Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Erathia Uo Yeniden..[Bir Rekora İmza Atmaya Hazırmısınız.].

Erathiauo

Öne çıkan mesajlar

• 1 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
Bu alan adı rezerve edilmiştir ancak şu anda hizmet vermemektedir. Bu alan adına yapılacak tescil başvuruları kabul edilmeyecektir. Alan adı hizmete açılmadan e-posta, web ve diğer internet hizmetlerinden faydalanılması mümkün olmayacaktır. Alan adı tescil sürecine ilişkin tüm kurallar rezervasyon durumundaki alan adları için de geçerlidir.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
o serverda deli gibi kastım
sonra serverın scripterı parayı sağlayan vatandaşla kavga etti
sitelerine scriptlerimi alıp gidiyorum emeğimi kimseye çaldırmam gibi bişeyler yazdı shardı kapayıp gitti, sonra barıştılar, biz şaka yaptık mı dediler site ve server hacklendi problem orda oldu kavga yok diye bişey mi dediler hatırlamıyorum ama kimse inanmadı tabi

serverda sorun bitmiyordu açıkçası, scripter olan vatandaş başka serverın scriptlerini çalıp açtığı için serverı buglara sistemdeki dengesizliklere çözüm bulunamıyordu, şikayet halinde ise ''burası ücretsiz bir serverdır, sağladığımız hizmete şükredin beyenmeyen çeker gider'' cevabını alıyorduk.
spawn zamanlarının gmler tarafından tanıdıklara verildiğini duymuştum doğru da olabilir çünkü desertına kadar tüm hayvanların belli kişilerin tekelinde olduğunu da hatırlıyorum, iki hafta uğraşmış spawn zamanlarını bile öğrenememiştim

sonunda bir gün ansızın shard kapanıverdi, sitesini de kapadılar
o zamandan beri ilk kez şimdi haberini aldım, başka bi isimle açsalar shardı daha iyi olurdu lakin vaktiyle benim gibi orda adamakıllı oynamış adamların tekini çekmeleri mümkün değil servera
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
Ismi lazım degil orijinal banlanan accountumla, orijinal Erathia topicinde (bu degil orijinal olan, ilk acıldıgındaki) hem o anki serverın tırt olup kapanacagını, hemde kapatıp tekrar actıktan sonra yapıcakları serverın tırt olacağını söylemiştim.

Cok güldüm bu topici görünce.

ve evet orijinal lafını cok kullandım bende sevmedim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...