Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

grind vs quest

RaidenXelRu

Öne çıkan mesajlar

9.lvlda 73klık quest beni baya sevindirdi. pat diye gidiverdi koca lvl. ben questleri alıyorum sonra onları yaparken grind de yapıyorum direk questi vermek yerine. araziyi de gezip duruyorum arada. hızlı level alma gibi bir kasıntı yoksa gayet keyif ala ala ilerliyorum şimdilik. bi guild bulamadım sadece o sıkıcı oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

rahatsiz said:

9.lvlda 73klık quest beni baya sevindirdi. pat diye gidiverdi koca lvl. ben questleri alıyorum sonra onları yaparken grind de yapıyorum direk questi vermek yerine. araziyi de gezip duruyorum arada. hızlı level alma gibi bir kasıntı yoksa gayet keyif ala ala ilerliyorum şimdilik. bi guild bulamadım sadece o sıkıcı oluyor.

20 yi geçince questler biraz bayıcı oluyo..
Sosyal ağlarda paylaş

şuan lvl atlamama 20m exp istiyo questlerin 300kdan aşağı olanlarını dırek sılıyorum ama solede bısı var bazı questlerın 1. asaması 10k exp verıo once bunu netten konturol edıyorum eger 2. asamasında 500k falan exp verıosa onu mecbur yapıyorum onun dısında champ questlerının hepsını yaparak gıdıyorum bunun harıcınde full farm yapıyorum yaratık bası 23k exp gelıyo.
Sosyal ağlarda paylaş

HAY diyorum

su 1.5 le eklenmis yeni zone pvp de yok hemde yeni yapmislar tecrube vardir falan filan diye thom lu tum lu olan adaya gittim gitmez olaydim

santimetrekareye 4 bot dusuyor, questlerin verdigi XP disimin kavugana gitmiyor ve cogu repeatable grind questi

back to eltnen olucak, pvp istemiyen EZ mode cular icin grind mekani olmus ortam direk
Sosyal ağlarda paylaş

Tursin Outposta gitmenin en kısa yolu o adaya uçmak. Grind cenneti gibi görünmesinin tek sebebi aynı anda başlayan oyuncular ve yakın levellerdaki charların aynı yerde kasmasını sebep gösterebiliriz. İkinci nedeni ise NPC'lerin hemen hemen hepsinin repeatable grind questleri olmasını gösterebiliriz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...