Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lucid dreaming - uykudaki dünya

KahnX

Öne çıkan mesajlar

gelince ayrıntıya inerek anlatırım, bi kere kendine telkin yapmayı bilmen lazım.

hemen son saniyelerimde şunu yazayım, öğleden beri ödevlerimi yaparken bile bu akşam bu sahile biletim olduğunu kendime sürekli hatırlattım (ama önce rüyada farkındalığını geliştirmen lazım sonra içeriğini ayarlarsın:P kontrolü %100 ele geçirmek de bilinçaltınla savaşmak gibi bişey resmen çok çok zaman alıyo:( )
rüyamın orda başlayacağını kendime sürekli hatırlatıp hayalini tekrarlıyorum, başarırsam bu sefer bu sahilde uçmayı deniycem

mesela bilinçaltı kontrolünü kaybedersen yine ipler senin elinden kayarsa etrafında dönme taktiği var.

uyku kaliten iyi olmalı, uyku düzenin olmalı. NEYSE SAYFAYI direk copy paste atıyım noob tavsiyesi gibi olmasın benimkiler, farklı şeyler deniyorum çünkü şuan garip bi aşamadayım :D
Sosyal ağlarda paylaş

Phae said:

Ahaha bende de oluyor bu olay. Bende bazen uyanıp geri yatıp devam etme oluyor onu daha çok seviyorum.

Nerede kalmıştık? Ah evet dedektifim, davayı çözüyorum...

dedektif mi? DEDEKTİF Mİ1!? abi ne dedektifi yaa. zeusla, poseidonla meyhanede içiyoruz biz her gece. hades'i çağırmıyoruz ama. sapıtıyor ibne. 4. kadehten sonra cerberus'u salıyor üstümüze "dukıskıs" deyu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...