Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İstanbul Üniversitesi

Bella

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar aramaya inandım fakat bulamadım.çok eski bi topic var ama o da kampüs 2ye ayrılıyor nasıl falan saçma şeyler var sdklf

derslerle,hocalarla,okulla,ödevlerle vs ilgili falan hertürlü bu topic altında konuşup,tartışılınabilir.

önce bi görelim ama kimler İstanbul Üniversitesinde?

en azından okulumuzun bi topiği olsun,genç yarınlara bırakılacak sdf
Sosyal ağlarda paylaş

ahah topak açmayı düşünüyodum tam da.
arkadaşım latincede de, yarın derslerim başlıyo dedi.
ben de kayıt dışında hiç bir şeye için gitmedim okula. daha ne nedir, nerde ders görcem benim bölümüm nerede falan hiçbişey bilmiyorum.
sitesinden de bişey anlamadım. amerikan kültürü ve edebiyatı bölümünün derslerinin ne zaman başladığını nasıl öğrenebilirim fds
Sosyal ağlarda paylaş

bu ders programın,
Amerikan kültürü ve Edebiyatı Anabilim Dalı

ne zaman başlayacağına akademik takvimden bakabilirsin.
şuan site bende açılmıyor.
o yüzden koyamadım buraya.

öğrenci işlerini arayıp sormalısın harç yatırmanın son günü ne zaman + ders kayıt son gün ne zaman diye,hatta YARIN kesin sor,çünkü iktisat fakültesinin yarın son günü.sizin ki de o civarsa kaçırma.
Sosyal ağlarda paylaş

İstanbuldan çıkarken sağda, İstanbul'a girerken solda. Bu arada İstanbul artık silivriden sonra bitiyor. İnsanlar Silivriden falan işe gidip geliyor. Sadece karşıdan gelenlere İstanbul Bakırköy'de bitiyormuş gibi geliyor. Ben de yıllarca Harem'e geçince İstanbul'dan çıkıyoruz dedim normaldir :P

Ama kampüsünüz acayip geçerken gördüğüm kadarıyla, böyle bozkır ortasında taş bloklar varmış gibi. İnsan ağaç diker, yeşillendirir falan.
Sosyal ağlarda paylaş

Hukuk'un lisansını bitirdim İstanbul'da, hala yüksek lisantayım.

Ha okula uğradığım var mı bu aralar? Hayır çünkü zaten tez teslimi yaklaştı, verip kaçacağım.

Hiç sevdim mi okulu onca sene? Hayır.

ÖSS'ye önümüzdeki sene girecek arkadaşlar, İÜ yazmayın, arkadaşlarınızada yazdırtmayın derim...
Sosyal ağlarda paylaş

Bende İstanbul Üniversitesine bu yıl girdim iktisat fakültesine gayet sevdim yani öyle yazılmayacak bi ortam yok ha seveni olur olmaz o ayrı bu arada aranız da benimle aynı bölümü okuyan var mı ? Hocalar nasıldır kim zor kim kolay ?
Sosyal ağlarda paylaş

NoS said:

Bende İstanbul Üniversitesine bu yıl girdim iktisat fakültesine gayet sevdim yani öyle yazılmayacak bi ortam yok ha seveni olur olmaz o ayrı bu arada aranız da benimle aynı bölümü okuyan var mı ? Hocalar nasıldır kim zor kim kolay ?
bölümünü yazmamışsın ki :P
Sosyal ağlarda paylaş

yav said:

bu arada bünyesinde 4 farklı işletme bölümü barındıran iü'den başka üniversite yoktur heralde

evet fakülteleri farklı ama içerikleri de farklıdır.
mesela işletme fakültesinde işletme daha spesifik.
iktisat fakültesinde işletme var.
siyasalda işletme var.
başka nerde var?=)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...