Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

"Evlenecek kadında bekaret vasfı bulunmalı"

Böjeek

Öne çıkan mesajlar

Ardeth said:

bizim lisedeki biyoloji hocasının bir lafı vardı

evlenene kadar yakaladığın şeyap, evlenceğin zaman ortada bakire kız kalmayınca ben bakire kız istiyorum diye tuttur

hocan orda yakaladığını şeyapma! demek istemiş olmasın? bakire kiz istemenin nesi kötü
yemeğin kalitesini, meyvanın tazesini isteyende yine biz insanoğlu değilmiyiz
hem taze meyva isteriz hem geneteği ile oynarız hocan onu demek istemiştir oynamayın lan geneteği ile demiştir...
Sosyal ağlarda paylaş

RRa said:

dufrasne said:

Evlilik bilimsel bir olay değil ki bilimsel argümanlarla desteklemeye çalışıyorsun o tezi?
Evlenmeden önce seks yapmanın cinsel isteklerlin azlığı çokluğuyla ilgisi yok. Daha çok toplumsal değerlerle alakalı. Ayrıca evlendikten sonra da kadın aldatabilir, her şey bakire olmakla bitiyor mu? Sizin istediğiniz de bekaret falan değil, bir kadının sizinkinden başka pipi tatmaması.

tatsın isteyenlere saygım var burda her fikre açığız elbette ama ben almayım, zorla da değil ya

tamam benim de saygım var da; birinin bir şey isteyip neden istediği konusunda sallamasına uyuz oluyorum. başı kapalı kadın istiyorum çünkü çevreye güvenmiyorum, bakire kadın istiyorum çünkü bakire olmayan kadın kendini tutamamış demektir beni hep aldatabilir; vs.vs. hakikaten bunlar mıdır yani sebepleri.

sonra işte çıkar bir kendini bilmez kadın bakire çıkmadı diye böyle bir mahkeme kararı verir, biz işin insani yanını konuşmaya başlarız.
Sosyal ağlarda paylaş

RRa said:

Ardeth said:

bizim lisedeki biyoloji hocasının bir lafı vardı

evlenene kadar yakaladığın şeyap, evlenceğin zaman ortada bakire kız kalmayınca ben bakire kız istiyorum diye tuttur

hocan orda yakaladığını şeyapma! demek istemiş olmasın? bakire kiz istemenin nesi kötü
yemeğin kalitesini, meyvanın tazesini isteyende yine biz insanoğlu değilmiyiz
hem taze meyva isteriz hem geneteği ile oynarız hocan onu demek istemiştir oynamayın lan geneteği ile demiştir...

kalite, tazelik falan derken bilinçaltın açığa vurmuş lol.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...