Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ayran gönüllüyüm napayım ?

loop

Öne çıkan mesajlar

Ya benim derdim oyuna başladığımdan beri karakter kasıyorum. Wotlk öncesi bi hunter ve bi druid i 70 yaptım. Hemen yeni karakter arayışına girdim. Wotlk ile birlike önce warlock sonra paladin ve rogue 80 ledim. Bugün rogue m 80 oldu ve hemen ne kassam diye düşünmeye başladım..
Öncelikle pvp yi çok seviyorum ama ilerde belki akıllı sulu oynamaya başlarım diyorum o yüzden bi karar vermek istiyorum. Benim gibi bir durum geçiripte en son şu sınıfta karar kıldım diyen varmı ?
Saçma bir sorunla kirlilik yapıyorum ama oyunu bırakasım geliyor böyle kararsızlık yaşadıkça...
Sosyal ağlarda paylaş

Aynı dert bende de var, aynı classı 2 kere kastığım falan oldu, tabii ben mainlerimle oynuyorum uzun süreli olarak, senede 1 main falan değiştiriyorum. Gerçi şu an pek vaktim ve isteğim yok hardcore oynamaya o yüzden oyuna girdikçe lowbie warriorum ve 80 druidimle pvp yapıyorum o kadar. Vakit ayırabildiğim süreçte shaman oynuyordum, ondan önce priest ondan önce de rogue :P Hepsinden de keyif aldım oynarken.

2 Ayrı roguela 3 farklı expte end game gördüm ve diğer tüm oynadıklarımla da end game raid tecrübem oldu, diyebilirim ki en keyiflisi rogue ve priestti (holy ve shadow olarak oynadım)

PvP'de de şu anki lowbie warriorumdan ve preTBC rogueumdan daha çok zevk aldığım hiç bir dönem olmadı.
Sosyal ağlarda paylaş

Bahsettiğim gibi rogue u yeni 80 ledim. Level kasarken sub tım, pvp dede çok hoşuma gidiordu. 80 oldum wowwiki falan baktım herkez assasination multilate daggers diyor. Öyle yaptım ama bir türlü beceremiyorum kimseyi kesemiyorum, karakter ismin ne armory den baksam :)
Sosyal ağlarda paylaş

2 tane rogue kastım
vanilla da bikaç wing göremedim onun dışında contenti gördüm
tbc de UD rogue kastım sonra bigün bi resto druidi kesemeyince sinir olup druid kastım. sonra feral devam ettim. wotlk ile 80ledim duduyu ama direk resto oldum o günden beri pvp yapıyorum druidle. rogue tadını vermiyo açıkçası. yeni exp ile worgen rogue oynamayı planlıyorum
rogue yönetir en zevkli pvp classı
Sosyal ağlarda paylaş

wow betasında üye oldum
us serverinde rogue kastım
sonra bıraktık onu
tekrar vanilyada bi 60 rogue kastım onuda bıraktım
tbc geldi herkes kasıyo bende girdim 70 rogue kastım bi daha 0 dan.
sonra baydım onu arkadaşa verdim
wotlk çıktı sonra bi 80 rogue daha kastım.
başka hiç bişey kasmadım lan resmen.
bu aralar 79 mage var 80 liycem
bide 74 shaman var işte
ama bayıyorum. rogue da o olay yok
Sosyal ağlarda paylaş

Rogue'un pvp'de en tatsız dönemi sanki şu an ama.

Tek stun move'da yatabiliyorsunuz. Diğer classlar gibi imba escape ability, self heal gibi bir buff almadı rogue. Zaten oynaması çok basit olmayan bir class iken hiç hata affetmez oldu.

Healerımı arenada 4-5 saniye farkına varmadan Los etsem maç kaybedebiliyorduk. Dk ile healerım gidip su içip geliyor ben self heal, cd vs ile ayakta duruyorum. :P
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:

Tek stun move'da yatabiliyorsunuz. Diğer classlar gibi imba escape ability, self heal gibi bir buff almadı rogue. Zaten oynaması çok basit olmayan bir class iken hiç hata affetmez oldu.

Healerımı arenada 4-5 saniye farkına varmadan Los etsem maç kaybedebiliyorduk. Dk ile healerım gidip su içip geliyor ben self heal, cd vs ile ayakta duruyorum. :P
sen vanillada oynamadın galiba?
Sosyal ağlarda paylaş

Longshanks said:

Masquerade said:

sen vanillada oynamadın galiba?

Vanilla'da evet oynamadım rogue xD. Anca son dönemine yetişebildim roguela çünkü alt karakterdi o zaman.

TBC'nin sonunda 4 pvp/4 pve setiyle yardırdığı zamanlar ne güzeldi roguelar. =p
Sosyal ağlarda paylaş

DK'mı 80'ledim geçen, daha tam crit immune olamamıştım bikaç tane de yeşil vardı üstümde, dedim bi normal dtk'ya girip tanklık yapiim. Neyse geçtim Dalaran'a, baktım millet "LF TANK DTK NORMAL LAST SPOT" takılıyo. /w attım yazıyı görür görmez, "yer kalmadı" dediler. Sonra dedim madem DPS gearım var, girer hc'lere takılırım, emblem gelir. Lan ne kadar gruba /w attıysam hepsi de "aga yer kalmadı ya" dedi. Resmen DK'lara karşı bi ırççılık var moderatörlerden yardım bekliyorum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...