Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tropico 3

Alis

Öne çıkan mesajlar

1. si muz cumhuriyeti, 2. si korsan köyü (?) yönetim şeysiydi, bina falan dikiyordun da SimCity tarzı şuraya siz yerleşin, buralarda çalışın vesaire yoktu. Aşırı basit ve korsan temalı olduğundan çok hoşuma gittiydi 2. si özellikle, çerez ve güzeldi böyle. Konsepti baya tatlıydı. Hatta hala kurulu oynuyorum falan sdf.
1. ile 2. baya farklı bu arada, ortak noktaları var da iki oyunu da bilmiyorsanız ve stratejide kolaylık olmaz kafasındaysanız 1. ye bir bakın derim. Bana ağır geldi kafam çok almadığından öyle dincileri memnun et militaristler kızıyor anarşikler araba yaktı muhabbetleri sdf.
Xbox'ta garip durabilir biraz, strateji çünkü yani. Sulandırmasalar bari.
Sosyal ağlarda paylaş

Peh,

Bulgarlar yapmış oyunu oyunun temelli güzeli ancak çok saçma şeyler var communist doğu avrupa binaları var ne alaka tropico ile. Bu arada beta için sağlam referans gerekiyor "başka betalarda bulunmuş olmanız gerekli bakıyorlar çünkü".

Şansınızı deneyin beta çevrem sağlamdır :D yardım gerekirse bir iki ref verebilirim.

http://www.haemimontgames.com/tropico3/betatest.php
Sosyal ağlarda paylaş

Alis said:

Peh,

Bulgarlar yapmış oyunu oyunun temelli güzeli ancak çok saçma şeyler var communist doğu avrupa binaları var ne alaka tropico ile. Bu arada beta için sağlam referans gerekiyor "başka betalarda bulunmuş olmanız gerekli bakıyorlar çünkü".

Şansınızı deneyin beta çevrem sağlamdır :D yardım gerekirse bir iki ref verebilirim.

http://www.haemimontgames.com/tropico3/betatest.php

Bulgarlar yapmış derken ciddimi?sdsadsa

1 senedir bg de yaşıyorum ve böyle bir oyun yapabileceklerine inanasım gelmiyor bir türlü,tropico 1-2 nin bulgarlarla bir bagı varmı
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Arkadaşlar,

Evet bir süredir sessiz kaldım ama şimdi tekrar biraz daha fazla bilgi vereyim ne yazik ki görüntü veremiyorum çünkü patide bulunan başka arkadaşlar'da var beta'da. Beta boards'da ciddi olarak beta dişina çikmaması gereken görüntülerin olduğunu belirtiler. Şuanda v1.2 geçildi bir kaç bug düzeltildi. Oyun evet bulgarlar tarafından yapilmiştir. Normalde original Tropico bulgarlara ait değil sadece 3.cüsü bulgarlar yapımına üstlenmiştir.

Oyun hakkında bilgiler oyun içersinde Soviet rusya'ya dan kalma binalarin çok olduğunu söleyebilirim "Hiç alası bile yok halbuki" oyunla alakadar. Grafiklerde tamamen farkedersiniz ki, komunist alt yapi çok belirgin. Bulgaristan'ın komunitsci bi ülke olduğunu andırıyor resmen.

Bir başka bilgi ise ordu sistemi var yani ordularını yönetip savaştırabiliyorsunuz MP olayı yakinda çikacak ama bize henüz kullanmaya vermediler. Yani multi player olarak oynayabilcez bundan sonra :).

Ehmz, holiday işletmeleri biraz genişletilmiş. Odaların içersinde luxary denilen olay var yani odaların katına göre kalitesini ayarlayabiliyorsunuz vs vs.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...