Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Torchlight

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

oyun 500 mb'lık, gayet kötü makinelerde çalışabilecek bir oyun. başladım ben de diablo özlemiyle, oynuyorum öyle. karakter level 5 mi ne oldu, gayet kolay şimdiye kadar öyle pew pew die diye oynuyoruz. köpeğim de var bi tane falan filan.

hani aman bağımlıılık yaptı of cok feci diyemiyorum ama güzel oyun işte, d3'e hazırlıyor bünyeyi =P
Sosyal ağlarda paylaş

boyut az ama 35 kat dungeon var oyunda main questte ardindan baska bir alan aciliyor grind level ve itemizasyon icin..

denemene deger o kadar kisa degil sadece hardveya very hardda ac karakterini.. normal oyun hafif basit kaciyor ilerki levellerde zorlasiyor ama o zamana kadar sen skilleri fullemis oluyorsun o yuzden gene bir nebze kolay.
Sosyal ağlarda paylaş

Oynanabilirlik gayet iyi ama;
kolay olması, atmosferin sürekli benzer ilerlemesi, sürekli koridorlarda gezinip adam gibi açık alan olmaması, skillerin vasattan ileri geçememesi(alchemistte crossbow, rifle mastery'nin ne işi var yahu?), quest olayının tamamen olmaması(hiç koymasalar gerçekten daha iyi olurdu, adet yerini bulsun diye her 3 katta bir boss kesip bi item buluyoruz quest diye yediriyolar), oyunu 1 haftadan fazla oynama ihtimalini ortadan kaldırmış.

Alchemistte bitirdim, retire oldum melee başladım. Bir de low level için bulduğum 1-2 unique item'i sakladığım için daha da kolaylaştı oyun. V.Hard oynuyorum ama yine etrafıma toplayıp cleave vurunca hepsi yatıyor. Daha çeşitli skiller koysalardı belki onlara yönelebilirdik ama dual wield 10 cleave 10 gittim şimdilik.
Sosyal ağlarda paylaş

abi oyuna quest eklesinler adam gibi diycem ama dönüp dolaştığın yerin 300 kat altına indiğin bir map olduğu için questlerde ne gibi farklılıklar yaratabilirler bilemiyorum. cidden çok baydı beni 3-4 gün sabahtan akşama oynadıktan sonra.
GEL DİABLO GEL!
2 çıktığı zaman 1 sene falan oynamıştım sıkılmadan farklı farklı karakterle ya :(
Sosyal ağlarda paylaş

RESPEC yapmak isteyenler icin

oyunun settings dosyasindaki console : 0 i sifirdan bire (1) cevirip saveleyin

ardindan oyun icersinde shift + ' tuslarina basin

sonra gelen konsola : RespecPotion yazip enterleyin.. tadaaa.. free respec for all.

birde oyunun zorlugunu degistiren komutu buldukmu tamamdir.
Sosyal ağlarda paylaş

console a geldiginizde Help yazarsaniz oyunun tum cheat kodlarina ulasabiliyorsunuz. buradan skill reset level reset stat reset god mode gibi her turlu seye ulasabilirsiniz.

oyunun zorlugunuda buradaki setdifficulty ile 1-2-3-4 rakamlarindan birini vererek halledebilirsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

RESPEC yapmak isteyenler icin

oyunun settings dosyasindaki console : 0 i sifirdan bire (1) cevirip saveleyin

ardindan oyun icersinde shift + ' tuslarina basin

sonra gelen konsola : RespecPotion yazip enterleyin.. tadaaa.. free respec for all.

birde oyunun zorlugunu degistiren komutu buldukmu tamamdir.

Sağ ol bir de keybindlara ayar çekebilirsem fena sarıcam oyuna.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...