Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Anneyi babayı köpek almaya ikna etmek?

Solonor

Öne çıkan mesajlar

mama olayi karisik, tabi o cici beagle (allah yerim onu ben) tarzi bi kopek alirsan mama fazla maddi yuke neden olmaz, fakat benim gibi kangal beslersen kovayla mama vermen gerekir, gocersin :)
ama beagle'lar hakikaten super, benim bi arkadasin var, cok tatli, oyuncak gibi, buyuk kopek temasinda minyatur kopek, pek hos :)[signature][hline]Opinions are like assholes. Everybody has got one.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
said:
Solonor, 14 Temmuz 2004 04:38 tarihinde demiş ki:
Yok abi beagle daha şirin. :) Hatta hayran kaldım. Golden a sorun çıkarırlarsa bundan alcaklar valla hiç kaçar yolu kalmadı. =)

yanlız beagle'lar biraz zor bulunuyor. birde pahalı olabilir yani 800$ dı ben sordugumda :)
ancak gazete veya başka bir yerden yavru verenlerde olabilri..
zaten köpek alacaksan yavru köpek almalısın..[signature][hline]===> orc_lord <===
Buddy'nin resimlerine gider..di...
Buddy'nin resimlerine gider...
Pati Pet Açıldı!

Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
zaten köpeklerin bazıları yurt dışından saf kan olarak geliyor... :)
petshopdaki gördüğünüz köpeklerin bir kısmı yoldan yeni gelmiş ve uyuşturulmuş köpekler :)[signature][hline]===> orc_lord <===
Pati Pet Açıldı!

Sosyal ağlarda paylaş

hayvanlara yazik deil efem (yani pet shop olayina girenlere yazik tabi) ama amerika turkiye arasi guzelinden 15 saat suruyo efenim, sakinlestirici verilmemis kediniz kopeginiz ne yapar sizce ucakta o kadar motor sesi vs icinde siz bile uyuyamazken? yani demem o ki, uzun ucak yolculuklarinda hayvanlara sakinlestirici ilac verilmesi normaldir, sizin ve de cevredekilerin iyiligi icin. 15 saat uluyan bir kopecik oradaki bilmemkac yolcunun sinirlerini kadayifa cevirir yoksa :)[signature][hline]Opinions are like assholes. Everybody has got one.
Sosyal ağlarda paylaş

bir oneride bulunayim:

- kopegi al eve gel, evde dursun, annen bunu kendiliginden gorsun gosterme, sorunca bu ne diye, "anne ben kopek aldim!" $eklinde bir tepki ver ;) e o zamandan sonra sokaga atacak kadar insafsiz degillerdir herhalde? hemde yavru olursa...[signature][hline]- never too old to learn!
life isn't a coincidence, it's a reflection of us!
Sosyal ağlarda paylaş

biz köpeği almak için yıllarca uğraşmıştık abimle istemiyordu annem fln. sonra dayanamadılar aldılar hehe ilk günü hatırlarım minnacık bişi 1,5 aylık kucağımızda titriyordu fln. sonra hayvanı en çok seven annem olmuştu biz okula babam işe gittiği için annemle kalıyordu hep ve annem onu o annemi deli gibi seviyordu :)

yani bir şekilde aldır mutlaka. annenin en yakın dostu oalcağının garantisini veririm(ev hanımıysa tabi)
Sosyal ağlarda paylaş

Ya tamam eve getirebilirim köpeği de az bulunan türde veya yavru olarak hep parayla satılan türde bir hayvancağızın parasını ben nerden bulıyım onu alıyım da eve getiriyim(beagle istiyorummm. :))[signature][hline]The answer of the question, why we are melancholic.
I still feel the pain, i still feel your love...

Sosyal ağlarda paylaş

Of çıldırıcam demin söledim aynen dediği cümleyi yazıyorum:
"Kafayı mı yedin sen? Bi köpek eksik evde. Kim bakıcak, maması bi dert yaşaması bi dert".
Of ya. Anlatamıcam ben bunlara derdimi neyse. Sağolun yine de.

Bakalım sağol edi havhav da fln bedavayabişey bulursam çok süper olur. İşallah.[signature][hline]The answer of the question, why we are melancholic.
I still feel the pain, i still feel your love...

Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
said:
edi, 14 Temmuz 2004 17:23 tarihinde demiş ki:
yukarda pet siteleri var, havhav.com falan turu yerlerde yavru ilanlari oluyor, dedigim gibi bedavaya bile getirebilirsin.

eee patipet bölümüde süs değil demi :)[signature][hline]===> orc_lord <===
Pati Pet Açıldı!

Sosyal ağlarda paylaş

Annene deki :
Anne ya bana köpek alırsınız ya da kendimi intar etçem de[signature][hline]BonePART, 05 Temmuz 2004 23:15 tarihinde demiş ki:
kraldan cok kralcı olmayın bi insan bişi sorduysa yardımcı olun search t hede hodoo diye baırmayın sozluk deil burası forum,insannar konusmak icin acc alıyo..
Sosyal ağlarda paylaş

• 6 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...