Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

E-book Reader ?

xwhiplashx

Öne çıkan mesajlar

GERGE said:

Manga okunuyor çok güzel. Ama batı çizgi romanı okumayı bekleme.

sırf bu yüzden alıcam bitane. geçen gün ilk kez griswold'da gördüm onun dışında hiçbir fikrim yok.

rahat rahat manga okuyabileceğim bitane model şeyedebilir misiniz bana?

edit: sırf manga okumaya bilg başında veya laptopta bile kucakta böle üşendiğimden okumuyorum manga ve bilimum okumak istediğim çılgın gibi manga var. hayatımı renklendirir bu alet benim eğer rahat rahat okunuyorsa
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Nook ile okuyorum ben. Bazı sayfalarda küçük geldiği oluyor yazıların ama okunmaz olduğu olmadı daha. Hatta bir tavsiyem de var, Nook ile ilk okuduğum manga: http://www.mangatraders.com/manga/series/5466 Çizimlerin ekrandaki kalitesine her gören hayran kalıyordu.
Sosyal ağlarda paylaş

nook iyi sadece dokunmatik özelliği için alınabilir.(Böyle bilmediğiniz kelimenin üzerine tıklıyorsunuz çaaat anlamı). Pek çok kişi kindle touch bekliyordu (bkz. ben) ama Amazon herhalde öyle bir işe el atmayıp Kindle Tablet çıkaracak. Böylece sadece kitap değil, hd film kiralama vs. gibi işlerede el atacak. AMa bi e-book olmayacak...
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Nook'un ne büyük olayı ePub olması, dokunmatik olması değil. Çok tartışıldı daha önce, eğer korsan almıyorsan en mantıklısı ePub destekleyen Nook. Amazon dışında her dükkan Nook ile uyumlu, Kindle sadece Amazon'un formatıyla uyumlu. Türkiye dahil Avrupa'daki tüm dükkanlar ve Amerika'nın Amazon dışında dükkanları ePub satıyor. Amazon'da bulunamayan çok kitap aldım ben ePub formatında.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...