Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Anneyi babayı köpek almaya ikna etmek?

Solonor

Öne çıkan mesajlar

Solonor said:

Arkadaşlar, benim dünyada en çok istediğim şeylerden biri köpeğimin olmasıydı belki 5 yaşımdan beri. Ama ne yazıkki annem korkar köpekten, babam da çok hazetmez, bunlar bir oldular bana köpek aldırmıyorlar. Yok efendim, tüy dökermiş, masraflı olurmuş, halıya işer kakasını yaparmış, gezdirmesi onlara kalırmış vesaire. Ama benim artık bi köpek sahibi olmam lazım çünkü gerçekten çok istiyorum. Şimdi sorularım:
1)(tamam türleri fln var ama) Ortalama bir köpek ne kadara alınır ve aylık ne kadara malolur?
2)Eğitime falan göndermeye gerek yoktur mu? (o ne demek ya=)
3)Evimiz halı olduğundan tamamen, hayvanın tüyleri döküldüğünde kolay temizlenebilinir mi?
4)Hayvan bitlenir mi? Haşarat üretir mi?
5)Komşular falan rahatsız olabilir mi hayvandan? Olursa ne yapmak gerekir(hayır dövelim onları demiyorum çok insan haklarına saygılı bir insanım :)).
6 ve en önemlisi) Bu kadar şarta rağmen annemi ve babamı nasıl ikna edebilirim?

Gördüğünüz gibi bir sürü sorunla karşı karşıyayım ve en son çarem bu topic. Lütfen ciddi cevaplar verin, artık gerçek bir köpek istiyorum. Sağolun şimdiden.[signature][hline]The answer of the question, why we are melancholic.
I still feel the pain, i still feel your love...

ilk mesaj sahibinin köpeği oldu mu acaba? o sıralar anne-baba muhalefetine karşın bir köpek edinebildiyse, sana da taktik verebilir belki balonlu arkadaş =)
Sosyal ağlarda paylaş

• 9 ay sonra ...
Golden cinsinde ısrarcıysan petshoplardan uzak dur derim. Barınakları gez veya http://www.sahibinden.com/hayvanlar-alemi-evcil-hayvanlar-kopek http://www.petarkadas.com/petbul/ucretsiz-kopekler-kopek-ilanlari şu iki siteyi takip et, günde 10 tane golden ilanı veriliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• 7 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...