Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

En cok vakit harcadıgınız oyun

Ivor

Öne çıkan mesajlar

UO desem doğru olur galiba. 4 yıl boyunca oynadım her gün. Tabi arada sırada bırakmalar kapanmalar falan oldu ama yazları yemek yemeden oynadığım zamanları hatırlarım..[signature][hline]Unique|MF (eski) >> CS ---- Wololo (yeni) >> CS ---- Padaone >> Sanane (JK2)
Celeis >> Elan Realms (UO) ---- Celeis Sirion >> Dark Venue (UO)
Webmaster >> www.FAOTO.com
Sosyal ağlarda paylaş

half life tabanlı multiplayer oyunlar. başta counter-strike olmak üzere sırayla natural selection, team fortress, day of defeat, hl death match.. bunları oynadığım toplam süre oynadığım diğer zilyon tane single player oyunun toplam waktine eşittir[signature][hline]a.k.a "bay bomba"
Sosyal ağlarda paylaş

diablo 2 ilk sırada gelir sanırım ve unreal tournament takip eder muhtemelen. fakat ilginç şekilde en çok takdir ettiğim ve en sevdiğim oyunların bazılarını çok daha az oynamışımdır..

amma çok ut'ci varmış be burada, nasıl oluyor da kimse çıkıp başlık açmıyor hakkında anlamadım.. :)[signature][hline]Cleaning Man at Flophouse: Hey, buddy. You got a dead cat in there, or what?

The Terminator: Fuck you, asshole.
Sosyal ağlarda paylaş

uo 3-4 sene oynadım sanırım.
en sonunda bıraktım
ne yalan söyliyim oynamak isterim hala
ama zamanımı ve imkanlarımı harcamak artık saçma geliyor

single olarakta sanırım red alert 2
canım sıkıldıkça skirmish yaparım.
en çok kastığım oyun ise baldurs gate olmuştur[signature][hline]Yalancı şahidimdir ay benim / Her gece denize vurur yakamoz / ben aşkı senle yaşayamazsam varsın olmasın...
Sosyal ağlarda paylaş

eheh fallout 2 oyunun sonu yok diye amma kasmıştım 3 4 ay yeni quest aramıştım yok yok sonra bi arkadaş lam o oyun bitmiyo demişti :) lvl 27 char yapmıştım bi keresinde :)
tekrar tekrar f2 her şekilde o oyunda en çoki işe yarayan skill in speech(yada neyse) olduğunu anlamıştım en sonunda :Pp
Sosyal ağlarda paylaş

Battlefield serileri... şu ana kadar benden daha iyi helikopter kullanananı görmedim Trip'te ya da Etna'da. Geçen sene bilgisayar başında tam 2 ay falan sırf AH-64 (namı değer Apache :) ) ile günde 3-4 saat zaman harcayarak sırf helikopter kullanmayı öğrenmiştim sonra aştık olayı tabi.
Bu aralar da Vietnam'da huey'ler ve Cobra'larla takılıyorum.helikopterle adamlara çarparak öldürmek ya da yolda jip gibi kullanıp ağaçların arasından slalom yaparak gitmek çok eğlenceli.. millet yukarı bakarken helikopterle kafa gömüyorsun millete :).[signature][hline]What we do in life,echoes in eternity.
Sosyal ağlarda paylaş

ilk ultima? :-p

ultima online yazın şunu zira ultima yazmak ilk oyunlara haksızlık oluyor sanki onlar bişi değilmiş de tek dikkate değer olan uo imiş gibi..[signature][hline]Cleaning Man at Flophouse: Hey, buddy. You got a dead cat in there, or what?

The Terminator: Fuck you, asshole.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...