Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Euro 2004: Bilgi Tahmin Tartışma hede hödö topiki

Kaspar

Öne çıkan mesajlar

daha saçma 1 kırmızı kart bekliorm bi daha ya ben.
portekiz balon balon ispanya bu portekizi her türlü yener diorm.
figo rui nuno hepsi yalan
bi ronaldo war işre deco çırpınıo maniche de bişeyler yapmaya çalışıo ki attı gol gerçekten güle o sertlkteki topu kontrlü vuruşu filan takdire deerdi..

rusya yalan oldu yazık oldu.
bu arada maniche in alainichev in topu ona yollamasndan sonra yüzünü tutması filan ayıptı yani aynı takmda oynuosnz böle şeyler yapıosn ona kızdı ztn rus oyuncu[signature][hline]A Robin Red breast in a Cage
Puts all Heaven in a Rage
BiTcH_oFBaT's gallery
BiT¢H_oFBaT[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
helal olsun adamlara. sapık gibi defans yapıyolar.

bu defans öyle hücum gücüyle falan açılamıyo. bunu fransa çek cumhuriyeti ve portekiz maçlarında gördük. bunu hücum presle açmak lazım gs'nin uefa kupası zamanında oynadığı futbolla.
eh öyle bir futbol oynayan takım da yok şu anda. finali de %51 bunlar alır derim ben.[signature][hline]Silthanas, 15 Mayıs 2004 18:10 tarihinde demiş ki:
hill oyun kurmuyoki abi, bütün maç ordan oraya pas atıp duruyo
Sosyal ağlarda paylaş

Ben çıldırıyorum artık yuh ya Portekiz,İspanya,Fransa dan sonra Çek cumhuriyetinin de Yunanlar karşısında elinin ayağının tutulması beni çıldırttı.Biz elin Letonyalısına yenilip şampiyonaya gidemezken, ilk defa giden Yunanistan finale çıkıyo daha ne diyim ki daha ne diyim... evet kıskanıyorum haksız mıyım yani!
Hay ben bizi bu hale sokan haluk ulusoy'un da ,Şenol Güneş'in de bizim bi tarafı kalkmış futbolcuların da,kazma Jan koller'in de,en ufak pozisyonda kendini yere atıp sanki bi tarafına bi şey giriyomuş gibi kıvranan yunan futbolcuların da,penaltıyı vermeyen Collina'nın da... OH be rahatladım yazarken
Kardeşim ben Yunanistan'ı tebrik mebrik etmiyorum hiç te iyi oynamadılar; nerde kaldı seyir zevki karşılarında "dev"ler bok gibi oynadı diye çirkef hödükleri kutluycak değilim herhalde
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada izlemişsinizdir kesin;

yunanistan finale çıkınca "maçı plastik sandalyelerde sokakta izleyen" yunanlıların (ki bu bizim memlekette de böyle, lafım yok) nasıl delirip oturdukları sandalyeleri bile "sevinçten" kırarak ne süfer bir medeniyet örneği gösterdiklerini gördüm

şimdi derdim ne finale çıkmaları ne de bu görüntüler
ama şunu bir daha kafamda tarttım ölçtüm biçtim; cumhurbaşkanı AB dönem başkanlığı yapan bir AB üyesi bu ülke, bıyıklı bıyıklı adamlar sokakta kalay çekiyor (ne güzel), sevinçten ellerine geçirdiklerini kırıyorlar (türkler barbar ya hani...), basketbol karşılaşmalarımızda neler yaptıklarını saymaya bile gerek yok... umarım şampiyon olamazlarsa kendilerini daha rezil etmezler dünyaya

bir yanda da hala birilerini yaranmaya çalışan insanımız, medeniyet bu insanların yaşam şekilleri ise eğer ben mağarada yaşamaya razıyım[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

said:
The_Delucian, 03 Temmuz 2004 00:03 tarihinde demiş ki:
ilk defa bir turnuvada turnuvanın ilk maçını oynayan takımlar son maçınıda mı oynuyor acaba ?

Evet dediğin gibi bu ilk kez oluyo bide galiba aynı gruptan çıkan ve finalde yine birlikte oyanayan ilk takımlar...NTV'de öyle demişti..[signature][hline]Kontrolsüz Güç, Güç Değildir...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...