Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Demon's Souls (PS3) - 2009 un en iyi RPGi

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

ha doğru len. ben 2-2 i soul rayle kesmiştim. soul light mıydı yoksa. basic olan. spamlemiştim direk melee e girmeden çok kolaydı. mana pot olması yeterli üzerinde. targetla spamle. üzerine gelince geriye yuvarlan dodge et işte atakları. 2-3 te çok kolay zaten. hatta pure white olmasına dikkat et dragon god ı kestikten sonra. bone dragon smasher ı alırsın. human form da ölme yeter 2. dünyada.
Sosyal ağlarda paylaş

oeef 1.2de dragonla 3.1 deki fools idolude kestim
ikiside okla gayet kolaydi
20 k + dragonun orbuyla 30 k soulum war
planim inti 14 yapip 2 spell slotla 1.2 den dusen bossun itemindan warding almak

3.1 den sanirim sadece buyu yada sou alinyo buyuyu alcam

su ana kadar tek tercihim war oda 2.1 bossunun olayi ordada oyunun en iyi bowu dedigi icin lava bow kascam o sebeble sakliyorum
eauhehaea
yannislikla 1.1 bossunkini yedim pek b i itemda yokmus zaten
Sosyal ağlarda paylaş

abi o kadar da degil yaw =), hardstone'un shard ve large shard zaten satın alınıyor, lava bow icin flamelurker'ı kestigini varsayarsak, o seviyede 4-2'deki mobu farma baglamıssındır zaten, soul derdi olmuyor ehueh, 1 tane de chunk lazımmıs, o da duser yani, hardstone sonucta, yani flamelurker'ı kestikten sonra, problem degil lava bow yapmak bence =)...
Sosyal ağlarda paylaş

abi ozellikle dikkat et demistim ona =), baska alamazsın onu artık, fluted armor baska yerden gelmiyor, en fazla online'dan biri sana kendininkini verirse alabilirsin, yoksa ng+'ya kadar bekleyecen de, daha iyi armor'lar var zaten... 3-2'de yurt var, onun armor'ını oneririm, tipi de guzel kafalık dısında zaten ehueh...

ayrıca artık 4. dunyaya gec, 4. dunya farm dunyası zaten, ilk once 4-1'i, sonra 4-2'yi, en son da 4-3'u farmlıyosun, gittikce katlanıyor aldıgın soul =)... bi de 5. dunyaya da hic bulasmamıssın henuz, o acı da cok bekletmeye gelmez =), hızlıca aradan cıkar derim ehueh... digerlerini bitirip 5-1 5-2 ard arda yapiym dersen intihar etme veya oyunu bırakma olasılıgın yuksek bayagı =)...
Sosyal ağlarda paylaş

yerdekiler gidiyor abi.. ya bir tane yüzük vardı item burden'ı arttıran.. ondan bulunsun yanında.. ne zaman tıkanırsan tak onu.. topla itemları git nexus'a.. sonra eski yüzüğünü geri tak işte.. nerden alınıyordu unuttum ama.. wikidot'tan bakabilirsin..

level kaçsın bilmiyorum ama eğer biriyle aranda 8 leveldan fazla fark varsa aynı oyuna giremiyorsun..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...