Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

neden yemeksepeti.com'dan alışveriş yapıyorsunuz ?

suvras

Öne çıkan mesajlar

suvras said:

direkt olarak bir yeri aramak sipariş vermekten ise neden bu internet sitesini tercih ediyorsunuz ?

1- telefonla konuşmayı seven birisi değilim.
2- telefon masrafı gitmiyor.
3- her aradığım lokantada adres verme, sisteme kayıt olma gibi şeylerle uğraşmıyorum, herşey yemeksepeti'nde hazır çünkü.
4- telefonla şiparişte bir sorun yaşadığımda "kardeşim siz böyle demiştiniz, şikayet etme hakkınız yok" dediklerinde gösterebileceğim bir ispat yok, çünkü onlar telefonda kendi kayıtları var. oysa yemeksepeti'nde internetten şipariş verdiğinde sana da makbuz niteliğinde bir onay belgesi geliyor. ispat etme şansın oluyor.
5- lokantanın kaçta kapandığını, o an açık olup olmadığını, ne tip ödemeler kabul ettiğini, senin bölgeye gönderim yapıp yapmadığını, müşteri memnuniyetini vs bir sürü özelliğini görebiliyorsun.
6- senin bölgendeki tüm lokantaları listelediği için, bazen yeni yerler keşfedebiliyorsun.
7- menüyü görme imkanın var, bazı yemeklerde fotoğraf da bulunuyor, böylece elinde sadece telefon numarası olup aramaktan daha detaylı kararlar verme imkanın oluyor.
8- güzel bir site, hızlı bir sistemi var.
Sosyal ağlarda paylaş

Aslında telefonla siparişte araya komisyon katmıyorlarsa, yemeksepetinden bakıp telefonla sipariş vermek daha ucuz olur. Tabi sistem tam olarak nasıl bilmiyorum, ben fiyat farkından dolayı arada yemeksepeti komisyon alıyor menü başına vs gibi düşünüyorum.
Hoş burger kingin internet sitesinde de yemek sepetinde de fiyatların aynı olması bu düşüncemi çürütüyor.
Biri bu konuya açıklık getirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Yuco said:

Aslında telefonla siparişte araya komisyon katmıyorlarsa, yemeksepetinden bakıp telefonla sipariş vermek daha ucuz olur. Tabi sistem tam olarak nasıl bilmiyorum, ben fiyat farkından dolayı arada yemeksepeti komisyon alıyor menü başına vs gibi düşünüyorum.
Hoş burger kingin internet sitesinde de yemek sepetinde de fiyatların aynı olması bu düşüncemi çürütüyor.
Biri bu konuya açıklık getirsin.

komisyon olsa burdan 1 kişi bile sipariş verir mi sence :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...