Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Blizzardın Paladin Düşmanlığı

Karag8z

Öne çıkan mesajlar

Abi ilk kez bir paladinin sorun için topic açtığını gördüm. Ayrıca tebrik ederim. Hunter pure dps classım, 3k dps yapıyorum yapmıyorum, hemen hemen aynı geardaki paladin 4k ya yaklaşan dps yapıyoru. Hadi onu geçtim, hiç sen 4 paladinle TOC HC yaptın mı Abidin? 31k manalı healer, 36k hp li tank, 3.5k dpsli 2 paladin ve hunter. Abi şikayet ediyorsun da hakikaten aciz misin allahını seversen ya?
Sosyal ağlarda paylaş

Bizim guilde de epeyce paladin var ben suana kadar birisinden bir talent agacı için abi bu talent agacı cok zayıf dediğini duymadım yok yanı ben tbc epeyce paldin oynadım main charımdı hoş sonra askere gittim ondan sonra hayvan gıbı bufflanmıslardı ama ben oynadıgım sürece retri diye bir ağaç yoktu yanı vardıda yoktu genelde butun paladinler healbottu şimdi 3 talent agacıda işlevsel cidden böle bir topic şaşırdım
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşım hunter t8.5 setle dps yapamıyorsan o senin beceriksizliğin. git allah aşkına ya. hunter pure dps evet. en azından bunu anlamışsın. Prot holy nerflendiğinde göricem ben paladinle arena yapanları.

Druid healer olduğunda kesilemez. Priest disiplin healer olduğunda kesilemez. şaman burst dmg yapar . ama prot holy olunca kaka. yok yaw sizin alayışınıza hayran oldum.
Sosyal ağlarda paylaş

Ha ama bir şeye katılıyorum classların pvpdeki durumlarına göre nerflenmesi ve bunun sonucunda pve oyuncularının etkilenmesi en son örneği roguelerın fok nerflenmesi blizzard bunu yapamıyor ya baştan koyarken doğru düşünüp koy yada hiç koyma bu bir örnek daha da vardır sanırım böle duruma örnek
Sosyal ağlarda paylaş

Karag8z said:

arkadaşım hunter t8.5 setle dps yapamıyorsan o senin beceriksizliğin. git allah aşkına ya. hunter pure dps evet. en azından bunu anlamışsın.

Saldır saldır da okuduğunu anla. Benimle hemen hemen aynı geardaki dedim t8.5 falan demedim. Ben neysem adamda o diyorum. Ama yok sen aglıyosun ya, saldıracak konu bulursun kesin, degmez laf yetiştirmeye. 5 man girilen yerde 4 pala var adamlar her rolu rahat rahat yapıyor diyorum ama sen yine de ağlayacak bir konu bulmuşsun. İyi bari pve da paladin varsa bos direk versin lootu, arenaya da girince hemen al puanı.
Sosyal ağlarda paylaş

En acısı shaman bufflanırken pala niye bufflanmıyor demiş olman. Demek bir de son bufftan önce shaman oynuyor olsaydın ve burada ağlasaydın gözyaşlarından boğulurduk forumda.

Abi shaman main tool'u olan totemleri kullanamadan 2 seneden fazla pvp yaptı; chain heal çok healliyor diye koca content'i lsw ve riptide'la geçirdi. Elemental ve enhance olarak daha geçen sezona kadar pvp yalandı. PvE'de de sırf buffları yüzünden alınıyorlardı, retri paladin hiç uğraşmadan aynı dps'i yapıyordu bu classlarla. Zaten tee WoW classic'te kısa bir dönem tanklık şansı verdiler enhance'a sonra 2.5 sene broken tank talentlerine vermek zorunda kaldı healerlar pvp yapabilmek için, onun haricinde 0 faydası vardı talentlerin; onları da kaldırdılar sonunda.

Yani gelen buffla shaman birşeye benzedi. Bufflanmadı esasen.

Paladinler her specle imba ötesi; özellikle savunduğun prot/holy spec legendary. Hangi class 20sn'de bir 6sn stun atarken aynı zamanda 8-10k burst yapıp çatır çatır heal atar, interrupt eder ve üstüne oyundaki en iyi survival'e sahiptir?
Sosyal ağlarda paylaş

Lind3r0th said:

Ha ama bir şeye katılıyorum classların pvpdeki durumlarına göre nerflenmesi ve bunun sonucunda pve oyuncularının etkilenmesi en son örneği roguelerın fok nerflenmesi blizzard bunu yapamıyor ya baştan koyarken doğru düşünüp koy yada hiç koyma bu bir örnek daha da vardır sanırım böle duruma örnek

Benim esasen söylediğimi burda 1 kişi anlamış ya gözüm açık gitmem. yaw 1-2k postu olanlar hiçmi okumadan yazıyorsunuz ne yazıldığına hiçmi dikkat etmiyorsunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...