Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[CS] b@p sız k3nk siz cs sunucusu

mukus

Öne çıkan mesajlar

efenim, b@pçı gençliğe geçit vermeyen küfürsüz, kaliteli oyun oynanan sunucumuza beklerim, cs1.csalemi.com , özel bir scriptimiz var, oyunda "y" tuşuna basarak "/kufur" yazarsanız direk admin damlamakta ve küfürbaz engellenmekte. Arasıra wc3 plugini çalıştırıyoruz ancak hoşlanmıyoruz. Israrla bekliyoruz :D
Sosyal ağlarda paylaş

eheh :)

hayır hazır değil, kendim yazdım ilk komplike adminmod scriptim , şimdilik sadece email atıyor adminlere "/kufur" yazınca, belki ileride sms falan atar :D

oynas...com ile ilgilenmiyorum, onlarda pek benimle ilgilenmiyorlar, zamanında başka bir proje ile biraz rakip olduk, tutuştular işin kaymağını yiyemiycez diye, beni pek kabul etmezler aralarına :)

[Bu mesaj mukus tarafından 06 Temmuz 2004 00:54 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

hangi proje bu merak ettim? ya abi maksat onlarla çalışmak fln deil ki alt tarafı serverının reklamını yapmak için sunucular sayfalarına sunucunun adresini koyucaklar. seni kabul etmemelerine ihtimal wermiyorum kendilerinin baş rakibi olarak gösterilen nitrogamer (a.k.a sandwaves) sunucuları bile oynasana.com ilk açıldığında sunucular sayfasında gözüküyodu. sonradan nitrogamer yöneticilerinin isteğiyle kaldırıldı[signature][hline]a.k.a "bay bomba"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Private, 07 Temmuz 2004 12:21 tarihinde demiş ki:
disq nickli arkadaşa güzel bir dille özel mesaj olarak derdini bildirirsen sunucunu koyarlar sunucular sayfasına.

nerden çıktıysa bu ekleme işi, sağol kardeşim onlar gelsinler eklesinler daha ne diyim :) anlatamadım sanırım.

[Bu mesaj mukus tarafından 07 Temmuz 2004 15:36 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
said:
mukus, 05 Temmuz 2004 21:54 tarihinde demiş ki:
ölsün bapçılar :P

Ayrımcılığa hayır!!
bapçılar da bir candır bir canandır.

:P[signature][hline][a.k.a: Sage, Bloodyblade, Gilquaril,Firebat,[Fire]Sage, [SCKF]Firebat, [SoFD]Firebat, Fire-M@n]
Bonus 05 February 2004 20:02 tarihinde demiş ki:

Siz bir de çırpıya para mı veriyorsunuz?
*casts spell:Summon iyi çırpı*
Tamam cinsiyet konusunda gravityyi kandırdım...Çünkü kız karakterler çok tatlı ^^
Sosyal ağlarda paylaş

steam mi bu 1.5 mi?
cd gerekiyor mu gerek miyor mu?
pingler ne alemde, sürekli laga giren bir server mı?

eğer öyle değilse, war3 mod (saved xp) olursa geliriz..
bir ara eagleeye, babacummostors felan ilgiliydik war 3 mod olayına..[signature][hline]iyi kötü çirkin
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 15 Temmuz 2004 22:52 tarihinde demiş ki:
steam mi bu 1.5 mi?
cd gerekiyor mu gerek miyor mu?
pingler ne alemde, sürekli laga giren bir server mı?

eğer öyle değilse, war3 mod (saved xp) olursa geliriz..
bir ara eagleeye, babacummostors felan ilgiliydik war 3 mod olayına..

Won Auth ve cheating death gerekiyor, gayet iyi bir makina ve bağlantımız var. war3 pluginini nadir açıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

geceleri olabilir, belki belirli bir düzenede koyabilirim ama ben daha çok cs oynanması taraftarıyım, belki ikinci sunucuyu açabilirsem onda bu tip bişey olabilir. sonuç olarak herhangi bir düzen sözkonusu değil çünkü ben oyuna yarım saat kadar katılabiliyorum, benden başkada açıp/kapatıcak eleman mevcut değil.

bu arada "/kufur" opsiyonu kalktı artık hem hileciler hemde kufurbazlar için konsola "ispiyon " fonksiyonu ekledim.

[Bu mesaj mukus tarafından 16 Temmuz 2004 19:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

mukus arkadaşımız Won Authentication gerekli demiş, bu bize serverın hem orijinal cd key gerektirdiğini hem de 1.5 olduğunu belirtiyor. İlla bakmak isteyen olursa orijinal key ödünç verebilirim.[signature][hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
(a.k.a : Grynn , Botanika)
-Est Sularus oth Mithas-
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...