Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

nedir bu herkes beni

blazkowicz

Öne çıkan mesajlar

@vanille

onu seviyorum ki ben? aynı şey değil temelde. sevmediğim insanla seks yapacaksam bar gibi eğlenmeye müsait bi ortamda gider teklif ederim. bunda bi yanlışlık yok bence demek istediğim o. gidip genel kültürle hava atıp sonra yatağa atmaktansa, herkes delikanlı gibi söylesin yani. "bize gidip kahve içelim mi" kalıbı da aynı kapıya çıkıyo yani
Sosyal ağlarda paylaş

Bunların hepsi kişiye göre değişebilen şeyler tabii. Yani ben bana yaklaşıp "yalarum" deyip geçen adama döner gülerim. Başarılı bile derim yani, çok komik çünkü. Ama demin anlattığım gibi bir olayda kalp krizi geçiriyorum zannetmiştim.
Sosyal ağlarda paylaş

"Tatar Ramazan" said:

Bella said:

kızın erkeğe laf atmasıyla,erkeğin kıza atması arasında ve yaşanan korku miktarı arasında dağlar kadar fark var.

Asıl olay burda işte, bizim hoşumuza gidiyor bir kızın laf atması sıkıştırması, ama kızlar tırsıyor haliyle iri fizikli bir yabancıdan.

http://www.freakingnews.com/pictures/4500/Fat-Women--4944.jpg

Hoşuna gider miydi sorarım!
Sosyal ağlarda paylaş

Devokai said:

@sesu

ya sesu, o ayrı bi durum. benim dediğim ayık kafayla, düzgün bi adam gelip bunu sorabilir, sen de hayır diyebilirsin. ne mahsuru var bunun? zaten türkiyedeyiz madem, sen desen devhochi bana şurda tecavüz etti, polis o dayakla itiraf ettirecek zaten bana onu, bi de öyle bi durum var.

@zaugna

abi lütfen, yapma. ciddiyim, yapma.

@vanille

hayır bunun nerede olup olmadığı değil anlatmak istediğim, çiftleşmek ayıp bir şey değil, olmamalı da. bunu söylüyorum ve diğer el falan abazan falan benzetmeleriniz için kişisel ayrıntıya da gireyim, merak eden varsa öğrenir hem;
1 yıldır çok ciddi bi ilişkim var, öncesinde yılda ortalama 1-2 sevgilim falan olurdu, onlar da ilgisizlik nedeniyle terk ettiler hep çünkü evet, kadınlara genel olarak saatlerce mesaj at, istediği yere git, şunu al bunu yap tarzında kendimden ödün vermem. şimdiki sevgilim ile ortak düşünce yapısında ve mutluyuz. godoş diyecekler için, aldatmıyorum, aldatmıyor(bi kaç zeki çıkıp akşam simidi der şimdi), başka kadınlarla beraber olmayı da düşünmüyorum. ha dip not, selam ben sevişiyorum. haftada 3-4 kez az gelebilir size ama bana yetiyor ve hatta çok bence.

sen tecavüz etmiş olacaksın ama?
o kadının duyguları psikolojisi ne olacak? hakkı var mı yani cezasını cekecek diye?
Sosyal ağlarda paylaş

Dartanian said:

"Tatar Ramazan" said:

Bella said:

kızın erkeğe laf atmasıyla,erkeğin kıza atması arasında ve yaşanan korku miktarı arasında dağlar kadar fark var.

Asıl olay burda işte, bizim hoşumuza gidiyor bir kızın laf atması sıkıştırması, ama kızlar tırsıyor haliyle iri fizikli bir yabancıdan.

http://www.freakingnews.com/pictures/4500/Fat-Women--4944.jpg

Hoşuna gider miydi sorarım!

:( öf
Sosyal ağlarda paylaş

Bir de tecavüz olaylarında hep kadınları haksız çıkarıyorlar, bu da bir gerçek. Onunla ilgili bir belgesel izlemiştim bulabilirsem linkini atayım. Sen kesin adamı ayartmışsındır diyorlar yani kısaca. Bir yudum alkol falan aldıysa direk sarhoş oluyor zaten kadın. Bu da böyle gereksiz ayrıntı olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Devokai said:

@vanille

onu seviyorum ki ben? aynı şey değil temelde. sevmediğim insanla seks yapacaksam bar gibi eğlenmeye müsait bi ortamda gider teklif ederim. bunda bi yanlışlık yok bence demek istediğim o. gidip genel kültürle hava atıp sonra yatağa atmaktansa, herkes delikanlı gibi söylesin yani. "bize gidip kahve içelim mi" kalıbı da aynı kapıya çıkıyo yani

bari ''bana cikar mising'' de de, cok yadirgamasin kiz.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...