Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Albüm

Griswold

Öne çıkan mesajlar

dasaaa said:

lam karışmayım diyorum ama

bi güzel döverim ne ya..

13-15yaş arası mısınız?

yakışmıyor hiç. yaşın getirdiği olgunluk bazılarını pas geçmiş olamaz. yok öle bişi.

gerçekten ayıp.

karışma o zaman boşver. saygısal yakklaşım karşılıklı. ağdalı cümle kurunca edep sınırını zorlamıcak diye bişi yok. aynı edepte karşılık verdim. açık alanda sevgilimi tehtid ederse ben de onu ederim. çok bi mevzu değil. magandalık falan da yapma niyetim yok. burda 4 sayfadır nerdeyse bişiler yazıoz. bu kadar yazıdan bişiler çıkartılır. ha zegna ya gelince, gelip cevap vermesini beklemiyodum ama herhalde içinde bi delikanlılık tutup "atara atar" vermek durumunda mecbur kalmış, adres de vermiş sağolsun. telefon bile vermiş hatta süper.

bigün karşılaşırda sevgilime saygısızlık yaparsa aynı ölçüde karşılık alır. atara atarsa, tehtide tehtid. ortamda bi çocuk varsa ve o bensem, tek çocuk ben değilim o da kesin.
Sosyal ağlarda paylaş

wildpervert said:

mevzu buralara geldi tabi böle olunca. bu kadar gergin ortam yaratmak değildi amacım ama kendini kaybedip çıldırmamak lazım.

hayvandan çok hayvancı olmamak lazım. neyse gidiyorum ben, çocuk gibi polemiğe sokmıcam kendimi.

döverim diye polemik yaratan sensin. şimdide girmicem diyosun. ilginç ya.
Sosyal ağlarda paylaş

ben kurduğum cümleleri çok iyi bilirim.

bak aynen

said:

tabi umarım denk gelir de dayanamazsın küfür falan edip bi ton rezillik çıkarırsın, ben de bi güzel döverim orda seni. zaman mekan farketmez.

bu da polemik başlatan kısım

Zegna said:

yalnız ankara kucuk, umarım birinizle bi yerde karsılasmam, dayanamam yerin dibine sokar kufur ederim yuzunuze cok agır haberiniz olsun. zaman mekan farketmez.

karşında kız olunca o kadar sert konuşamıyosun tabi. ankara küçük umarım karşılaşmam birinizle. bu kelimeleri de biliyoruz herhalde dimi? liseslim varsa ortamda al liselim.
Sosyal ağlarda paylaş

azcık okusanız zaten kurulan cümleye göndermemi görceksiniz ama harbi acayipsiniz. şurda eleştirmeniz gereken kişi yerine gelip bana laf sölüyosunuz. hayret bişi. bi kişi yazmıştı 2-3 sayfa önce phae sanırım, aradan bi o seçmiş saygısızlığı yapılan. teşekkürler phae. tek okuyan sensin sanırım, yada title görmeyen.

Zegna said:

yalnız ankara kucuk, umarım birinizle bi yerde karsılasmam, dayanamam yerin dibine sokar kufur ederim yuzunuze cok agır haberiniz olsun. zaman mekan farketmez.

wildpervert said:

tabi umarım denk gelir de dayanamazsın küfür falan edip bi ton rezillik çıkarırsın, ben de bi güzel döverim orda seni. zaman mekan farketmez.

Zegna said:

su beni dovme konusunda da en kısa zamanda bekliyorum, dory biliyor adresimi telefonumu filan alırsın ondan cok delikanli sevgilisini koruyan ve internet tehdit krali wildpervert.

ne biçim maganda muamelesi yaptınız bana da. alın bütün maganda dialogu. yazık hakkaten. iyice televole gibi oldu, ucundan kelimeden yakalayıp sündürdünüz komple. ayıp.
Sosyal ağlarda paylaş

pedomoe said:

wildpervert said:
teşekkürler phae. tek okuyan sensin sanırım, yada title görmeyen.

"tek kıçımda dil darbesi gezdiren"
daha doğru olurmuş hocam kusura bakma. title la falan ilgisi yok bunun

Abi balonunuzu patlatmadan trollemeyin diye bir ders olucak Trollin 101'de, onu almadan gelmeseydin.

Arda da direk Zegna'ya brofist çakıp personal army request'e cevap verircesine yazmış, olmamış. YAKIŞMIYOR ARDA.
Sosyal ağlarda paylaş

ahah harbi şaka gibisiniz. başka bişi demiyom. burda ortamım yok o kadar gelip bana da destek çıkıcak, 3-5 arkadaşım var onlar da dory den tanır zaten. bi kişi benim tarafımda olmuş, kıç yalayıcı demiş adam hemen. hakkaten olmamışsınız abi. ne diyim daha size. hala diyo ki döverim dedi. ulan hanginiz dövmez gelse yanında kız arkadaşına küfürler etse yol ortasında, salak mısınız hayret bişey ya.
Sosyal ağlarda paylaş

wildpervert said:

ahah harbi şaka gibisiniz. başka bişi demiyom. burda ortamım yok o kadar gelip bana da destek çıkıcak, 3-5 arkadaşım var onlar da dory den tanır zaten. bi kişi benim tarafımda olmuş, kıç yalayıcı demiş adam hemen. hakkaten olmamışsınız abi. ne diyim daha size. hala diyo ki döverim dedi. ulan hanginiz dövmez gelse yanında kız arkadaşına küfürler etse yol ortasında, salak mısınız hayret bişey ya.

ben dövmem. godoş değilim. ibne değilim. güçsüz değilim. saygılar
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...