Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cleric Bilgi Paylaşım Başlığı

Dolis

Öne çıkan mesajlar

açıkçası lvl 40 bi sorc olarak clericin en iyi pvp classı olduğunu düşünüyorum. çok kez duel yaptım clericlerle çoğunu aldım açıkçası ama pvp demek sadece duel demek değil tabiki. Sorcunda açıkçası op olduğunu düşünüorum ama kesinlikle clericinde op olduğunu düşünüorum özellikle instant dispel kadar harika bişey olamaz heralde kaçan bir clericin slowu rootu sürekli bi şekilde dispel etmesi. Açıkçası sorc dışındaki hiçbir classı açıpta bakmadım sadece yüzeysel olarak söylüyorum bunları şuana kadar hiç az sayılacak kadar pvp de yapmadım. Oyunda sorc ve clericlerin hemen ardındanda sm lerin üstünlüğü war. Templarlarda gayet güzel class tam yerinde ne op ne hantal.
Sosyal ağlarda paylaş

düşük lvl gank videoları koyupta burda pvp öğretmeye kalkmayın bence millete :)

Ayrıca en son abyste bir clerigi 5 dakka boyunca öldüremeyen 12 adamı gördükten sonra olayın level olduğu ortada.Kas lvlini git milleti gankla şimdilik pvp böyle işliyor serverde.Herkes bir 50 olsun coredaki kapışmaları görmek istiyorum açıkcası.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
sana da kapak gibi esasinda :) ulen oyunu biraktiniz nerdeyse, o kadar ovdunuz ama nedense yazdiklarinizdan yola cikarak; kurdugunuz guildde adam yok online , kimse devam etmiyor ustune ustluk dragon age cikti diye aion oynamiyorsunuz :P ultra super baglayici bir mmo olsa idi gozunuz single gormezdi diye tahmin ediyorum, itiraf et sende baydin :)

ama kesin yaniliyor olacagim cevabindan sonra :)

kapakci seni :P
Sosyal ağlarda paylaş

yoo baymadik

MMO oyniyan her oyuncunun kabusudur bu, mmo saplantisi yuzunden guzel single oyunu kacirmak

wow yuzunden kac oyun kacirdim ben, aion u hardcore "AMAN BIR AN ONCE 50 OLIYIM" zihniyeti ile degil "oyniyimda bri ara 50 olurum" zihniyeti ile oyniyorum ben

gerci sen dragon age ide begenmedin normaldir, birak sen bu oyun islerini bence zevk almiyorsun artik bariz oyle gozukuyor burdan :)
Sosyal ağlarda paylaş

45 lvl cleric karakterim var şunu söylebilirim ki solo kasmada üstümüze yok kimseye muhtaç olmadan rahat rahat geçinip gidecek bir karakter grup bulmak çok kolay zaten teklifi siz değil genelde grup kuranlar size yapıyor para çok rahat kasıyor ben arasıra grind yaparak bu lvl kadar 6 m biriktirdim bu parayıda 50 lvl setim için ayrıyorum pvp süper sayılmasada idare eder temp ve glad. canım düşmeden bile rahat alıyorum sadece soc. zorlanıyor ranger ise beni gafil avlarsa zorluyor diğer classlarıda çok rahat alıyorum sadece saldırı amaçlı uzun mesafe skilleri çok az tek derdim o bunun haricinde bu oyunda uber sınıf içine girecek her konuda başarılıyız hatta dostlarım ile birlikte elite keserken grupta 2 cleric varsa kendimi tank bile çevirebiliyorum artık cleric ne kadar iyi olduğunu siz düşünün chain giymesi ve shield kullanmasıda cabası.B)-
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...