Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Uncharted 2: Among Thieves

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

• 4 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra ...
valla 1.sini yeni oynadım ve bayağı beğendim. 2.si kadar iyi değilse de gayet eğlenceli.

atmosfer vs cok iyi, zaten mekan tasarımı direk 2. oyunla benzer, oynanış da aşağı yukarı aynı. grafikler ve animasyonlar da 2007 oyunu için iyi sayılır. neyse zaten bilen bilir drake's fortune'u da, kime anlatıorum lol
Sosyal ağlarda paylaş

1.sini ben de şu anda oynuyorum, 2.si çok çok iyi falan denilince aldım da cidden grafikler ve animasyonlar çok kötü. Gerçi işte 3 senelik oyun diyoruz falan ama Assassin's Creed ile aynı hafta çıkmışlar sanırım ve Assassin's Creed grafikler açısından da animasyonlar açısından da eziyor. Ama 2. oyunların incelemelerine göre Uncharted dövmüş :D AC2 oynadım, Uncharted 2 de bunu bitirince alırım. Yine de ilk oyun hayalkırıklığı yarattı bende biraz
Sosyal ağlarda paylaş

O biraz tarzına da bağlı, yani biri ormanda eski harabelerde geçerken diğeri koca rönesans şehirlerinde ve katedrallerde geçiyor. Ama kendi türlerinde ikisi de iyi diye düşünüyorum. Oyunun ana noktası her yere ulaşabilmek oradan oraya zıplayabilmek değil de daha bir aksiyon-macera iken ve lineer bir atlayıp zıplamalı bulmaca tarzı varken orman içinde tapınak levellarını falan daha büyük ve görkemli yapmaları fonksiyonel olmayacağından gereksiz gibi zaten :S
Sosyal ağlarda paylaş

evet öyle zaten hehe

bana bir arkadaşım söylemişti god of war collection oynarken, 1080p ile tam randıman alamazsın, çok bozuyor vs. diye

ilk oyunu öyle bitirmiş, ikinciyi de çeyreğine falan gelmiştim işte, sonra ayarları değiştirince bariz bir fark oldu. Uncharted 1'de bana sizin dediğiniz gibi gelmişti mesela o kadar çok övülmüştü vs. ama kötüydü bence de, 720p'de hiç denemedim gerçi asdfdsa

bunun içinde ps3'ün menüsünden display settings'e giriyorduk sanırım, oradan desteklenen çözünürlüklerden 720p hariç hepsini kapatmıştım. HDMI girişi ayarları mı neydi yanlış hatırlamıyorsam.

Tek kötülüğü işte eğer film vs. izleyecekseniz 1080'i tekrar açmanız gerekir. Yani birkaç film izledim Blu-Ray 720p iyiydi. Üşenmezseniz açarsınız her seferinde ehhehe
Sosyal ağlarda paylaş

Ben çözünürlükle alakası olduğunu sanmıyorum ya, daha çok özensiz ve hani eski kaplamalar vardı gibi. Su efektleri, ki oyunda çok yerde su var, böyle 6-7 senelik gibiydi resmen. Ne bileyim aynı dönemde çıkan crysis var mesela PC için, yada işte Oblivion'ın bazı modlarıyla ortaya çıkan su efektleri Uncharted 1'dekileri döver. Karakterlerin yüzleri iyi, kıyafetler de fena değil ama animasyonlar ve biri daha bahsetmişti o zıplama animasyonu falan çok kötüydü. Yine de ilk oyunlarından sonuçta o konsolun, o yüzden affedilebilir :P
Sosyal ağlarda paylaş

Behlul said:

ya makine genelde en iyisini seçiyor zaten

en iyisi olduğunu düşündüğü 1080p ile çalıştırıyor zaten ki oyunlarda onla açmasına izin veriyor zaten,

ama diğer yandan oyunlar 720p render olduğu için görüntüleme de bozukluklar çıkıyor. Dediğim gibi ben üstte anlattığım olayı God of War Collection'da denedim ve aradaki farkı gerçekten gözle seçebildim.

Yani deneyin :) birşey kaybetmezsiniz. Ben artık 720p oynuyorum oyunları sadece, Gran Turismo 5 çıkana kadar da böyle gidecem sanırım hehe
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
film aşırı tırt olacak evet, zaten david o russell denince birazını tahmin etmiştim.

Nathan Drake'e bir aile yapacaklar, Nathan Drake bir tarafta bulmacalar, düşmanlar derken bir yandan da ailevi sorunlarıyla baş edecekmiş... Oyunun hikayesi yine yönetmenin deyimiyle %50 oranında değiştirilmiş vs. vs.

Mark Wahlberg role bence çok yakışmıştı, lakin senaryonun böyle değiştirilecek olması ...
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
  • 2 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...