Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

dövme

copry

Öne çıkan mesajlar

Dövme kendisini hatırlayamadığım fakat dövmesine dikkat ettiğim insanları hatırlamamı sağlıyor, tek sevdiğim yanı da bu.
3 sene önce Zeytinli festivalinde tanıştığım bir kız 4 ay önce karşıma çıkınca bu şekilde hatırladım.
Göbeği ve kasığı arasında içeri doğru kayan renkli kuyruklu yıldız vardı.
Sosyal ağlarda paylaş

Ferrero said:

Dövme kendisini hatırlayamadığım fakat dövmesine dikkat ettiğim insanları hatırlamamı sağlıyor, tek sevdiğim yanı da bu.
3 sene önce [b]Zeytinli festivalinde[/b] tanıştığım bir kız 4 ay önce karşıma çıkınca bu şekilde hatırladım.
Göbeği ve kasığı arasında içeri doğru kayan renkli kuyruklu yıldız vardı.

ben de gördüm o kızı !
Sosyal ağlarda paylaş

bnm kasıkta el kadar var ama kontür müdür nedir o işlemde işte ölüp ölüp diriliyorsun fakat güzelde bi zevk hani. :) iyide iş çıktı hem. şimdi sıra diğer tarafa hayırlısıyla.
sırt için vücudu geliştirdikten sonra bir projem var hatta çizimi bile hazırda bakalım.
kol arkalarıda eper bi hoş oluyor. bilgine ama geniş bir yapıya sahipsen bütünlettirebilirsin tabiç.fds
Sosyal ağlarda paylaş

xwhiplashx said:

bnm kasıkta el kadar var ama kontür müdür nedir o işlemde işte ölüp ölüp diriliyorsun fakat güzelde bi zevk hani. :) iyide iş çıktı hem. şimdi sıra diğer tarafa hayırlısıyla.
sırt için vücudu geliştirdikten sonra bir projem var hatta çizimi bile hazırda bakalım.
kol arkalarıda eper bi hoş oluyor. bilgine ama [b]geniş bir yapıya[/b] sahipsen bütünlettirebilirsin tabiç.fds

:S
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...