Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sonisphere [ Metallica - Rammstein - Slayer]

Chris_Metcalf

Öne çıkan mesajlar

metallica'nın sitesinden:

said:
Weekend passes almost sold out . . . single tickets available starting April 28
Haven't had a chance to pick up your Sonisphere tickets for the show in Istanbul? Full weekend passes are now almost sold out, but never fear because single day tickets will be available starting at 1:00 PM on Wednesday, April 28. Tickets will be available here.

The show is June 27 at Inonu Stadium featuring the "Big Four" of 'Tallica, Slayer, Megadeth, and Anthrax along with very special guests Heaven & Hell. Met Club members should check metclub.com for details about a special pre-sale. And for information about all the Sonipshere shows, click here.
Sosyal ağlarda paylaş

requem said:

kombine bilet alamamışlar için söylüyorum, axess kartınız varsa bir biletix gişesine gidip yüzde 10 indirimli olarak sahaiçi kombinenizi alabiliyorsunuz.

sahne önü yok mu ?

@bittus

kombineleri sadece gişeden satıyolar ne akla hizmet ediyolarsa artık ..
Sosyal ağlarda paylaş

stone sour ve rammstein farklı günlere konmuş. kombine lazım banada. yada şöle bişi önerebilirim elinde kombine olan birilerine. bazıları sadece big four için aldı kombine fakat aynı güne koydu adamlar. eğer ilk 2 gün gitmeyecekse bu kombine alan arkadaşlar para verebilirim ilk 2 günlük kısmı için. yanacak çünkü yazık
Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor said:

stone sour ve rammstein farklı günlere konmuş. kombine lazım banada. yada şöle bişi önerebilirim elinde kombine olan birilerine. bazıları sadece big four için aldı kombine fakat aynı güne koydu adamlar. eğer ilk 2 gün gitmeyecekse bu kombine alan arkadaşlar para verebilirim ilk 2 günlük kısmı için. yanacak çünkü yazık

benim bildiğim bileklik falan verirler kombine için.

onu çıkarırsan başkası tamaz dsfds

bu arada kiss duydum cumartesi için omg
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...