Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nasıl zaman buluyorsunuz?

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

Daha iyi wow oynamak için ekran kartımı değiştirmiştim fakat güç kaynağı ekran kartını kaldıramıyordu bu sebeple arada sırada görüntü donuyor ve geri geliyordu. Haliyle gıcık bir durum. Birgün rüyamda eye of stormda herkesi kestiğimi görürken rüyamda gördüğüm imaj birden dondu ve geri geldi bu olay olduktan sonra 1 yıl wow oynamadım ahah
Sosyal ağlarda paylaş

wow u bıraktığımda;
Total played time : 247 days yazıyodı..
hayatımın 247 günü 24 saat yemeden içmeden işemeden sçmadan uyumadan sevişmeden sadece bilgisayar başında epic kasmakla geçmiş.. bravo diyorum kendi kendime..
ama artık geçti.. şu an temizim..
DİABLO 3 Ü BEKLİYORUM mhawaawsajaha

edit: sevişme ve yeme kısımlarını düzeltiyorum. wow oynarken ikisini de yaptıım oldu aslında..
pvp+oral > sonuç ölümcül asdas
raid+pizza > sonuç yekten gaz
Sosyal ağlarda paylaş

Topik nereye gider diye merak ediyordum, sağolsun dragonmax hakettiği noktaya getirmiş eheuh.

Öğrenciyken ders çalışmak yerine oyuna girmek, ne biliyim hatunu arkadaşları bi şekilde ekip oynamak oluyor da harbi işe gömülmüşken ne fırsat ne de kafa kalmıyor bende. Bide ben öyle düz girip oynamakla yetinmem paso wowheadde gezerim item bakarım elitist falan okurum, hani wowa harcadığım tek vakit oyun başında diil. O yüzden eskisi gibi istediğim şekilde oynayamıyorum.

Al işte, mesela şimdi connectingde kalıyor. Neymiş efendim login server is currently busymiş. Bi akşam eve erken geldim yemek memek yedim geçtim bilgisayar başına, onda da login server patlamış.
Sosyal ağlarda paylaş

oyuna zaman bulamiyorsun. kendine zor buluyorsun. kendine buldugunu da genelde esinle ( ya da cocuk varsa onlarla ) geciriyorsun.

Dolayisi ile evlenip de yogun bir is temposu ile calisiyorsan, oyun moyun olaylarini bir kenara itip para biriktirmek, ya da yeni evlenenler icin borc kapatmak lazim. Yoksa zor hayat herkes icin.

MMO falan hele iyice yalan. Ben 40 yilda bir HoN oynayinca kendimi cok sansli hissediyorum. - ki onda bile bir suru tafra yiyorum yani :)
Sosyal ağlarda paylaş

Abi oturup bir dusunun, su mmo'lara ayirdiginiz vakitte ne kadar cok sey yapilirdi diye.

Oynamayi cok istiyorum ve arada zamanimda oluyor ama sirf bu dusuncenin yarattigi sikinti yuzunden aninda soguyorum fikirden.

Bu arada surekli uyumak oyun oynamak gibi aktiviteler genelde bunalimda oluyor ya da bunalima sebep oluyor.

Bunun yerine birseylere el atip ufak da olsa isler basarmanizi tavsiye ediyorum. Kendinizi cok daha iyi hissettirecektir. Oyundaki herkesi kesebiliyor olsaniz daha iyi hissetmezsiniz cidden.
Sosyal ağlarda paylaş

Daoc vardı zamanında oyuna 1,5 senemı kaptırmıştım, akıllandık uyandık, şimdiye diplom ing. düm valla, ha sonra toparladım mmoların yanına yaklaşmadım, az kaldı şimdi en daşşaklısından yüksek mühendis olucam, ilim irfan adamı olucam, sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yer, ilerde de dokunmam mmolara, içten bir kin besliyorum bana kaybettirdikleri zaman yüzünden hatta.
Sosyal ağlarda paylaş

Soris said:

Daha iyi wow oynamak için ekran kartımı değiştirmiştim fakat güç kaynağı ekran kartını kaldıramıyordu bu sebeple arada sırada görüntü donuyor ve geri geliyordu. Haliyle gıcık bir durum. Birgün rüyamda eye of stormda herkesi kestiğimi görürken rüyamda gördüğüm imaj birden dondu ve geri geldi bu olay olduktan sonra 1 yıl wow oynamadım ahah

bana da böyle bir şey olmuştu, oyunda o aralar o kadar cok delay vardı ki, gittiğimiz yerden geriye summon oluyorduk, o derece. bir gün rüyamda çorabımı giyiyorum, bi bakıyorum çorap yok giymemişim, giyiyorum, yine yok. sonra anlıyorum ki corabı giyerken delay başlamış. ama ben hâlâ oynuyorum wow'u o ayrı.
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

Abi oturup bir dusunun, su mmo'lara ayirdiginiz vakitte ne kadar cok sey yapilirdi diye.

Oynamayi cok istiyorum ve arada zamanimda oluyor ama sirf bu dusuncenin yarattigi sikinti yuzunden aninda soguyorum fikirden.

Bu arada surekli uyumak oyun oynamak gibi aktiviteler genelde bunalimda oluyor ya da bunalima sebep oluyor.

Bunun yerine birseylere el atip ufak da olsa isler basarmanizi tavsiye ediyorum. Kendinizi cok daha iyi hissettirecektir. Oyundaki herkesi kesebiliyor olsaniz daha iyi hissetmezsiniz cidden.

akşam evde yapcak daha iyi bişeyim olsa oynamam valla
Sosyal ağlarda paylaş

Harcanan vakit ve bu vakitte yapılabilecekler olarak bakınca, WoW'u en az oynaması gerekenler aslında evli olmayanlar aslında.

Sonuçta evli iseniz (hele 5+ yıldan fazladır evli iseniz) akşam yapabileceğiniz en baba aktivite oturup acun - yaprak dökümü seyretmek oluyor. Bunlar yerine WoW ile uğraşıyor olmak ezici bir farkla daha zevkli.

Evli ve çocuklu iken çıkıp sabah 2 ye kadar gezilebiliyor gibi şık varmış gibi hayal kurmuyorsunuz umarım.
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor said:

Mortis said:

BonePART said:

is + master + kiz ark

zaman bulmuyosun
zaman calisiyosun mudur
nargilede wow oynuyosun
sirkette ahye bakiyosun
felan anca ole ahuha

hahah hala devam nargileye

senin o nargileden yaptığın healları hatırlarım huahu