Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nasıl zaman buluyorsunuz?

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

En baştan söylim, bu topicin hedef kitlesi tam zamanlı çalışanlar, evli insanlar..

Bu ay itibarı ile işe başladım. Hem okulumu hem işimi aynı anda idame ettiriyorum şu an. Sabah 08.00'de çıkıyorum evden ve akşam 19.30 gibi evimde oluyorum. Haftanın 5 günü böyle gidiyor. Hal böyle olunca da hafta sonları sosyal ilişkiler vs derken hafta bitiveriyor.

Bu aya kadar günde 4-5 saat minimum oynarken şimdi giremez oldum oyuna. Resmen oyunu bırakmak zorunda kaldım. Hatta account süresi cumartesi günü bitmişti, hala açtırmadım. =p

Tam zamanlı çalışan ve evli olan patiler de var aramızda ve onların oyunlara, özellikle de mmo'ya nasıl zaman ayırdığını hayretle izliyor ve tebrik ediyorum.

Saygılar.
Sosyal ağlarda paylaş

gerçekten oynamak isteyince bulunuyor ya 6 saat uyuyorsan 5 yapıyorsun,yada evde yaptğn diğer aktivitelerden kısıyorsun vs vs bulunuyor da yoruyor adamı eğer ki yoğun iş/okul kanalize olmak istedğn herhangi birşeyin yanında adamı yiyip bitiriyor ,bende bıraktım 1 hafta oldu olmadı
Sosyal ağlarda paylaş

Hani o evde olduğun 19.30 var ya onunla 24.00 ya da 01.00 arasında sürekli WoW oynayacaksın işte. Olay orada, başka türlü olmaz xD Zaten nerden baksan 4 saat. Saat 21.00-24.00 arasına raid koyarım raid leaderiniz tamam işte. Haftada 3 gün raid yapsanız 2 gün de arena koca haftasonun sana kalır.

Tank lazımdır guilde hem açtır accountu bence.
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:

Hani o evde olduğun 19.30 var ya onunla 24.00 ya da 01.00 arasında sürekli WoW oynayacaksın işte. Olay orada, başka türlü olmaz xD Zaten nerden baksan 4 saat. Saat 21.00-24.00 arasına raid koyarım raid leaderiniz tamam işte. Haftada 3 gün raid yapsanız 2 gün de arena koca haftasonun sana kalır.

Tank lazımdır guilde hem açtır accountu bence.

Di mi tank lazım gdfg.
Sosyal ağlarda paylaş

Dragonmax said:

sabah 6 da kalk
8 de işe başla
akşam 7 de çık
8 de eve gel
9a kadar yemek ve tv
9 da evden çık
sabah 1 e kadar iç miş eğlen
2 de eve gel
sabah 3.5ta uyu
sabah 6 da kalk

sonra kaput:)

ama cidden bırakmak lazım artık belki yeni çıkan mmo'ları denemek için oynanabilir oda 1-2 ay max.
Sosyal ağlarda paylaş

Pazartesi- cuma, sabah 8 akşam 7 işteyim. Cumartesi saat 3'te evde oluyorum. Pazar boş. Evliyim + 2 yaşında bir kızım var.

Çarşamba-perşembe-pazar-pazartesi raid günleri, genelde hiç kaçırmam. Akşam 8:30 raid başlama, gece 1 yatma saatim.

Raid günleri 7:30-8:30 arası kızımla ilgilenip yemek yiyorum. Cumartesi pert oluyorum erkenden yatıyorum. Cuma geceleri ve Pazarları gündüz geziyoruz. Salı günleri joker gün oyunda oynadığım oluyor, gezmeyede gidiliyor ya da aile saadeti falan geçiyor işte.

4 yıldır devam ediyor bu tempo.
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:

hozceri said:

evden dısarı cıkmadan saat 7 de evde yim gece 12 e kadar oyunda misafirliğe gitmiyoruz hic, öyle idare ediyorum.
Abi evli isen yenge enrage olmuyor mu hahah.

yazın sorun degil bodrumdayım çalıstıgı magaza yazın 12 de kapanıyor eve gelişi saat 1 i buluyor sorun yok kısında acık ögretime yazıldı ders falan ordan yırtarım diye dusunuyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

3 aydır hergun sporun neticesi = 6 senede aldıgım 36 kilonun 28 i gitti. 4 senelik wow maceramın wow odemesı yapılmıs en acıklı ayları toplasan 3-4 kere oyuna gırmısımdır :D gerısı yalan ^^
9 da eve gel. yemek ye yıkan oldu sana 10 sonrası cacık. Aion alam dedım sıra bi yandan gunde 2 saatten oynamak baydı oyle duruyor :P
Sosyal ağlarda paylaş

geçen sene wotlk çıktığında başıma geldi bu durum. zaman bulamıyordum oynamaya falan derken bir gün login olayım dedim, parayı ödememişin dedi. eh kalsın o zaman dedim. haziran başında açtırdım accyi ama o zamana kadar da bir kez bile canım çekmedi koskoca azerothu. biraz daha zaman geçince kendiliğinden bırakıyorsun oyunu.
Sosyal ağlarda paylaş

hatta en iyisi bundan 5 sene önceye dönüp hiç başlamamış olmak. main karakterimle oynadığım 85 günde, 2 yabancı dili expert konuşur, en az 150 kitap okur, yüzlerce insanla tanışır onlarca yeni kızla çıkardım.
gel gör ki, babam doğumgünümde wow hediye etti.
Sosyal ağlarda paylaş

Zeppelin said:

hatta en iyisi bundan 5 sene önceye dönüp hiç başlamamış olmak. main karakterimle oynadığım 85 günde, 2 yabancı dili expert konuşur, en az 150 kitap okur, yüzlerce insanla tanışır onlarca yeni kızla çıkardım.
gel gör ki, babam doğumgünümde wow hediye etti.

Bu en büyük yalan 3 sene önce falan WoW'a başlamadan önce de UO oynuyordum, UO'ya sarmadan önce de oyun oynuyordum, 5 yaşımdan beri oyun oynuyorum hatta sadas, her neyse 1 dili anadilime yakın akıcılıkta 2.sini ortalama konuşurum diyebilicek kadar iyi konuşuyorum; ayda en kötü 1-2 kitap okuyorum, anime ve film izliyorum bolcana haftada 1-2 arkadaşlarımla buluşuyorum. Son 8 aya kadar haftada en kötü 10 12 saatimi de antremanlara ayırıyordum ve son 4 aya kadar da fittim. Bu arada okuduğum üniversitede yalnızca 1 dersim kaldı veremediğim :P

Ha henüz çalışmıyorum etmiyorum tabii, ama çalışırken okula gitmiyor insanlar; ben okula gitmek için evden 14.30 gibi çıkıp antremanlarım da bittiğinde eve 01.00 gibi falan geldim 1 sene boyunca ve yine sorun olmadı. Ki insanlar bu kadar süre işte kalmıyor.

Anlatmak istediğim, insan isteyince kitap da okur, dil de öğrenir, arkadaşlarıyla vakit de harcar üstüne WoW'da semicore raiding de yapar. Önemli olan istemek bazı şeyleri.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...