Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çizgi Roman Severler İçin Sinemaya Yeni Bir Uyarlama

ghaldszar

Öne çıkan mesajlar

spider-man bir ara dev bir örmceğe dönüşüyordu o ara da a romen vampir herif etrafta milleti yiyordu bunun yaptığını sandı dangalak..

böyle dediğim dedik kendini beğenmişbir tip, nesi kahraman olur bunun anlamadım. hikayelerde güzel yan karakter olur da her konu mankeni de esas oğlan yapılmaz ki..[hline]Sam'i bu Gatling Gun'a çıkardığınızda katliam yapabileceksiniz.
Level, Ağustos 2001
Sosyal ağlarda paylaş

evet, o cangıl kaçkını rus ile beraber çalışmak kaldı bu kendini beğenmiş, rus'un afrikalı sevgilisinin hazırladığı ilacı kullandılar da düzeldi..

gene akıllanmadı ama bu adam, terminator gibi birşey önüne geleni zımbalıyor.. :)[hline]Sam'i bu Gatling Gun'a çıkardığınızda katliam yapabileceksiniz.
Level, Ağustos 2001
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada hikayesi bana zayıf geldi, aynı jonah jameson'ın hikayesine benziyor. ailesi kötü adamlardan zarar görmüş die psikopata bağlamış..

karzima karakter olarak ama hikayesi nedir ki bu adamın? havada kalıyor yani çok klişe..[hline]Sam'i bu Gatling Gun'a çıkardığınızda katliam yapabileceksiniz.
Level, Ağustos 2001
Sosyal ağlarda paylaş

E bi ton adam çıktı spiderman'den heheh.

Aslında Punisher azçok Blade'e benzio. İkisininde yardımcısı var. İkiside acımasız. Ama punisher blade'ın daha acımasız hali. Çok fazla yakın dövüş tekniği yok ama elindeki silahları çok iyi kullanıo.

Siz çizgi-filmdeki hikayeye bakmayın normalde çok değişik hikayeleri var ama ben tam olarak sırf punisher dergisi görmedim hiç Türkiye'de.

Zaten gücü olmayan ve spiderman'i en çok uyuz eden bi bu var. Süper gücü olan en zorlu rakibi de Venom.[hline]This Cat Scratches Free.
Sosyal ağlarda paylaş

çizgiromanda venom'un da hakkından gelen bir arkadaş vardı, ismini çıkaramadım ama okuyan olmuştur:

bu adamı kingpin değil de başka biri bilimsel deneylerde kullanmış, evsiz miymiş neymiş önceden. fakat deneyler sonunda elleri dokunduğu organik her maddeyi ultra hızlı kanser ediyor. herif sürekli eldiven giyiyordu o yüzden bir iş verilmediyse.. :) sonra bir yerde venom'la karşılaştılar ona dokundu ve öldürdü galiba giysisini, spider-man kurtardı gene galiba o durumdan..

neydi bu herifin ismi ya, bunun hikayesi bile daha sağlam, daha sıradışı punisher'dan..[hline]Sam'i bu Gatling Gun'a çıkardığınızda katliam yapabileceksiniz.
Level, Ağustos 2001
Sosyal ağlarda paylaş

cat yeni sayılabilir mi bilmiyorum ama spider-man'in o sayısını 10 yıl önce filan okumuştum, türkiye'de de daha sonra yayınlanıyordu herhalde. gerçi venom bile neredeyse benim yaşımdaymış galiba.. :) (yayınlanış tarihi tabii)[hline]Sam'i bu Gatling Gun'a çıkardığınızda katliam yapabileceksiniz.
Level, Ağustos 2001
Sosyal ağlarda paylaş

hayır katliam değil bu dediğim, sıska, kostümsüz, kel bir adam. ellerini örtebilirsen hiçbir numarası kalmıyor ama elleriyle dokununca da mahvediyor organik herşeyi. spider-man üzerine 50 yıllık kurumuş buğday çuvalları atıyordu da ellerindeki kanserle anında eritiyordu adam. bir bakınayım bulabilirsem linkini veririm..[hline]Sam'i bu Gatling Gun'a çıkardığınızda katliam yapabileceksiniz.
Level, Ağustos 2001
Sosyal ağlarda paylaş

punisher:
adamın her türlü silahı (tabanca, roket atar, tüfek, bıçak...) var. Bu silahları üssünde saklıyor. Göreve giderken de, gerekecek silahları Van'a koyuyor. Yardımcısı sakat benim bildiğim kadarıyla. Silahları da bu adam mı yapıyor neydi. Yardımcısı görevinde bayıltıcı veya sadece saf dışı edicek silahları kullanmasını istiyor. Böylece suçluları polise göndererek onlara daha iyi ceza verceklerini söylüyor. Ancak punisher çok öfkeli bir eleman. Çok kolay öldürebiliyor. Biraz da sabırsız. Öldürüyor ki suçluları, masumlara zarar vermesinler diye. Hani karısı çocukları felan suçlular tarafından öldürülmüştü.

Venom:
Elimdeki bir iki çizgi romanda adamın ağaç olduğunu gördüm. Ya da ağacın içinden geçiyordu. Belki de kamuflaj yapmış olabilir. Tam emin değilim. Ancak örümcek adamın "venom çok güçlenmiş" dediğini biliyorum. Venom örümcek adamın kesinlikle 1 numaralı düşmanıdır.

Örümcek adam bence film olarak gayet başarılı. Daredevil ise tam çizgi roman okuma hissi veriyor (değerini kimse bilemedi tabi). Bence Hulk da bu ikisini birleştircek gibi gözüküyor. Nesi hayal kırıklığına uğratmış anlamadım.[hline]All right, you egg-suckin' piece of gutter trash! You always did like pushin' around people smaller than you! Well I'm smaller! Try pushin' me!
Wolverine, To Sabretooth
Sosyal ağlarda paylaş

punisher adamım be poster karizma olmuş :)
geliyor punisher bitin olm kingpin sonun geldi
yumuşak taylilerin ahlak karamlarının dışında kalan bir ölüm makinesi cezanı vermeye geliyor... o masumların koruyucusu
adaletin affetmiyen minigunı ailesinin intikamını alıcak...
yakında (dumtısıtıstıs) fon müzüğü girer.[hline]I'm a lost soul in frp

[Bu mesaj TheSilver tarafından 29 June 2003 16:26 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
Punisher evet evet benim cok sevdigim saygı duydugum bi cizgi roman kahramanı amaa amaaa filmde ne hale geliyo .. izledim vcd de alakası yok.. FBI ajanı ? Melee de dayak yemeler fln .. ileri derece Martial Arts master , super soldier diye biliyoz adami dövüyolar bildiinz...

Yeter telef ettiler cizgi romanları filme cevire cevire.. Spiderman Xmen fln eyvallah onlara lafım yok ama punisher olmamış ..Bence[signature][hline]Fii tarihinde Saruman demiş ki:
ph34r my army of uruk hai! Go outz0r, find teh hobbitz and pwnz0r them!
--------------------
Ariakan the YIILLAAANNN Merc..(tss)

[Bu mesaj Durlag tarafından 10 Temmuz 2004 12:20 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...