Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

TSL: Beşiktaş-Denizlispor 03.10.09 @ 20.00

radagast62

Öne çıkan mesajlar

Kapalı ustteydim , olayların içinde kaldık istemeden bi agzımıza sıçmadıkları kaldı, açıkçası ilkel bi görüntü resmen adamlar zorla susturdular herkesi.çok fena kavgalar çıktı 1-2 diil 4-5tane sürekli kavga çıktı maçı izleyemedik adam gibi.bizim taraf sürekli demiören istifa diye bagıran taraftı, Beşiktaşa falan hiç tezahurat yapmadı digerlerininde zoruna gitti bu karagümrüklülerin falan adamlar bi girdiler toz duman oldu etraf boşaldı trübünün bi kısmı zaten, dayak yiyen yiyene.maca mı gittik savaşa mı belli diil.ilginç olan kavgalardan sonra herkes demirören istifa diye bagırmaya başladı, biz beşiktaş için olan tezahüratların hiçbirine katılmadık nerdeyse.izledigim akdarıyla da takımdan bi cacık olmaz...

son olarakta cisse peygamber , delgado da allahmıs haberimiz yokmuş
Sosyal ağlarda paylaş

sonunda uyandı taraftar. bize gereken buydu. kapalının ortasındaki 15-20 kişide çok büyük güç var. herkeste refleks olmuş adamlar tezahurata başlayınca otomatik katılıyor millet. protestoları bu şekilde tezahurat başlatıp kesmeye çalışıyorlar.

ama bu boyutta bir tepki sonunda başladı, devam da edecektir. eninde sonunda defolup gidecek demirören
Sosyal ağlarda paylaş

KARAGÜMRÜK GRUBU'NA 1000 BİLET

Bu arada ortaya atılan bir iddiada yönetimin Karagümrük Grubu'na 1000 bilet verdiği ve yönetim aleyhine yapılan tezahüratları bastırmaları istendiği beilrtildi.

İddiaya göre; Karagümrük Grubu Beşiktaş yönetiminden 400 bilet istedi. Yönetim Karagümrüklülere 1000 bilet gönderdi. Maç sırasında Çarşı Grubu'ndan yönetim aleyhine yapılan tezahüratları bastırmaları istendi. Bunun üzerine Karagümrüklüler, maç öncesinde Demirören aleyhine tezahüratlar başlayınca kapalı tribünlere çıkarak yönetim aleyhine açılan pankarttı indirdi ve olay çıkarttı.

Başkana bak...
Sosyal ağlarda paylaş

inanmayın bunlara!!!

karagümrük grubu pistir vs.dir savunmuyorum ama bu maçta pankartı açan da tepkileri koyan da (istifaya çağıran taraftara yapılan tepki, saldırı) çarşı grubunun liderleri. karagümrüklüler o pankartı indirmeye çalışanlar

çarşı liderlerinden harunun roportajlarını telegolde vs. izleyebilirsiniz adam başkana bi tepkimiz yok, suçlu futbolcular ve td vs. diye açık açık söylüyor

ek: o pankartı kutunun önünde, sette çarşı istemeden asacaklar... yok ya
Sosyal ağlarda paylaş

Cemad benim hemen 1metre önümdeki kavgada gördüğüm senin dediğinin tam tersi, karagümlüklüler bizim orda bulunan sivrilen elemanlara daldılar, yani demirören aleyhine durmadan tezahürat yapıp istifa diyen taraftı bizimki, beşiktaş lehine bir tane tezahürat yapmadık 90dk, yapılan hiçbir tezahüratada katılmadık ayrıca onlar tezahürat yapınca inan susturduk çünkü çok kişi artık durumun farkında ,çarşının karagümrüklülerin inan sesi çıkmadı, kapalıdaki baya kişi durumun farkında artık inş. gider bukadar istifa tezahüratılarından sonra.Bununla birlikte sürekli durmadan her fırsatta golde bile demirören istifa diye bağırdık ki yoksa gelceğimiz pek parlak gözükmüyo, bunun üzerine de karagümrükten baya kalabalık bi grup kasırga estirdiler ve susturdular tribünler,ister istemez susuyosun psikopat herifler ve baya kalabalıklar.zorbalık dediğimiz şeyi tribünde %100 gördüm maçta.Beşiktaş böyle soysuz sopsuz heriflerin eline kaldıysa cidden ah vah
Sosyal ağlarda paylaş

Anlamıyorsunuz, iyi günde kötü günde bu taraftar hep takımı destekledi, yanlız bu yapılan tepki tek başına demirören'edir. Zaten mantıklı olanda budur, yoksa bu adamın gitmeye hiç mi hiç niyeti yok.

