Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pella pella pella... Alpella (BÖHÜÜÜÜ)

-Mandrake-

Öne çıkan mesajlar

Bu reklamı izledinizmi
bu kadar amaçsız bi reklam olurmu ya
ehue adamın teki pella pella pella diyo, dieri onun elinden çukulatayı alıyo alpella diyo sonra bi diş atıyo çukulataya
ve zııplamaya başlıyo
mauha heriflerin ikiside eşşek kadar adamlar bide

berbat bi reklam[hline]Lord British Sucks
This song is for anyone........fucky
Sosyal ağlarda paylaş

ülkerden nefret ediyorum.
reklamlarından da öyle.

ama arada sırada güzel bi ürün ya da reklam çıkartabiliyorlar.

ürün: çokonat
reklam: kremalı bisküvi (adını hatırlayamadım mopid mi ne)[hline]Aşıksan korkuyorsan kayıp
Sevip de susuyorsan ayıp
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 24 Ocak 2003 11:55 tarihinde demiş ki:
ülkerden nefret ediyorum.
reklamlarından da öyle.

ama arada sırada güzel bi ürün ya da reklam çıkartabiliyorlar.

ürün: çokonat
reklam: kremalı bisküvi (adını hatırlayamadım mopid mi ne)[hline]Aşıksan korkuyorsan kayıp
Sevip de susuyorsan ayıp

Hehehe çokonat diyince aklıma geldi. Onunda bir reklamı alpella'nınki gibi değilmiydi.

Çoko çoko, nat nat, çokonat. Çokonat taze gofret falan diye. MFÖ söylüyordu şarkıyı. Dahayla alakasını kuramadığım bir trende yolculuk ediyorlardı. Reklamcılar çok yaratıcı insanlar hehehe.[hline]In God I Trust
For Rest I Just Test
Sosyal ağlarda paylaş

Valla süpersiniz. Benzetme kabiliyetinize bayıldım. Reklamların ne kadar benzer olduğunu bir daha görelim.

Alpella:
İki erkek deneye tabii tutulur. Biri alpella yiyecek digeri ise herhangi bir cikolata(Aslında hedef Milka'dır) ve ne hissttikleri görülecektir. Birincisi farklı markayı yer ve kendini yeşil bir arazide ineklerle başbaşa bulur. Alpella yiyen ise kendisini çikolatalar akan garip anlatamayacağim yerde bulur. Diğer cikolatayı yiyen alpellayı gizliden alıp yer ve o da cikolata deryalarına dalar. Şu anda sizin gördüğünüz "pella pella alpella" cümleli reklam tamamen bu anlattığım reklamın kısaltılmışıdır.

Dan Kek:
İki tane erkek bir koltukta ve tv karşısında oturarak birbirlerine DAN ve KEK kelimelerinden oluşan cümleler kurarlar.

Çokonat:
3 erkek (MFO) trenin muhtelif yerlerinde dolaşıp "Nat nat nat çokonat" diye bir şarkı söylerler.

Kusura bakmayın ama ben bu üç reklamda erkeklerin oynamış yada d,ğer bir deyişle kadın oynamaması dışında ortak hiç bir şey göremedim.
Sosyal ağlarda paylaş

Bence ikiside bir birinden iğrenç reklamlar. Hele dankek reklamını görünce ordaki adamlara dalasım geliyo.[hline]"Gözlerim zamanı akıp giderken izler, bütün canlı varlıkların ölümünü görür. Benim gözlerimde, insan teni çürür solar, ilkbahar ağaçları yapraklarını döker, kayalar ufalanıp toz olur. Sadece uzun ömürlü elfler arasındaki genç kimseler bana normal görünür, yine de onları renk verişlerini kaybetmek üzere olan çiçekler olarak görürüm. Ama sen... "
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...