Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

OGZ'nin Level'a açık mektubu

yav

Öne çıkan mesajlar

Kojiroh said:

ALSKJFHBSLDKJFŞSDLFŞSDF şöyle bi yorum buldum incelemenin altında:

said:
Gayet objektif, doğru bir yaklaşım. Sonuçta bunu yazan editör (Elif Abla yani) kendi fikirlerini yazmış.

Bu nası bi yazı lan böyle, bu ne çelişki

Bu durumu açıklyacak bir kelime arıyordum. Hatırladım sonunda.

"Oksimoron"

Ama OGZ yi Levela yeğlerim. En azından adamlar çabalıyorlar.

Birde ubisoft forumlarında dogru düzgün ingilizce savunamayan adamlar aptal aptal laf etmişler. Sonra sorarız Türkleri niye evmiyor yabancılar diye.
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:

e oyungezer de mallık etmis ama. tamam level'ın yaptıgı mallıgın onde gideni de, oyungezer'e ne oluyo ki? istedikleri gibi incelesinler. zaten okuyan insan bu ne bicim inceleme lan, kafanıza scım sizin der.

demeyen de fanboy falandır ya da elif akça'ya aşıktır.
off ya cocuklugum hep su dergileri okuyarak gecti, gelinen duruma bak. baya vakit kaybetmişim galiba ama o zamanlar internette oyle iyi inceleme yoktu. ya da benim haberim yoktu.

al oyungezeri vur level'a o ayrı da,
oyungezer ekibine oldum olası uyuzumdur, bu yaptıkları da zaten ne denli tuhaf olduklarını göstermiş.

sanki level içlerinde kalmış gibi bir çekememezlik var adamları.
adamlar yapmış işte sana ne, sanki sadece sitelerine taşıyıp kendi fanboylarını kışkırtıp rezil etmek amacından ibaret.

ortada doğru düzgün bir oyun yazarı veya dergisi yok. level biraz farklılaşmaya başladı sanki ama o konuda da pek umudum yok.
yine de alıyorum iki dergiyi.

limbik said:

Gerizekalılar. Sadece Kaan denen herife inceleme yazdıran adamlardan ne olur zaten.

Kaan'ın Rokko mudur nedir onun gibi yeni yazarlardan ne eksiği var da laf ediyorsunuz adama? Uzun yıllar boyunca karikatür dergisinde çiziyor olması oyun oynamadığını veya inceleme yapamayacağını göstermiyor ki.
Sosyal ağlarda paylaş

draedan said:

pardon da arkadaslar, yurt disinda o kadar kaynak varken, developerlar ile birebir konusma sanslari varken, cesitli konferanslara katilabilme imkanlari varken NE ISIM OLUR TURK KAYNAKLARLA.. ki kaynak bile degiller, ceviri cogu.

e iyide hic okumadigin belli oldu iste

oyungezer butun etkinlilere katiliyor, 2 aydir gamescon videolari dolu DVD lerinde, fuara aktilip enteresan gordukleri her ani kayda almislar, varmi turkiyede bunu yapan baska dergi veya hic oldumu?

gene kac aydir devoloperlari bulup roportaj yapiyorlar, yerli kardeslerle kankalar zaten crytek in yaptigi hersey dunya basininda ilk bunlara gosteriliyor filan

okumadan camur atmayin yani

PC Gamer bildigin ceviri dergi idi, orjinali internette varken neden ceviri dergiye para veriyim? ki PC Gamer i o donem goturen adamlar OGZ de simdi

samimi bir dille yazsin, yurdum mizahina uyumlu olsun okurken gulumsetsin filan, oyun incelemesinde bunu ariyorum ben

gameshow cok uc bri ornek, oyun incelemesi degil bildigin oyun bahane mavra sahane dergisi idi, PC gamer diger uc ornek soguk nevali ceviri bir dergi idi

Oyungezer Gameshow un amator ruhuna sahip ama PC Gamer gibi profesyonel calisan bir dergi, o yuzden bu kadar sevdim
leveldan ve hazir sicak koltuklarindan ayrilip risk almak yaradi bu adamlara, onceki donem levelda olmiyan bir dinamizm ile ruh katti

sirf aydin dogana kil oldugum icin bile alirim eheh, cok delikanli bir hariketti level dogan gurubuna gecince varlarini yoklarini ortaya koyup turkiyenin en buyuk medya patronuna bir avuc yazarin kafa tutmasi

dikbaslilari severim ben(tu)

bonbon said:

Kaan'ın Rokko mudur nedir onun gibi yeni yazarlardan ne eksiği var da laf ediyorsunuz adama? Uzun yıllar boyunca karikatür dergisinde çiziyor olması oyun oynamadığını veya inceleme yapamayacağını göstermiyor ki.

bir adamin dergiye ismini OlgaY diye yazmasi onu ve dergiyi lamer yapabiliyor ama?

hmmm
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

ortada doğru düzgün bir oyun yazarı veya dergisi yok. level biraz farklılaşmaya başladı sanki ama o konuda da pek umudum yok.

Şunu merak ettim hangi yönde bi farklılaşmadan bahsediyorsun? Günden güne daha kötüleşiyor eğer açıp okuyorsan. Dergiyi artık oyun resimleriyle doldurmak yetmedi üstüne kendi resimlerini basıyorlar sayfa sayfa sırf daha az yazı yazmak adına.
Sosyal ağlarda paylaş

razzRaziel said:

koşun kavga çıkcak sdf

http://www.level.com.tr/index.php/haber/55-haber/4226-lk-assassins-creed-ii-incelemesi-hakknda

abi dava açıp yine bir oyun dergisini daha batırmasınlar
zaten sanırım oyungezer de bu olaya dellenmiş durumda. 30unda kargoya verilen oyun 1 kasımda ellerinde olur. nasıl 2 kasımda full inceleme yayınlarlar. öylşe bi yalan dolan yok demek istemişler..
Sosyal ağlarda paylaş

kendi kendilerini rezil ediyor gerzek herifler ahaha çok komik ya

kıçı kırık 2 satırlık açıklamayla kurtulcaklar sanki bu yaftadan. ki azıcık kafası çalışan okuyucu anlar kargonun aynı gün ulaşsa bile incelemenin anca 1 günlük deneyimle yazıldığı için saçma olduğunu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...