Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Eski rpg

peder zickler

Öne çıkan mesajlar

NWN vanilla çok iyi değil. Singleplayer senaryosu baya baya dandirik arkadaşlarınla oynayıp geyik yapmadığın sürece

İlk expansion fena değil ama öyle kendini kaptıramıyorsun. Beklediğin epic hava gelmiyor pek

İkinci expansion epic olmasına epic ama bir yerden sonra adamlar çok cıvımış. Silahlar zırhlar absürdleşiyor, saçma sapan platformdan platforma mimic kovalamaca görevleri falan geliyor. Öte yandan fire immune fighter/bard/red dragon discipleınla kocaman demonlara dualwield girerken karakterini oturup izleme zevkine sahip oluyorsun
Sosyal ağlarda paylaş

nwn 1 in çok bi olayı yok. eğlencelik oynanır. epik lvl larda üstüne gelen bi sürü adamı dövmek eğlenceli ama adamlar sistemi pek anlamamış.

mesela bg de epik lvl da foebane bulursun. hikayesi vardır, özellikleri güzeldir. orda +8lik kılıç buluyosun. yani adamlar dayamışlar rakamı, pek bakmamışlar sisteme. bosslar da öyle... vermişler hayvan gibi damage reduction ı. taktik filan yok; bi saat vuruyon... (cleric baya hayvandı. harm la bi kaç boss u direk alıyosun.)

ha bi de evet epik lvl da saçmasapan bulmacalarda cabası...
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

eski mi dedik? biz oldu da olmasın mı dedik? dün dündür bugün bugündür.
demiş "eski klasikler" diye...

iwd ın hikayesi güzel yine ya... bazı itemların hikayesi çoğu oyunda yoktu... o yine sayılır, aow 2 yazmış millet :P

anachronox a bi bakın bakmadıysanız diyim yine.
Sosyal ağlarda paylaş

eskiye ragbet olsa bitpazarian nur yagardi arkadaslar

birakin bu eski oyun olaylarini
kendinizi hazilrayin 1 hafta sonra geliyorrrreeee

http://www.youtube.com/watch?v=9Xp5MzANEYc&feature=fvw

said:
Are you motherfuckers ready for the new shit?
Stand up and admit it, tomorrow's never coming
This is the new shit
Stand up and admit it
Do we need it? NO!
Do we want it? YEAH!
This is the new shit
Stand up and admit it

(sozler bu kadar anlamli olabilir yanliz asfdadsfadsfadsf)
Sosyal ağlarda paylaş

Bu sırada dayanamayıp mm6 ya tekrardan başladım 1.3 patchiyle

Allahım bu nasıl zevk böyle

Tatlı su rpglerinden sonra nasıl ilaç gibi geldi zorluğu. En ufak buff bile dünyalar fark yaratır, para yok illa çeşmeden su içe içe heal, bir dungeonı temizlemek için 10 kere gir çık, xp desen questler dışında şaka gibi, para desen aslanın ağzında, merchanta repaire identifya direk abanmazsan yırtınarak kazandığın paracıkların uçup gidiyor

hüseyin the paladin
nalan the cleric
ragıp the druid
hamiyet the sorceress

of rpgasm geçiriyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Grafikler önce çarpıyor tokat gibi ama çok rahat alışılıyor

Shrine of the Gods + NWC dungeon
Goblinwatch, Abandoned Temple ve waterwalksız gidilecek bütün new sorpigal civarını temizledim
Castle Ironfistte Baa kökünü kurutucam şimdi herkese bow öğrettim gg
Sosyal ağlarda paylaş

Mirage said:

Topic sağolsun Icewind Dale I yüklüyorum.

Bunu yazdığım gün yükledim. Patch'i expansion üstüne kurunca oyun çalışmadı. Uğraşıp tekrar yükledim (neyse ki hızlı yükleniyor sayılır). Partiyi yaratmak için bir buçuk saat kadar uğraştım. Sonra uykum geldi yattım. İki gündür de devam etcek vakit bulamadım. Pof.

Şimdi de canım MM6'ya devam etmek istiyor. Oy oy oy.

Bir de şu infinity engine'e karakter yaratımı sırasında zar atma sistemini koyanı bulup feci dövesim var.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...