Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

HOMM2 mi HOMM3 mu...

Azmodai

Öne çıkan mesajlar

@Sam;
o senaryoyu tam hatırlayamadım açıkçası ama konuyu ilk gördüğümde oyunu tekrardan yükleyip bitirme kararı almıştım, ondan sonra tekrar bi konuşurum.birde homm4 ü o kadar az oynamıştımki grafik rezaleti ve homm1-2-3 ten (bence) her yönden kötü olmasından dolayı o dediğin "daha dengeli bir oyundu homm4" kısmına yorum bile yapmıyorum.
benim için 3 mü 4 mü konusunda tek gerçek var ki 3 ü 4 ün belki 100 katı kadar daha uzun süre hiç sıkılmadan oynadım, fikir ayrılığımız da 3 mü 4 mü ye dayanıyordu zira.
Sosyal ağlarda paylaş

2.si SÜperdi, bana Sevdiren odur. 3 ise mükemmeldir, HoMMun Zirve taşıdır. 4 berbat ötesi, çocuksu, abidik gubidik renkleriyle ve grafikleriyle Serinin yüz karasıdır. 5 ise toparlamaya çalışsada, 4ün ardındakı fecaat yüzünden etkili olamamıştır tam manasıyla. Genede 4ten iyidir.

Bu arada HoMM serisinin konusunu bilen varsa özet geçebilir mi?
Sosyal ağlarda paylaş

Bir kaç yıl öncede sormuştum ama HOMM3 hikayeleri arıyordum ben.. Heroes Community de kalelerin genel özelliklerinin anlatıldığı bir bölüm vardı, ve orada fortress yerine bir hikaye koymuşlardı Tales from Swamps diye.. Çok çok hoşuma gitmişti, sonra sürekli aradım heroes community forumlarına yazdım ama yardımcı olan olmadı.. Siz biliyormusunuz HOMM3 le ilgili hikayeler veya romanlar ?
Sosyal ağlarda paylaş

homm 2 nin yeri ayridir. atmosferi 50 kat daha iyiydi 2 nin.

ama 3te daha cok yapcak sey var. yani artifactler skiller herolar vsvs cok daha fazla.

homm 2 yi oynayip eglenmek icin ilk ciktiginda oynamis olman lazim. simdi oynarsan `bu ne lan eski oyun` dersin. bende duruyo hala hd de biyerde mesela, indirmistim zamaninda :P
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada 3te gercekten denge yoktu

buyucu herolar her sekilde might herolarini aliyodu. expert intelligence uzerine cifte mana veren binaya gidince 400-500 manan oluyodu ki hicbir sekilde bitmiyodu bi savasta. bi slow bi prayer atiyodun...

dimension door & fly buyulerini saymadim bile.

ama 4 te 5 te rezalet oyunlardi. 3 her sekilde koyar : )
Sosyal ağlarda paylaş

Heroes 5 ciddi manada cok iyi oyun.Bakma sen kötü falan dediklerine,expansionlarla özellikle tribes of the eastle çok çok saglam oldu.Might kısmı tamamlandı,ırkları az da olsa denglendi.(necromancy falan).Skill çeşitliligi desen keza öle.Hatta 5 in 3 den üstün bir yanı var.O da racelerin gerçekten ünique olarak hissettirebilmesi.

Hea verdigi zevk bakımdan 3 ü tek geçerim o ayrı :).
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...