Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

tavsiye edebilcenz oyunlar...

BiTcH_oFBaT

Öne çıkan mesajlar

fps olarak farcry öneririm iyi bi makinen varsa tabi..
painkiller önermek isterdim ama kapılar kapansın geleni vur sonra açılsın git şeklindeki serious samimsi oyunlardan nefret ediyorum..

fakat oyun kötümü hayır hiçde değil sadece konusu yok.[signature][hline] allah kahretsin kız çıkma teklifimi reddetti
toka vermedin mi kıza
Sosyal ağlarda paylaş

painkiller kötü, tek sorunu konusu olmaması değil.hatta konusu var, gerisi boş.
grafikler janjanlıymış gibi gözüküyor ama aslında iyi değil.sanırım q3 motoru..

farcry a +1 derim.
onun dışında her daim bıkmadan oynanabilen counter-strike 1.5[signature][hline]Şuutoooo !!!...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Infernal_Reborn, 08 Temmuz 2004 10:36 tarihinde demiş ki:
rpg ve strateji olmasın
hmm
o zaman bir painkiller ı al bir de thief 3 al kafan sağlam olduğu zamanlar thief, sarhoş/uçmuş olduğun zamanlar painkiller oynarsın.

:p güzel fikir :) thief third person dimi?
oynu oynamak istyrmda kasış oyunlarda sinir krizi geçirebiliorm :p zarar vermemek için sağa sola daha almadm :p[signature][hline]A Robin Red breast in a Cage
Puts all Heaven in a Rage
BiTcH_oFBaT's gallery
BiT¢H_oFBaT[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

Eski heyecanları tekrar isterim dersen Duke Nukem: Manathan Project, şöle derin derin taktik kasayım dersen CM 03-04 derim. Bir de gerçi strateji olmasın demişin ama bildiğimiz stratejilere benzemeyen bir oyun olarak yıllar öncesinin Fragile diye bi oyunu var. Anlayana kadar oyun çok itici geliyor ama anladıktan sonra başından kalkamıyosun.[signature][hline]
Quidquid latine dictum sit, altum viditur.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Rewendor, 10 Temmuz 2004 21:38 tarihinde demiş ki:
Eski heyecanları tekrar isterim dersen Duke Nukem: Manathan Project, şöle derin derin taktik kasayım dersen CM 03-04 derim. Bir de gerçi strateji olmasın demişin ama bildiğimiz stratejilere benzemeyen bir oyun olarak yıllar öncesinin Fragile diye bi oyunu var. Anlayana kadar oyun çok itici geliyor ama anladıktan sonra başından kalkamıyosun.

cm cm cm içim dışım cm oldu 2 senedir :p ama baymadm o ayrı :p[signature][hline]A Robin Red breast in a Cage
Puts all Heaven in a Rage
BiTcH_oFBaT's gallery
BiT¢H_oFBaT[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

boulder dash oynuorum hala,onu geçtim sinclair wardı böle 3-4 yaşıma kadar
onun emulatörünü indirdim chuckie egg diye bir oyun war.
yumurta toplama oyunu.
ama csde istediğiniz kadar iyi headshot yapın, strateji oyunlarının kitabını yazın, gidip o oyunu bitiremessiniz hehe.
ben de oyun arandım bugün, elime bi call of duty geldi, bi de birinin gazıyla iwd2. iwd2 bayabilir, çok uzun we ezberleniyo bi yerden sora.
mp call of duty iyi fikir aslında.[signature][hline]abeo nihilum demonstrere
quod abolesco dum te defendo
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...