Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Saboteur

Tatar Ramazan

Öne çıkan mesajlar

Kamyonun içine bomba kurup, barikattaki tankın üzerine sürerken son anda araçtan atlamak ve düşmanların fezaya uçuşunu izlemek müthiş zevkli olmuş. GTA'ya falan oranla çok daha sarıyor oyun, ayrıca Godfather'a benzetmiş bir arkadaş ama pek öyle değil. EA daha 15 gün önce aldı Pandemic firmasını, yani oyun EA'in değil aslında.
Sosyal ağlarda paylaş

Letsgetthesunshine said:

Nasıl ne alaka her zaman ati de yeni cıkan bir oyunda kesin fps sorunu , grafik uyumsuzluğu gibi sorunlar hep mevcut. Ati nin sitesine bi girip bakın isterseniz hotfixler bugune kadar kaç tane cıkmıs. O bakımdan benim isyanım illa cıkacak oyun update ini ya da hotfix i beklemek zorunda kalmak.

benim kartlarda bless var abi demek ki
hiç yaşamadım öyle bi şey sdhf
Sosyal ağlarda paylaş

İyi yanları:

1. Oyunda bol bol meme var.
2. Ana karakter İrlandalı.
3. Mafia'nın hatasına düşmemiş (tabi 40'larda geçmesinin payı büyük burda) arabalar saatte 10 km ile gitmiyor.
4. Stealth olayına yetemeyenleri ürkütmeyecek basitlikte, isterseniz eeh diyip dalabiliyorsunuz üstelik. CoD'daki health sistemi var.
5. Müzikler güzel.

Kötü yanları:
1. Arabalar 10 km ile gitmiyor, ama son model BMW gibi gidiyorlar. Araba reklamlarındaki gibi falan kullanıyorum arabayı yani, bir sıkıntı var orda bence. Sürüş dinamikleri GTA'ya göre kötü diyebiliriz.
2. Grafiklerde bir sıkıntı var ama çözemedim, animasyonlarda var veya bilmiyorum. Fizik motorunun pek olmaması da olabilir. Yokuşa 80 küsürle girip arabanın santim yol tutuş kaybetmediğini görünce bi garipsiyorsunuz yani. Grafikler kötü demeye çalışmıyorum, grafikler fena değil de başka bir şey var böyle.
3. Arabalar çok çok kötü davranırsanız biraz zarar görüyorlar, Mafia'dan bile daha kötü diyeyim siz anlayın (Mafia'da beyaz lekeler falan çıkıyordu)
4. Oyun ürkütmeyecek basitlikte de gereksizleşiyor o basitlik bazen, n tane nazi tarafından taranırken eli kolu sallaya sallaya, siper falan uğraşmadan çıkıp aynı arabayla 50 metre ileri gidince naziler unutuveriyor sizi (GTA 4'tekinden çok çok daha basit). Ona bir ayar çekseler iyi olurmuş. Sanırım baba İrlandalı olduğundan böyle bu sdf.
5. Müzikler güzel, ama aynı şarkıya bol bol rastlıyorsunuz. Ya bendeki versiyonda kırpmışlar, ya da az müzik var. Daha çok istiyor insan hehe.

Sonuç olarak;

Rhox said:

Oyun hikaye ağırlıklı nazi gtasından ibaret

Bir de bende bug mug hiç bir şey olmadı niyeyse.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...