Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Amazing Spider-Man (2012)

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

film hakkında yorum, spoiler etkisi yapabilir tabi olabilir

izledim şimdi
genel olarak sevdim ya, hatta kıyaslayacak olursam tarz vs olarak diğer örümcük filmlerinden daha çok sevdim
ışık kullanımı çok güzeldi, daha bi film noir havası vardı. eski spiderman filmleri bunun yanında sitcom gibi kalmış
o ilk flash'e artizlik yaptığı yeri sevmedim ama, ordaki müzik filan çok kıldı yani. zaten bikaç yerde daha böyle nasıl desem, çocuk filmi müziği falan gibi bişeyler koymşlar arkaya, "la noluyo ben ne izliyorum" dedim. zira daha az önce yukarda film noir gibin falan dedim mesela. nedir bu kontrast, kelek yapmayın seyirciye
yalnız şöyle bir şikayetim var ki, emma stone her göründüğünde eridiğimden mütevellit filme odaklanamadığım yerler oldu. keşke daha çirkin bişey oynatsalarmış
andrew gardaş iyi oynamış bence, ama yer yer "o kadar heyecanlıyım ki......" noktaları var ve bunlar fazla sırıtıyor. sonuçta peter parker çizgi romanlarında orda burda nasıldır bilmiyoruz ama bu filmde (örümcük ısırmadan önce) çok da böyle sesi çıkmayan ezik bi tip değil, bu derece abartı bi BİR CÜMLE BİLE KURAMIYORUM YAUV şeysi fazla kaçmış.

ağır spoiler falan

ben amcanın katili olayını niye çözümlemediler tam anlamadım. ikinci filmde villain olarak filan mı gelicek yani olmaz zaten de, bu şekilde "amaan o da bi can" diye boş mu verecek yani? ha mesela ilk spiderman filmlerindeki "anasını laciverte boyadım onun" olayını da sevmemiştim ama mutlaka siyahla beyaz arasında bi yerde halledilebilirdi bu konu. yani şundan sonra bu konu nasıl çözülür, 2. filmde herif bizimkinin önüne düşer bi olay sırasında, bizimki de çok sinirlenir, adamı "ulan atsam mı şunu şurdan, bıraksam mı" diye bi binadan sallar, sonra "neysssse" diyip geri çeker polise teslim eder ve biz de peter parker'ın ne kadar olgun bi herif olduğunu görürüz. ama çok gereksiz olur gibime geliyor, bilmiyorum belki de bi şekilde yedirirler 2. filmde.

bi de connors'ın zehirlediği memurlar falan noldu abi, connors yetememiş mi yani? gayet zehirledi çünkü herifleri, aha dedim bikaç tane lizard gelecek şimdi falan ama bi türlü kimse gelmedi, antidote'a kadar da o zehirlenen insanlardan haber alamadık, ama zaten meğersem öyle mal gibi yatıyolarmış, "vay başıma gelenler" diye ellerine kollarına bakıyolarmış. hoşuma gitmedi orası, ufacık bi an da olsa "bakın o zehirlenen adamların ağzı yüzü yamuldu, çok vahşileştiler!" veya "bakın o zehirlenen adamların derisi merisi değişti, ama bişey olmaz öyle yatıyolar yani" görmemiz lazımdı

Sosyal ağlarda paylaş

film tobeyin spiderından iyiydi.ama baydı ya.amca hırsıza kurban gider

BÜYÜK GÜÇ BÜYÜK SORUMLULUK mesajı bırakır.falan filan.bosslar ztn aynı geyik

kendi üzerinde deney yapıp güçlenen fakat en sonunda doğru yolu bulan mutant.

spiderman serisi daha öteye gidemez sdf
Sosyal ağlarda paylaş

fenris said:

filmde spidey nin amcasini ne kadar dandik yapmislar ya... olse de kurtulsak diyordum, cok abidik gubidik bir bicimde oldu. niye atliyon yerdeki silahin ustune?...

hakikaten ya.

bu spidermani oynayan çocuğu eski filmde oynatsalarmış daha iyi olurmuş.

çok kötü film ya.

5/10 falan seviyesinde kötü yani.

eğlencesiz
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...