Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Guildwars 2

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

Hahaha abi tartıştığınız şeye bak, yani oyunda skill cap var level cap var. Adam benden 2 hafta önce max level olsa ne olur, olmasa ne olur? Çok büyük fark yaratmaz. Ayrıca 1 saat içinde ne kadar boss farmlıyabilirsiniz ki %10'luk drop rate fark edecek? Bu arada karalama kampanyasına başlamakta bambaşkaymış, sonuçta kimse silah zoru ile oyunu aldırtmıyor, oynatmıyor. Hele daha doğmamış çocuğa don biçmek ayrıca komik. Madem şüpheleriniz var, çıkar çıkmaz almayın bekleyin 1 ay ya da 2 ay. Oyunun gidişatına göre oyunu alıp ya da almamak yolunda karar verirsiniz.

Kendi görüşüme göre bu zımbırtıların öyle aman aman fark yaratmadığı.
Sosyal ağlarda paylaş

crystal meth, herkese öneririm süper! haha abi bazen ben mi okuduğumu anlamıyorum, yoksa siz mi çok naifsiniz bilemiyorum!

Teşekkür ederim Gangren, cidden boşuna yazdım onca şeyi. Ama üşengeç bünyelere yardımcı olmaktı amacım.

Teşekkür ederim Gökhancım! bu arada siparişleri getirme bozuşuruz das..
Sosyal ağlarda paylaş

tekrar oku myshkin önceki sayfadaki yorumları

olumsuz fikir yürütmek var
bi de abartıp aşırı tepki verip oyunu öldürmek var.

olumlu bişey dğeil zaten bu olay tamamen bana kalsa bence de hiç olmasın böle bi sistem, oyun içi gold ile bile alınamasın bunlar. %50xp bonus veren item olmasın bana kalsa

ama abartılacak bişey yok diorum. bu

yoksa olumsuz yorum yap istediin gibi
Sosyal ağlarda paylaş

abi WvW'ye girince otomatik max. level oluyoruz bunu unutmayın, o xp bonusların bilmemnelerin ne pvp'ye ne WvW'ye bi etkisi var.

ama tabi benim de o boostlardan ziyade başka takıldığım şeyler oldu. misal mystic key. world üzeirnde random olarak çıkan mystic chestleri açıyormuş. o chestlerden ne çıkıyor? bu önemli.

sonra perfect salvage kit. gw1'de normal salvage kit bi de enchanced mi ney bi üst modeli vardı, rare item'ları bunlarla salvage ediyoduk, bonus özelliğini takılabilir parça olarak itemdan çıkarıyorduk. şimdi bu perfect salvage kit ile mesela salvage etme ihtimalimiz %50 artıyor falan gibi bişeyse saçma. Runes of Magic'de vardı böyle bişey, item boostluyorduk normal taşlarla, ama parayla alınan taşlar % bilmem kaç daha yüksek ihtimal boostluyordu falan. mecbur kalıyodun almaya.

bi de o rare item drop şeyini arttıran can sıkıcı. %10 bile olsa can sıkıcı yani, yapmamaları lazım. ben güveniyorum ya bir sürü tepki gelecektir ve kaldırıcaklardır.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...