Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

warrior açtım iyi halt mı ettim...

raq

Öne çıkan mesajlar

LvL 30 oldum oynaması gercekten zevkli mana user olmaması sebebiyle ama lvl 80 de sanki tanklık yapmazsam sadece pvp ye kaldım gibime geliyor.Var mı pro.warriorlardan bi gelecek ile ilgili yorum.(Tanklık yapmak istemiyorum pala tankım var)
Sosyal ağlarda paylaş

warrior açmakla hiç te kötü etmemişsin. pvede dps olarak her zaman en iyi classlardan biri olmayı beceriyolar. pvpde arada sırada nerf yiyip üzseler de ilerde zımba gibi tekrar geri dönüyolar :p zaten en pro warriorlar,nerf yiyince ağlayıp rerollamayan, sabreden warriorlardır eheh :p

catacylsm alırsam eğer, ben de bi worgen warrior rerollayacam.
Sosyal ağlarda paylaş

Anubisath said:

warrior açmakla hiç te kötü etmemişsin. pvede dps olarak her zaman en iyi classlardan biri olmayı beceriyolar. pvpde arada sırada nerf yiyip üzseler de ilerde zımba gibi tekrar geri dönüyolar :p zaten en pro warriorlar,nerf yiyince ağlayıp rerollamayan, sabreden warriorlardır eheh :p

catacylsm alırsam eğer, ben de bi worgen warrior rerollayacam.

Pft. Allys.
Sosyal ağlarda paylaş

ben de bişeyler yaziym

evet pve'de kütür kütür yaparsın dps'ini, tabi ilk 80'lediğinde moralin bozulmasın, her class gibi hatta belki diğer classlardan da çok geara bağlı warrior dps'i

pvp'de eskiden baya skill gerektiriyordu warrior oynamak, sallıyorum gibi olucak da bi video izlemiştim mesela, adam yanında resto druidle 2v3 dövüyodu arenada, ya da tek başına 1v2 giriyodu filan, spell reflectionla bilmem neyle kütür kütür dövüyodu
şimdi bladestormculuk ön planda sanırım o konuda fikrim yok euhe, ama zannetmiyorum ezileceğini oyunun hiçbi noktasında
tabi şeye de dikkat et, her ne kadar eskisi kadar olmasa da hala stance dance olayı var, hani zırt pırt stance değiştirmekle uğraşabilecek misin, sıkılır mısın sıkılmaz mısın onu da düşün
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi çok daha kolay warrior oynamak. Onun dışında pvp etkileri çok daha yüksek, çok sağlam bufflar aldılar wotlk'da.

Ayrıca baya eğlenceli, full dandik savage gearlı dk'le pala/warr/dk denedik, booom diye 1500 winloss 4/1 oranında. Seks oldu tam, setup felaket faceroll.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...