Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

tek başına gitmiyor bu zıkkım

Flassh

Öne çıkan mesajlar

hiçbi zaman anlamamışımdır içkinin neden artistik olduğunu.. içince biyerin uzamıyo yada faydalı bişey yapmıyosun sadece beynini mahfediyosun ve ve bunu yaptığında(içtiğinde falan) arkadaşların senin hakkında "vay be ne içti koçum be" falan gibi şeyler diyo sanıyosun ama öyle değil:S yani en azından benim için değil öyle olan arkadaşlarım yok mu? var.. ama hiçbi zaman neden içmenin karizmatik bişey olduğunu çözemeyeceğim.nedense böyle hareketler yapan arkadaşlarımdan soğurum, tiksinirim,beyinlerinin olmadığını düşünürüm. böyle içerken kendini zorlarsın deliler gibi içersin "ne kadar zor bişey yaptı vay be helal olsun" gibi yorumlar mı geliyo? çevrenin verdiği gaz etkisiyle böyle şeylerle tatmin olanlar var gerçekten. mesela bi arkadaşımla konuşuyorum, bana birden "ulan dünde bi 35lik devirdim" diye konu açıyo ulan banane? benim yanımda egonu mu yükseltiyosun? hiçbi zaman anlayamayacağım husus:(
Sosyal ağlarda paylaş

BloodyBeast said:

70LİK SMIRNOFFU 13.90A İÇİYOZ YAŞASIN KIPRIS

siz keyfinize bakıosunuz da orda halkın çoğu insan olmayı unutmuş. nerden geldi, kim kurtardı kıçlarını hiç umurlarında değilmiş gibi rum piçi olmuş hepsi. tokat manyağı yapacaktım az kalsın geçen gittiğimde.
Sosyal ağlarda paylaş

calimero said:

BloodyBeast said:

70LİK SMIRNOFFU 13.90A İÇİYOZ YAŞASIN KIPRIS

GO CYPRUS!!!

:P

bu herif de böyle dediğine göre kesin haklıyım zaten

ayrıca

zeawee said:

hiçbi zaman anlamamışımdır içkinin neden artistik olduğunu.. içince biyerin uzamıyo yada faydalı bişey yapmıyosun sadece beynini mahfediyosun ve ve bunu yaptığında(içtiğinde falan) arkadaşların senin hakkında "vay be ne içti koçum be" falan gibi şeyler diyo sanıyosun ama öyle değil:S yani en azından benim için değil öyle olan arkadaşlarım yok mu? var.. ama hiçbi zaman neden içmenin karizmatik bişey olduğunu çözemeyeceğim.nedense böyle hareketler yapan arkadaşlarımdan soğurum, tiksinirim,beyinlerinin olmadığını düşünürüm. böyle içerken kendini zorlarsın deliler gibi içersin "ne kadar zor bişey yaptı vay be helal olsun" gibi yorumlar mı geliyo? çevrenin verdiği gaz etkisiyle böyle şeylerle tatmin olanlar var gerçekten. mesela bi arkadaşımla konuşuyorum, bana birden "ulan dünde bi 35lik devirdim" diye konu açıyo ulan banane? benim yanımda egonu mu yükseltiyosun? hiçbi zaman anlayamayacağım husus:(

size ne ki bu kadar kurcalıyorsunuz ?
Adam marifet yapıyorum içiyorum bakın ne kadar coolum diye açmamış ki topici. yalnızım diyor, içmiş tek başına yalnızlığı başına vurmuş falan filan. dediğin gibi insanları konuşmaya bile değmez o ayrı da, burdaki durum o değil. biliyor adam naptığını ayrıca, hücresini öldürüosa öldürüyo hücreler onun değil mi.
Sosyal ağlarda paylaş

zeawee said:

1. votka uzatmaz kısaltır,hatta öldürür
2.anlatılmaz yaşanır
Sosyal ağlarda paylaş

Gaap said:

Evet,evet teknik olarak zehir olan birşeyi içip, üstüne mal mal davranıp dahada üstüne böbrek karaciğer ve en önemlisi bol bol sinir hücresi öldürmeyi bir halt sanmak, üstüne gelip hondakiler kusra bakmasın demek.

pathetic.

Sana mı kaldı insanların tercihlerini pathetic ya da değil olarak derecelendirmek?

İçip içip bol bol sinir hücresi öldüren adamı böyle bir yorum yapan adama sekiz kere tercih ederim.

Öptüm.
Sosyal ağlarda paylaş

Gaap said:

Evet,evet teknik olarak zehir olan birşeyi içip, üstüne mal mal davranıp dahada üstüne böbrek karaciğer ve en önemlisi bol bol sinir hücresi öldürmeyi bir halt sanmak, üstüne gelip hondakiler kusra bakmasın demek.

pathetic.

İçmeyi beceremeyip içenlere pathetic demek.

acınası
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...