Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Demon's Souls (PS3) - 2009 un en iyi RPGi

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

1-2 farmingen diil 1-1 farmingen. 1-1 farmlamak çok daha çabuk ve kolay. daha fazla heal item drop falan. parry'e elin alıştıysa zaten blue eyed knightlara one shot atarsın. her run 4.5k soul falan. oyun başında 4.5k soul demek 4-5 lvl demek.

20k olduğunda lvl20 oluyosun nexusa döndüğünde genelde. ondan sonra 5-1 yapıp girişte biryerlerde morning star var 4-5 mob öldürdükten sonra. onu alıp 5-1 bitirmeden 4-1'e dönüyosun. 4-1'te blunt wep allahın emri gibi birşey. 4-1 farmlıyosun sonra zaten azıcık farm yapınca 4-1'de lvl 30 falan olursun. bitane dual black skeleton var. onun arkasından cres. falcion'u al. sonra go go 4-1 boss.

bunlardan sonra 2-1 çok daha mantıklı çünkü o falchion ile 2-1 ve 2-2 easy mod.
Sosyal ağlarda paylaş

yok 1-2 farmingen şu
1-2 waypointinden çıkıyorsun geriye dönüp sağdaki açılan merdivenlerden yukarı çıkıyorsun kırmızı knight dahil surları temizleyip aşşağı atlayıp intihar ediyorsun sonra respawn olunca yol üstünde oluyor ceset onu kapıp aynısını tekrarlıyorsun
ayrıyetten magic veya piercing dmgı olmayanlar için o ooze gibin şeylerden hardstone farmingen yapabiliyorsun 1-2 hemen girişinde 4-5 tane olduğu için
Sosyal ağlarda paylaş

Dün gece başladım, bir de bakarsın ki WT Pure White ^^
Aldım shieldimi falan, gayet hoş oldu.

1-2'yi de temizledim ölmeden, 2 boss'u da kesip (Son boss komik derecede kolay) topladım ne varsa.

2-1 yapıyorum ama büyücü şişkolar hafiften dert. Piercing ve Flame Resistance dışında yapılacak bir trick var mı?

Soru: 1-1'de WT Pure White'tı (Dragonlar yoktu) ama Miralda'ya gidilen kapalıydı. (Gerçi ben bodyform'daydım) Nasıl açıyoruz?
Sosyal ağlarda paylaş

pure white değilmiş demek ki.. offline modda bir boss daha kesersen açılır..

edit: gerçi tam tersi olması lazım.. pw'ın biraz aşağısında kapı açılıyor ama dragonlar gitmiyor diye biliyorum.. senin anlattığına göre ikisi de gerçekleşmiş olmalı.. doğru yere baktığına emin misin?
Sosyal ağlarda paylaş

gangren anlattığım gibi 2-1'den önce 4-1 yaparsan daha mantıklı olur. hem 4-1 bossu oyundaki en kolay boss direk. hem compound long bow + uchigatana + cres. falchion+1 var. 4-1 sonrası hemen 4-2'de yapacağın 1 saatlik falan bir farm en az bak en az diyorum 20 lvl falan alman demek. hemde ordan alacağın upgrade stonelar falchionu upgrade edecek. falchion+3 falan olacak bulduğun. 2-1 ve 2-2'yi çatır çatır geçip birde 2-3'te dragon god kesecen. sonra zaten sırtın yere gelmez sdfgj.

ben pvpden hayatım boyunca çok sıkılabileceğimi düşünmediğimden lvl 120'yi geçmedim hiç. nasıl oluşmuş bilmiyorum ama lvl120 pvp lvl'ı. turnuvalar falan hep o lvl cap içerisinde gerçekleşiyor. o yüzden 4 karakter kasıyodum. thief bitmişti tam istediğim gibi olduydu öle support silahlara kasıyodum o sırada bütün save'ler uçtu üzerine ps3 blueray bozuldu. yoksa girip yardım ederdim boss fightlara falan
Sosyal ağlarda paylaş

2-1 bossu 20-30 okla falan indirmiştim ben. işte 4-1 bitirip 4-2'ye gitsen orda oyun başı için über bir bow olan white bow var. heavy arrowda alınca tadından yenmiyor. özellikle gecko hunt olayında baya başarılı

long sword main wep olmasın bu arada ona dikkat et. swing lazım bosslarda r2 ile 2-2 bosunu falan alamazsın mesela. long sword'da swing kötü. uchigatana main wep olarak düşün. eğer 1h+shield gideceksen. yada kilij. geri kalanın ciddi bir kısmı çöp çünkü
Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor said:

gangren anlattığım gibi 2-1'den önce 4-1 yaparsan daha mantıklı olur. hem 4-1 bossu oyundaki en kolay boss direk. hem compound long bow + uchigatana + cres. falchion+1 var. 4-1 sonrası hemen 4-2'de yapacağın 1 saatlik falan bir farm en az bak en az diyorum 20 lvl falan alman demek. hemde ordan alacağın upgrade stonelar falchionu upgrade edecek. falchion+3 falan olacak bulduğun. 2-1 ve 2-2'yi çatır çatır geçip birde 2-3'te dragon god kesecen. sonra zaten sırtın yere gelmez sdfgj.

4-1'de tecavüz ettiler ama :p
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...