Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kadınlar bende ne buluyor anlamıyorum

paspatur

Öne çıkan mesajlar

Kadınların size olan ilgisi nasıl? Telefon numaralarını kağıda yazıp, arabanızın içine atıyorlarmış, doğru mu?
Doğru. Numaralarını veriyorlar, tanışmak istiyorlar, neler neler... Yakışıklı, karizmatik bir adamım, çok sık karşılaşıyorum bu durumla. Telefon numaramı nereden buluyorlar anlamıyorum, valla aramayan yok. Eve gelen de, karadan gelen de, denizden gelen de var. Ben de her zaman, denizden babam çıksa yerim, derim (gülüyor).
Sosyal ağlarda paylaş

Gazetelerde son sevgiliniz Sophia’yla pek samimi kareleriniz ve

10 bin dolarlık bir kolye aldığınız haberi vardı, doğru mu?
Biz o gün Sophia’nın güzellik kraliçesi seçilmesinin yıldönümünü kutluyorduk, fakat hediye olayı doğru değil. Kaldı ki ben hediye alacak olsam 10 bin dolarlık hediye almam.
Sosyal ağlarda paylaş

Son olarak aldığınız özel üretim olan Rolls Royce Phantom Cabrio’ya 2.5 milyon TL ödediniz mi gerçekten? Beğendiğiniz arabayı kaç para olursa olsun alır mısınız?

Ödediğim rakam biraz daha fazla... Arabayı beğendiysem alırım, paraya hiç acımam. Bakın ben her sabah 07.00’de mutlaka kalkarım, istersem sabah 05.00’te yatmış olayım. Neredeyse çaycıdan bile önce gelip işimin başına geçerim. Günde ortalama 16 saat çalışıyorum. Hayattaki tek lüksüm arabalar! Bir de helikoptere binerim ve güzel kızlarla gezerim. Bu kadar çalışan bir insanın o kadar da lüksü olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...