Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

en yüksek korkutma potansiyeline sahip oyun

KahnX

Öne çıkan mesajlar

nilep bi açıdan haklı, moda girememiş olabilir o grafiklerle ki benim için çok önemli bi etken. (grafik değil, moda girmek)

bone da yazmış benim aklıma gelmedi penumbra fena germe potansiyeline sahip, sonunu getirememiştim ilk oyunun. bir ara tekrar deneyeyim.

phantasmagoria diyen birisi çıkmış mutlu oldum(:
daha 2 gün önce arkadaşla beraber phantasmagoria 1 ve 2 yi bitirdik arka arkaya, ilk oyun o kadar teknolojik yoksunluğa rağmen gerebildi bizi, 2-3 kere falan da zıpladık yerimizden (ani çıkışlar ile ama olsun). nostalji yapmak için birebir.
Sosyal ağlarda paylaş

Undying'deki korkmanın zorlukla alakası yok yalnız. "eyvah her an ölebilrim" korkusu değil. God mode'da da oynasan korkutuyor. Hareket eden perdeler, cesetten tavana damlayan kan, tablodaki hayaletler, vs birçok korku öğesi var. Undying gibi başka bir fps yok. Korkutan, zıpplatan FPSler var tabi ama, ya aniden bi yaratık atlıyo irkiliyosun, ya oyunun zorluğu strese sokuyo "dikkatli olup ölmemeliyim" gibisinden... Undying gibisi korku öğelerini kullanan başka FPS yok. Varsa da görmedim.
Sosyal ağlarda paylaş

aktiftablet said:

Undying'deki korkmanın zorlukla alakası yok yalnız. "eyvah her an ölebilrim" korkusu değil. God mode'da da oynasan korkutuyor. Hareket eden perdeler, cesetten tavana damlayan kan, tablodaki hayaletler, vs birçok korku öğesi var. Undying gibi başka bir fps yok.

+1 Katılıyorum.

Öküz gibi zorluk ve ölmeyen zombiler koyup da "korku oyunu yaptık ehu ehu" diyenlerin Undying'i oynamasını tavsiye ederim ama konsol piyasasında iş işten geçmiş durumda.

Çok az oyunda o tip öğeler gördüm. Fear 1'deki bazı bölümler, Bloodlines'taki hotel görevi, bunlara güzel örnek olabilir diye düşünüyorum :)
Sosyal ağlarda paylaş

Abi evet undying'deki o öğeler süper aslında ama bu dönemde gçrünce o öğeler de komik geliyor. Çıktığı zaman oynayınca gerçek gibi hissedip o moda girebilirsin ama şu anda oynadığımda ben undyingde cidden moda giremedim. Aynı ögelerin kullanıldığı ama hd grafikli bi oyun yapılsa şimdi tadından yenmez ya da korkudan oynanmaz :D
Sosyal ağlarda paylaş

fearcılardanım bende. 2. yi oynamadım ama 1. oyunu internet kafede öss ye girme senemde stres atma amaçlı bir başlamıştım (dota atardık arada molalarda oynardım). daha sonra stres atma yerine stres kaynağı olduğunu farkettiysemde bırakamadım. böyle bi merdivenden çıkıp karşına kız çıkma sahnesi vardı ki kaka uç verdi desem abartmış olmam. bi de oyunu oynarken şakacı arkadaşlarımın benim kasılmış halimi görüp arkadan korkutma amaçlı yaklaşmaları sonucu yarım metre havaya yükseldim bir kere. şahitlerim var.
Sosyal ağlarda paylaş

Predator said:

fearcılardanım bende. 2. yi oynamadım ama 1. oyunu internet kafede öss ye girme senemde stres atma amaçlı bir başlamıştım (dota atardık arada molalarda oynardım). daha sonra stres atma yerine stres kaynağı olduğunu farkettiysemde bırakamadım. böyle bi merdivenden çıkıp karşına kız çıkma sahnesi vardı ki kaka uç verdi desem abartmış olmam. bi de oyunu oynarken şakacı arkadaşlarımın benim kasılmış halimi görüp arkadan korkutma amaçlı yaklaşmaları sonucu yarım metre havaya yükseldim bir kere. şahitlerim var.

ozaman 2'yi oynama derim :) ölüm tehlikesi var
Sosyal ağlarda paylaş

Predator said:

OHA şurda yazdıgın her şeyi kelimesi kelimesi ben de yaşadım

vay anasını

ama her şeyi lan 2yi ben de oynamadım 1.yi ilk olarak kafede oynadım ki össye girme senemdi ve evet dotaya adam bulamadıgımız sıralarda oynardım. şu merdiven sahnesinde baya zıplamıştım kafede mouseu falan fırlatmıştım millet garip garip bakıyodu. sırf oyunu oynarken kasılmamı izlemek için beni oynatırlradı
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...