Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

olm ekran koruyucudanmış

Brigand

Öne çıkan mesajlar

Brigand said:

kendi monitörüm değil beyler

uzak masaüstünden bahsediyorum

ne bileyim adamların windows server 2003/2008 sisteminin güvenliğini ekran koruyucu ile sağladığını

dfgdfgdfg

ben de ondan bahsediyorum zaten. bi sen misin uzak masaüstüyle uğraşan bize ezik muamelesi çekiyosun.
Sosyal ağlarda paylaş

PrudenT said:

Brigand said:

kendi monitörüm değil beyler

uzak masaüstünden bahsediyorum

ne bileyim adamların windows server 2003/2008 sisteminin güvenliğini ekran koruyucu ile sağladığını

dfgdfgdfg

ben de ondan bahsediyorum zaten. bi sen misin uzak masaüstüyle uğraşan bize ezik muamelesi çekiyosun.

ne bileyim olm alnında remoteman yazmıyo ki

hem remote desktop bilmemek eziklik mi la, remote desktop dediğin ne ki
Sosyal ağlarda paylaş

Brigand said:

ben karıştırmamıştım düzelteyim diye, windows server 2008 ile gelen password complexitysi en az 1 büyük harf ve 1 rakam olacak diyor şifrende, dolayısı ile yazması uğraştırıyor.

2-3 ay windows server 2008 kullanıp "yeter ulan başlıcam şifrene" deyince karıştırıp buldum ve dumur oldum dfgdfgd

Eğer 2008 server kullanıyorsan sanırım bir domainin de vardır herhalde. Eğer varsa Active Directory Users and Computers'ta Users sekmesinin altındaki group policy objelerini yöneterek Complex password requerement'i disable et. Tek haneli sayı harf rakam yada istediğin şifreyi kullanırsın.
Sosyal ağlarda paylaş

vaperon said:

Brigand said:

ben karıştırmamıştım düzelteyim diye, windows server 2008 ile gelen password complexitysi en az 1 büyük harf ve 1 rakam olacak diyor şifrende, dolayısı ile yazması uğraştırıyor.

2-3 ay windows server 2008 kullanıp "yeter ulan başlıcam şifrene" deyince karıştırıp buldum ve dumur oldum dfgdfgd

Eğer 2008 server kullanıyorsan sanırım bir domainin de vardır herhalde. Eğer varsa Active Directory Users and Computers'ta Users sekmesinin altındaki group policy objelerini yöneterek Complex password requerement'i disable et. Tek haneli sayı harf rakam yada istediğin şifreyi kullanırsın.

yep, öyle yapmıştım zaten. onu yapması basitti ekran koruyucu olayını çözerken zorlandım. ekran korucuyu la ekran koruyucudanmış ahahha komedi gibi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...