kızdan.
Sosyal ağlarda paylaş

Anelor said:

abi bide soyle bisey var kadinlarin algisi bence esas mesele

bi erkege bi kiz sokakta seks teklif etti diyelimki ve adam istemiyor kizi ve hayir dedi. bu adam bu olayi ne kadar kafaya takar ne hisseder?

bide ayni durumdaki bi kiz ne kadar kafaya takar ne hisseder?

Aga eğer bu olayı yaşayan bir türk genciyse, bir ömür biçerim bu olaya. En az her gün bi 20 kere dile gelir mevzu.
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

sesu said:

E tamam da erkeğe taciz, tecavüz edilmiyor demedi ki kimse.

bella dedi =/

abi neden demek istediğimi anlamıyosunuz?
tamam belki lafla taciz edenler vardır ben görmedim arkadaşlarımdan da laf atanlar yok fakat gece yolda yürürken bi kızın erkeğe laf atmasıyla,erkeğin kıza atması arasında ve yaşanan korku miktarı arasında dağlar kadar fark var.
daha nasıl açık anlatabilirim bilmiyorum ben.
direkt sana demedm bu arada dworgian.
Sosyal ağlarda paylaş

@Devo Biliyorum öyle bir durumdan bahsetmediğini o yüzden çok uzun ayrı bir muhabbet dedim. Ama kısaca şeyi anlatmaya çalışıyorum. Yani kadının üzerine o açıdan da bir korku enjekte edilmiş durumda. Mesela tecavüz vakalarının çok küçük bir oranı sokakta gerçekleşmiyor, hiç denilecek kadar az nerdeyse (taciz ayrıdır o konuda fikrim yok şu an). Ama kadınlar her zaman sokakta tecavüz edilmekten korkarlar. Ne bileyim gece mesela gündüzden daha çok güvenlik önlemleri alınır her zaman, ama hep gece korkulur. Neden? Kadınlara her zaman aman gece geç kalma, aman şuralara gitme, aman kızım sokakta insanlara dikkat et denilmiş.

O yüzden, mesela tanıdığım bir adam gelip bana benimle sevişir misin dese gülüp hayır demeyi yapabilirim, ama sokaktaki adamdan korkuyorum yani. Ne olduğu belirsiz. Yüksek ihtimalle düzgün bir heriftir de ya değilse?

Siz "modern" gençler de gayet terbiyeli bir şekilde sorup cevabı alınca kendi yolunuza gidebiliyorsunuzdur eminim. Fakat çoğunluğun yanında güme gideceksiniz bu da bir gerçek.
Sosyal ağlarda paylaş

dev said:

hayır bunun nerede olup olmadığı değil anlatmak istediğim, çiftleşmek ayıp bir şey değil, olmamalı da. bunu söylüyorum ve diğer el falan abazan falan benzetmeleriniz için kişisel ayrıntıya da gireyim, merak eden varsa öğrenir hem;
1 yıldır çok ciddi bi ilişkim var, öncesinde yılda ortalama 1-2 sevgilim falan olurdu, onlar da ilgisizlik nedeniyle terk ettiler hep çünkü evet, kadınlara genel olarak saatlerce mesaj at, istediği yere git, şunu al bunu yap tarzında kendimden ödün vermem. şimdiki sevgilim ile ortak düşünce yapısında ve mutluyuz. godoş diyecekler için, aldatmıyorum, aldatmıyor(bi kaç zeki çıkıp akşam simidi der şimdi), başka kadınlarla beraber olmayı da düşünmüyorum. ha dip not, selam ben sevişiyorum. haftada 3-4 kez az gelebilir size ama bana yetiyor ve hatta çok bence.

üsluba dikkat et o zaman.
cevirmissin cok güzel mesela. nalaka bunlar ?

kiz arkadasina da ''mrb disi misin?'' die cikma teklifi etmedin di mi, o zaman sokaktaki birine de ''BENLE YATAR MISIN 7 cm.'' diyemezsin. herseyin bir adabi bir usulü var.
ciftlesmek normal evet, ama bu toplumda bunu normal karsilamayan insanlar da cok.
buna saygi göstermek zorundasin.
herkesin sokakta teklif ettigini düsünsene.
taksim pandikcisinden farkin kalmiyor kusra bakma.
ülkeler belirli hukuk kurallari dogrultusunda yürüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

vaniLLe said:

dev said:

üsluba dikkat et o zaman.
cevirmissin cok güzel mesela. nalaka bunlar ?

kiz arkadasina da ''mrb disi misin?'' die cikma teklifi etmedin di mi, o zaman sokaktaki birine de ''BENLE YATAR MISIN 7 cm.'' diyemezsin. herseyin bir adabi bir usulü var.
ciftlesmek normal evet, ama bu toplumda bunu normal karsilamayan insanlar da cok.
buna saygi göstermek zorundasin.
herkesin sokakta teklif ettigini düsünsene.
taksim pandikcisinden farkin kalmiyor kusra bakma.
ülkeler belirli hukuk kurallari dogrultusunda yürüyor.

böyle bişey olsa aseksüel olurum zaten asdadasa
Sosyal ağlarda paylaş

ne kadar malca bi tartisma bu ya

tabi kimseyi de suclamamak gerek

sand nigger kulturunu benimsedigi icin bu ulkenin, bu tur olaylarin yasanmasi normal

kizin aklindaki herif dusuncesi kara tenli gotume benzeyen beyinsiz abaza les barzo (89% boyle zatan hak veriyorum)

hikayedeki adam da dusunuyo zaten bunlar kendini bokun icinde parildayan elmas zannediyo diye ve sinirleniyo

normal
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...