Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

E-book Reader ?

xwhiplashx

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
Erken de gelebilir; bana da Cuma akşam 17 gibi kargoya verildi dendi, Cumartesi sabah 09'da elimdeydi.

Kılıf olarak bunu alacağım sanırım: https://www.speckproducts.com/ereader-cases/nook/fitfolio-for-nook-touch.html

Pek gerekli değil aslında şu anda kılıf ama, çantamın not deferi koymak için minik bir gözü var, Nook oraya tam sığıyor ama havalar ısınınca, çimlere çıkınca gerekecek.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Nook çok ergonomik bir alet aslında, ele süper oturuyor. Eski Nook'da da, tüm telefonlarımda da kılıflar var hep ama ne telefonumu düşürdüm bir kere, ne de Nook'u. Almayabilirim diyorum o yüzden. Asıl işlevleri benim için kılıfların çantamdayken ekranları korumak ama dediğim gibi yeni aldığım çantanın tam bir not defterlik gözü var önünde (belki de eReader'ları düşünerek yapmışlardır, USA tasarımı kendisi).

Kararsızım ben. Alırsam bu dediğimi alırım ama, bulabildiğim tüm kılıflara baktım, şu ikisi arasında kaldım:

https://www.speckproducts.com/ereader-cases/nook/fitfolio-for-nook-touch.html
http://www.barnesandnoble.com/p/industriell-stripe-stand-in-carbon/22308723?ean=9780594011910&itm=5

İlk yazdığım daha iyi gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Bu arada Amerika'da kitap satımı 2011'de %27 artmış, e-kitap satımı ise %73. eReader'lar kitap satımını ve okunmasını arttıyor diyorlar. Benim için öyle oldu; zaten çok okurdum, şimdi daha çok okuyorum.

Young Adult kategorisinde:

eBooks: (new AAP category) $22.6M in Jan 2012; $3.9M in Jan 2011; +475.1% increase
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Bıraaaak.

Benim LaTeX diyince o ne diyen 4. sınıf öğrencisi bilgisayar mühendisi tanıdığım var.

Tabletten daha iyi okunur sanıyordur ya da sadece okuma amaçlı alet almayı şaçma buluyordur (var öyle tipler hayatında roman açmamış).
Sosyal ağlarda paylaş

ben de olsam kindleyi tercih ederim yine. belki nook'ta güzeldir ama kindle'den çok memnun olduğum için riske girmem aynen devam ederim. ayrıca önceki aldığın kitaplar fln yenisinde de olması için mantıklısı o. o yüzden nook alan nook, kindle alan kindle ile devam etmesi en mantıklısı özel bi durum olmadıkça. sadece ilk defa alırken önemli bence seçim yapmak.
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

Bıraaaak.

Benim LaTeX diyince o ne diyen 4. sınıf öğrencisi bilgisayar mühendisi tanıdığım var.

Tabletten daha iyi okunur sanıyordur ya da sadece okuma amaçlı alet almayı şaçma buluyordur (var öyle tipler hayatında roman açmamış).

ben python'ı duymamış bilgisayar mühendisi gördüm.

Ayrıca, kindle dx kullanıyorum 1.5 senedir falan, textbook olayı falan güzel oluyor olmasına da, uzun süre okumamıştım bir şey tabletten ve tamamen 'tabletden pdf mi okunur mu la' kafasındaydım. Geçenlerde arkadaşın ipadden biraz okuyayım dedim baya baya okunuyor yani. 1.5-2 saat falan okudum çok rahatça, pek bir rahatsızlık falan da vermedi. Şimdi düşününce tablet de alınabilirmiş aslında textbook olayı için.

p.s. mobi, epub okurken hiç kıyaslanmaz orası ayrı.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...