Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

TSL: Fenerbahçe - Galatasaray 25.10.09 @ 20.00

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

Zegna said:

abicim dunya hakem komitesi baskani cikip bu pozisyon penaltı desede, harrykewell anlamiyacak ve degil diyecek neyini tartisiyorsunuz :)

bosa demiyorum nato mermer nato kafa diye.

zegnacım her insan hata yapar, bende insanları hatalarıyla yüzleştiriyorum

ayrıca bırak şimdi penaltıyı, önce ofsayta gel :)
Sosyal ağlarda paylaş

DeathFinger said:

...

Eeht said:

fifa kurallarına göre pozisyon ofsayt değil. ama kitana sen futbolu kendi kurallarına göre oynuyorsan eyvallah FİFA KURALLARINA GÖRE POZİSYONDA OFSAYT YOK bak anla diye büyük büyük yazdım.ve daha mesaj yazmıyorum lütfen beni 2 gün banlayın.

Hakikaten tuhaf insanlarsınız. Alakasız pozisyon alakasız fotoğraf. Bak buda Fifa'nın ofsayt kurallarından oyuncu topa dokunmuyor ama rakibin davranışını etkilediği için ofsayt. Algılama eksikliğiniz falan mı var anlamıyorum ki.
Sosyal ağlarda paylaş

Videoyla ilgili olarak da Keita'nın gözü şişti arkadaşlar görüntülerde var bu. Adam rol yaparken kendini yumruklamadıysa(!) şişe gözünün alt tarafına çarpmış demektir.
O filenin içinden şişe geçer mi geçmez mi Khala gelince anlatsın size o da ayrı bi konu.
Son olarak maçı canlı izleyen saftiriklerin bu videoya inanması ayrı bi komedi tam Fenerbahçe tribününe döndüğü anda suratında patlıyor şişe zaten Şişe'yi de daha sonra 2 adım ilerisinden alıyor.
ARKASINDAN ATILAN ŞİŞE ENSESİNE ÇARPARKEN GÖZÜNÜ ŞİŞİRİP ÖNÜNE DÜŞÜYOR. ATANA HELAL OLSUN.
Sosyal ağlarda paylaş

Kaç gün oldu hala pozisyon tartışılıyor.

1. gol pozisyonu ofsayt. Topun üstünden atlayarak rakibi yanıltıcı hamle, oyunun birebir içinde, dahil oluyor işte. Atlamayıp napsın diyosunuz, topa doğru koşarak atlıyor hiç koşmasa zaten top değmeyecekti o zaman ofsayt olmazdı carlos ofsaytta olsa bile pozisyona dahil olmazdı. Ha o zaman da değecekse de zaten o pozisyon ofsaytmış orada orta açılmayacaktı.

Penaltı penaltı. Kalecinin eli önce Alex'e değiyor. Kontrolsüz çıkış var. Sarı kart opsiyonel olarak doğru, verilmese de bir şey denmez ama verilmesi de hatalı değil. Hakem takdiri. Kırmızı kart beklemek saçma, kalecinin kontrolsüz çıkışı var sadece, eğer dediğiniz gibi olsa her penaltı kırmızı kart getirirdi zaten, biraz izleyin bakalım penaltıların kaçta kaçında k.kart çıkıyor.

FB haketti, daha iyi oynadı, GS'ye özel taktik yapmış onu oynadı ve taktik de çok güzel oturdu, GS'nin bütün fazladan gücünü ofansını özel önlemle tuttu, GS'nin bütün eksiğini çok güzel yakaladı. GS ise her maça çıktıysa nasıl çıktı, haliyle de patladı. İyi bir futbol yoktu iki takım adına da sahada, ama göreceli bakıldığında FB bariz 1 gömlek daha üstün oyun oynadı. Ha, maç her an dönebilirdi belki Aydının pozisyonu gol olsa, Baros çıkmasa vs vs, ama o olsa bu olsaya bakacak bir şey yok, her derbi maçı zaten dönebilecek maçtır, her halukarda FB'nin hakkı olacaktı maç kazanamasaydı da o yüzden fazla itiraza gerek yok.

Hakem kötüydü, art niyetli demiyorum bakın kötü diyorum. Geçen kötü dediğimde "bizi tutsa şunu yapardı bunu yapmazdı" diye yüklendiniz çünkü. Maçı başlatıp başlatmamak kendi takdiridir, ona karışmıyorum. Ama pozisyon süzmesi gayet hatalıydı. 1. golü ofsayttan verdi, oyunun gerilmesine izin verdi, Kazım'a gereksiz fauller çaldı, sayabildiğim ve görebildiğim kadarıyla FB'nin 2 GS'nin 1 önemli atağını boş yere ofsayt diye kesti, Keita'ya şişe atılma pozisyonunda anons yaptırmadı, özellikle FB'lilerin gereksiz sarı kartlık hamlelerine (enseden adamı yakalamak, ayırır gibi yapıp vurmak vs) müdahale etmedi, oyuncu değişikliklerinde futbolcular kendine hatırlatana kadar uyudu izin vermedi vs vs. Unuttuklarım da olabilir. Ama penaltı ve Keita-Carlos kırmızı kart pozisyonunu doğru değerlendirdi.
Sosyal ağlarda paylaş

Dediğim gibi şurada en fanatik Gs'lisi bile 1-2 arkadaş dışında "Gol ofsayt ama birşeyi değiştrmez Helal olsun fenere,iyi oynadılar kazandılar,hakketiler" diyebiliyor,ama bir fenerli arkadaş da kalkıp da evet ofsayt ama iyi oynadık kazandık diyemiyor,Ezdik ve gol de buz gibiydi demek zorunda hissediyorlar kendilerini,işte aradaki fark bu...
Yarın öbür gün tam tersi bir durumda Fenerli arkadaşlar bizim verdiğimiz olumlu tepkileri verebilecekler mi acaba,kazandıkları maçta bile ofsayt olan pozisyonu kabul edemeyenler,merak ediyorum açıkçası...
Sosyal ağlarda paylaş

Şişe FB tribünlerinden atılmış, Antu'nun koyduğu resimlerde şişe perspektiften dolayı GS tribününden atılmış gibi gözükmüş, daha başka resimlerde düzgün gözüküyor ama resimler biraz agresif olduğu (antunun yalancılığına biraz fazla tepki göstermiş ve agresif davranmışlar, sağında solunda bolca hakaret var) için buraya koymuyorum. Zaten gs taraftarının şişe atmış olması saçma olurdu.

Ha, şişe atıldığına inanmayanlar da bi zahmet maçın özetini falan izlesin şişe gayet net gelirken gözüküyor.
Sosyal ağlarda paylaş

gözlemciye telefonda soruyorlar hocam keita atılan pet suyu size getirdi neler oldu falan diye.

adam ufak çaplı bir kahkaha atıp, biz de şaşırdık zaten. ama gelen su şişesi ufak birşeydi, öyle acı verecek bir darbe yaratmaz, ufak ve münferit birşeydi dedi.

E bu adam 8.3 verir sonra hakeme.

Oğuz Sarvan <3
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...