Biri çıksın klubün borcunu katlasın, bütün gelirlerini kırdırsın, takıma saçma sapan adamları astronomik rakkamlara doldursun, birde hala başarısızken bile çıkıp ben ocaktaki seçimde yine adayım liste hazırlıyorum zaten desin ve siz taraftar olarak bu adamın arkasında durun. Bu hareket bjk'yi kurtarma hareketidir, eğer birşey yapılmazsa bir kaç sene içerisinde ya kapıya kilit vurulur yada elde avuçta ne varsa satılır senelerin emeği boşa gider.

Sıkıysa siz takımınıza ihanet edip böyle bir başarısızlığa seyirci kalın.
Sosyal ağlarda paylaş

demirören çarşı yıda bitirdi malesef. gerçi çarşı zaten son 3 yılda yaptığı 3 olayla tükenmeye başlamıştı.

2006 da sivas maçında tüm stad yönetim istifa derken kapalı dan çıt çıkmamıştı. ve bütün inönü Satılmış Çarşı diye inlemişti.

Gidiyoruz dendikten sonra geri dönülmesi olayı komikti.

sinan engin e karşı açılan pankarttan sonra alen in sinan ın ayağına gidip özür dilemesi. daha sonra pankart açan gruptan birinin öldürülmesi.

dünkü olaylar çarşı dan çok başka kişilerinde etkisi var.

demirören binlerce adama bedava bilet vererek protestoları engellemeye çalıştı bunların çoğu çarşıyla alakası yoktu.

ama tabi çarşı içindede çok sayıda demirörenin paralı adamları var onlar her zaman orda . dün yaşanan kavgalar bu 2 nedenle çıktı.
bir tarafta demiörenin satın aldığı ve yıllardır beslediği kişiler, diğer tarafta gerçek beşiktaşlılar.. tabi onlar içindede başkalarının adamı olanlar tabiki var..
Sosyal ağlarda paylaş

DoubleW said:

Cemad benim hemen 1metre önümdeki kavgada gördüğüm senin dediğinin tam tersi, karagümlüklüler bizim orda bulunan sivrilen elemanlara daldılar, yani demirören aleyhine durmadan tezahürat yapıp istifa diyen taraftı bizimki, beşiktaş lehine bir tane tezahürat yapmadık 90dk, yapılan hiçbir tezahüratada katılmadık ayrıca onlar tezahürat yapınca inan susturduk çünkü çok kişi artık durumun farkında ,çarşının karagümrüklülerin inan sesi çıkmadı, kapalıdaki baya kişi durumun farkında artık inş. gider bukadar istifa tezahüratılarından sonra.Bununla birlikte sürekli durmadan her fırsatta golde bile demirören istifa diye bağırdık ki yoksa gelceğimiz pek parlak gözükmüyo, bunun üzerine de karagümrükten baya kalabalık bi grup kasırga estirdiler ve susturdular tribünler,ister istemez susuyosun psikopat herifler ve baya kalabalıklar.zorbalık dediğimiz şeyi tribünde %100 gördüm maçta.Beşiktaş böyle soysuz sopsuz heriflerin eline kaldıysa cidden ah vah

hmm ben kapalıda değildim ama bana anlatınlar bu şekildeydi. öte yandan harun'u dinliyorsun biz başkandan memnunuz diyor herif. nasıl iş bu?

çarşının abileri sinan enginden özür dilemeye de gitti şimdi başkandan memnunuz da diyor. hepsi birbirinden beter valla bence
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...