Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Star Wars Force Unleashed Ultimate Sith Edition

GwindonSurion

Öne çıkan mesajlar

oynanış bakımından büyük keyifli fakat saber saber değil mesela meşe odunu. küt küt adam dövmeler. evrene aykırı bir force gücü falan. demosunu çekip oynamıştım ki sw oyunu duyunca hele ki vader'ın apprentice'i göbek atan ben oyunun demosunu oynadıktan sonra almadım bile ps3'e. şimdi pc'ye şeyedebilirim eğlencelik. çok yüksek tutmayın beklentiyi sw fanları
Sosyal ağlarda paylaş

force unleashed i kotor 1 ultimate sith edition u kotor2 olarak düşünün

xboxta bitirmiştim ben zaten en kotordan sonra en keyif aldığım star wars oyunu oldu karakterin vaderdan vs. kat kat daha fazla midikloryan sayısı olduğunu düşünürsek force o kadar da abartı değil ayrıca saber kullanımı benim en keyif aldığım kullanımdı büyük bir sw fanı olarak şahsen en azından ben böyle düşünüyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Pspde gerek force kullanımı gerek etrafı yok etme keyfi ve gerek düellolar olsun bayağı beğendiğim bir oyundu. İnsanlar mantık hatalarını ve senaryoyu beğenmeyerek kötü diyorlar sanırım. Lucas o kadar ıvır zıvır oyun yaptı ki bence alternatif bir evren için lucas standartlarına göre güzel bir oyun.
Sosyal ağlarda paylaş

GwindonSurion said:

force unleashed i kotor 1 ultimate sith edition u kotor2 olarak düşünün

sith edition in tek farki gecen yil oyunun releasinden beri PSN de parayla satilan mission larin , karakter skin lerinin ve 2 yeni mission in eklenmesi. Ne kotor u ne kotor 2 si, ne alaka allahini seversen , sith edition a ozel yeni buyuk bir senaryo dahi yok, sadece map pack bu. Ve en onemlisi pc versiyonu olarak cikmasi,
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...